ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 11:30

Pesëdhjetë vite më pas, çifti gjen foton e takimit të parë te festivali më i famshëm në histori

Pesëdhjetë vite më pas, çifti gjen foton e takimit të parë te festivali më i famshëm në histori
Për 50 vite, Xhudi dhe Xheri Grifin u kanë treguar miqve dhe familjarëve se si ishin njohur në festivalin e Udstok në vitin 1969, që ditë e parë që u hap, dhe që atëherë kanë qenë gjithnjë bashkë. I vetmi pendim që ...
Zeri | 16-Aug-2019 22:12
Për 50 vite, Xhudi dhe Xheri Grifin u kanë treguar miqve dhe familjarëve se si ishin njohur në festivalin e Udstok në vitin 1969, që ditë e parë që u hap, dhe që atëherë kanë qenë gjithnjë bashkë. I vetmi pendim që ...

Pesëdhjetë vite më pas, çifti gjen foton e takimit të parë te festivali më i famshëm në histori
Për 50 vite, Xhudi dhe Xheri Grifin u kanë treguar miqve dhe familjarëve se si ishin njohur në festivalin e Udstok në vitin 1969, që ditë e parë që u hap, dhe që atëherë kanë qenë gjithnjë bashkë. I vetmi pendim që ...
Telegrafi | 16-Aug-2019 18:53
Për 50 vite, Xhudi dhe Xheri Grifin u kanë treguar miqve dhe familjarëve se si ishin njohur në festivalin e Udstok në vitin 1969, që ditë e parë që u hap, dhe që atëherë kanë qenë gjithnjë bashkë. I vetmi pendim që ...

Nostalgji. Gjejnë foton e orës së parë të takimit, 50 vjet më parë
I vetmi peng qe kishin, ishte mungesa e nje fotoje per ta deshumar ate. Por 50 vite me pas, fati u troket ne dere dhe fare rastesisht gjejne foton qe ua kishte bere dikush tjeter para 50 vitesh. Judy, sot 71 vjeçe, e ...
ikub.al | 16-Aug-2019 10:43
I vetmi peng qe kishin, ishte mungesa e nje fotoje per ta deshumar ate. Por 50 vite me pas, fati u troket ne dere dhe fare rastesisht gjejne foton qe ua kishte bere dikush tjeter para 50 vitesh. Judy, sot 71 vjeçe, e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved