ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 11:32

Roman dashurie: Lulet e djegura (32)

Roman dashurie: Lulet e djegura (32)
Jo në fakt; çka ke në mendje?" pyeti ajo duke e befasuar edhe veten. Ai me të vërtetë e kishte shpëtuar atë derisa ishin atje dhe kjo i kishte bërë asaj përshtypje. "Epa, mendova se do të të ishte i mirëseardhur pak ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 15:19
Jo në fakt; çka ke në mendje?" pyeti ajo duke e befasuar edhe veten. Ai me të vërtetë e kishte shpëtuar atë derisa ishin atje dhe kjo i kishte bërë asaj përshtypje. "Epa, mendova se do të të ishte i mirëseardhur pak ...

Roman dashurie: Lulet e djegura (31)
"Më vjen mirë që të shikoj përsëri Zonja Coleman" e tha me qetësi, derisa kishte kafshuar disa shparguj. "Atëherë, me çfarë po merresh së fundmi? Nuk ju kemi parë në disa vitet e fundit", vazhdoi Zonja Coleman, duke ...
Kosova Sot | 17-Aug-2019 15:13
"Më vjen mirë që të shikoj përsëri Zonja Coleman" e tha me qetësi, derisa kishte kafshuar disa shparguj. "Atëherë, me çfarë po merresh së fundmi? Nuk ju kemi parë në disa vitet e fundit", vazhdoi Zonja Coleman, duke ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved