ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 08:34

Shkup, sanksionohen 102 shoferë për tejkalim të shpejtësisë

Shkup, sanksionohen 102 shoferë për tejkalim të shpejtësisë
Departamenti për siguri në komunikacion në kuadër të Sektorit për Punë të Brendshme mbrëmë nga ora 20:00 deri në orën 04:00 ka ndërmarrë aksion kontrollues për zbulimin e shoferëve të cilët vozisin me shpejtësi më të ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 13:28
Departamenti për siguri në komunikacion në kuadër të Sektorit për Punë të Brendshme mbrëmë nga ora 20:00 deri në orën 04:00 ka ndërmarrë aksion kontrollues për zbulimin e shoferëve të cilët vozisin me shpejtësi më të ...

Shkup, sanksionohen 102 shoferë për tejkalim të shpejtësisë
Departamenti për siguri në komunikacion në kuadër të Sektorit për Punë të Brendshme mbrëmë nga ora 20:00 deri në orën 04:00 ka ndërmarrë aksion kontrollues për zbulimin e shoferëve të cilët vozisin me shpejtësi më të ...
Arbresh | 18-Aug-2019 13:57
Departamenti për siguri në komunikacion në kuadër të Sektorit për Punë të Brendshme mbrëmë nga ora 20:00 deri në orën 04:00 ka ndërmarrë aksion kontrollues për zbulimin e shoferëve të cilët vozisin me shpejtësi më të ...

Shkup, sanksionohen 102 shoferë për tejkalim të shpejtësisë
Departamenti për siguri në komunikacion në kuadër të Sektorit për Punë të Brendshme mbrëmë nga ora 20:00 deri në orën 04:00 ka ndërmarrë aksion kontrollues për zbulimin e shoferëve të cilët vozisin me shpejtësi më të ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 13:57
Departamenti për siguri në komunikacion në kuadër të Sektorit për Punë të Brendshme mbrëmë nga ora 20:00 deri në orën 04:00 ka ndërmarrë aksion kontrollues për zbulimin e shoferëve të cilët vozisin me shpejtësi më të ...

Dënohen mbi 200 shoferë mbrëmë në Shkup
Shkup, 18 gusht – Sektori për siguri në komunikacion pranë Sektorit për punë të brendshme Shkup mbrëmë në periudhën nga ora 22:00 deri në orën 4:00 të mëngjesit ka zbatuar aksion për zbulimin e shoferëve që e tejkalojnë ...
Koha.mk | 18-Aug-2019 12:24
Shkup, 18 gusht – Sektori për siguri në komunikacion pranë Sektorit për punë të brendshme Shkup mbrëmë në periudhën nga ora 22:00 deri në orën 4:00 të mëngjesit ka zbatuar aksion për zbulimin e shoferëve që e tejkalojnë ...

Policia në aksion, dënon mbi 200 shoferë në Shkup
SSektori për siguri në komunikacion pranë Sektorit për punë të brendshme Shkup mbrëmë në periudhën nga ora 22:00 deri në orën 4:00 të mëngjesit ka zbatuar aksion për zbulimin e shoferëve që e tejkalojnë shpejtësinë e ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 11:21
SSektori për siguri në komunikacion pranë Sektorit për punë të brendshme Shkup mbrëmë në periudhën nga ora 22:00 deri në orën 4:00 të mëngjesit ka zbatuar aksion për zbulimin e shoferëve që e tejkalojnë shpejtësinë e ...

Mbi 200 shoferë të dënuar mbrëmë në Shkup
Policia vazhdon masat kundër shoferëve që shkelin rregullat e komunikacionit. Sektori për Siguri në Komunikacion i Sektorit për Punë të Brendshme Shkup mbrëmë në periudhën nga ora 22:00 deri në orën 4:00 të mëngjesit ka ...
Shenja | 18-Aug-2019 11:15
Policia vazhdon masat kundër shoferëve që shkelin rregullat e komunikacionit. Sektori për Siguri në Komunikacion i Sektorit për Punë të Brendshme Shkup mbrëmë në periudhën nga ora 22:00 deri në orën 4:00 të mëngjesit ka ...

Arrestohen dy persona nga Gostivari tek të cilët janë zbuluar lëndë narkotike
Mbrëmë në rrugën “Boge Veljanovski” në Gostivar nga ana e policisë janë arrestuar SH.A. (52)dhe Q.F. (47) të nga Gostivari. Gjatë kontrollit të policisë, ata gjetën dhe sekuestruan marijuanë, shiringës dhe fara të ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 20:27
Mbrëmë në rrugën “Boge Veljanovski” në Gostivar nga ana e policisë janë arrestuar SH.A. (52)dhe Q.F. (47) të nga Gostivari. Gjatë kontrollit të policisë, ata gjetën dhe sekuestruan marijuanë, shiringës dhe fara të ...

Mbi 200 shoferë të dënuar mbrëmë në Shkup
Shkup, 18 gusht 2019 (MEDIAL) – Sektori për siguri në komunikacion pranë Sektorit për punë të brendshme Shkup mbrëmë në periudhën nga ora 22:00 deri në orën 4:00 të mëngjesit ka zbatuar aksion për zbulimin e shoferëve ...
Medial | 18-Aug-2019 10:57
Shkup, 18 gusht 2019 (MEDIAL) – Sektori për siguri në komunikacion pranë Sektorit për punë të brendshme Shkup mbrëmë në periudhën nga ora 22:00 deri në orën 4:00 të mëngjesit ka zbatuar aksion për zbulimin e shoferëve ...

Shkup, gjoba për 56 shoferë për vozitje të shpejtë
Gjatë ditës së djeshme në rajonin e Sektorit për punë të brendshme – Shkup janë ndërmarrë masa dhe aktivitete dhe është konstatuar se 56 shoferë kanë ngasur automjetetet me shpejtësi më të madhe nga e lejuara. Nga ...
Shenja | 16-Aug-2019 13:14
Gjatë ditës së djeshme në rajonin e Sektorit për punë të brendshme – Shkup janë ndërmarrë masa dhe aktivitete dhe është konstatuar se 56 shoferë kanë ngasur automjetetet me shpejtësi më të madhe nga e lejuara. Nga ...

Nëntë aksidente gjatë ditës së djeshme në Shkup
Gjatë ditës së djeshme në rajonin e Sektorit për punë të brendshme – Shkup janë ndërmarrë masa dhe aktivitete dhe është konstatuar se 56 shoferë kanë ngasur automjetetet me shpejtësi më të madhe nga e lejuara. Nga ...
IliriaNews | 16-Aug-2019 12:11
Gjatë ditës së djeshme në rajonin e Sektorit për punë të brendshme – Shkup janë ndërmarrë masa dhe aktivitete dhe është konstatuar se 56 shoferë kanë ngasur automjetetet me shpejtësi më të madhe nga e lejuara. Nga ...

Nëntë aksidente gjatë ditës së djeshme në Shkup
Gjatë ditës së djeshme në rajonin e Sektorit për punë të brendshme – Shkup janë ndërmarrë masa dhe aktivitete dhe është konstatuar se 56 shoferë kanë ngasur automjetetet me shpejtësi më të madhe nga e lejuara. Nga ...
Telegrafi | 16-Aug-2019 12:11
Gjatë ditës së djeshme në rajonin e Sektorit për punë të brendshme – Shkup janë ndërmarrë masa dhe aktivitete dhe është konstatuar se 56 shoferë kanë ngasur automjetetet me shpejtësi më të madhe nga e lejuara. Nga ...

Nëntë aksidente gjatë ditës së djeshme në Shkup
Një person ka marrë plagë të rënda kurse 10 të tjerë kanë pësuar lëndime të lehta në një nga nëntë aksidentet e trafikut gjatë ditës së djeshme. Kurse tre aksidente kanë shkaktuar vetëm dëme materiale. Nga SPB Shkup ...
Alsat-M | 04-Jan-2019 11:02
Një person ka marrë plagë të rënda kurse 10 të tjerë kanë pësuar lëndime të lehta në një nga nëntë aksidentet e trafikut gjatë ditës së djeshme. Kurse tre aksidente kanë shkaktuar vetëm dëme materiale. Nga SPB Shkup ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved