ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 12:18

Pazari i Vjetër i Korçës, vitrinë e makinave vjetra

Pazari i Vjetër i Korçës, vitrinë e makinave vjetra
Ky eshte nje projekt nga Blendi Gonxhja, qe se bashku me koleksionistet dhe riparuesit e pasionuar te makinave te vjetra kane ri-sjelle keto makina bashke me targat e personalizuara, nje sherbim i ri startuar se fundmi ...
ikub.al | 18-Aug-2019 21:52
Ky eshte nje projekt nga Blendi Gonxhja, qe se bashku me koleksionistet dhe riparuesit e pasionuar te makinave te vjetra kane ri-sjelle keto makina bashke me targat e personalizuara, nje sherbim i ri startuar se fundmi ...

“Retro” në pazarin e vjetër/ Korçë, ekspozohen makinat e vjetra dhe bëhen targa të personalizuar
Arditi është një i ri i apasionuar pas makinave të vjetra. Dëshira i ka lindur kur shihte babain teksa rregullonte makinat në punishten e tij ndërsa në moshën 16 vjeçare mori makinën e tij të parë.
Top Channel | 18-Aug-2019 17:17
Arditi është një i ri i apasionuar pas makinave të vjetra. Dëshira i ka lindur kur shihte babain teksa rregullonte makinat në punishten e tij ndërsa në moshën 16 vjeçare mori makinën e tij të parë.

Korçë, ekspozohen makinat e vjetra dhe bëhen targa të personalizuara
Arditi është një i ri i apasionuar pas makinave të vjetra. Dëshira i ka lindur kur shihte babain teksa rregullonte makinat në punishten e tij ndërsa në moshën 16 vjeçare mori makinën e tij të parë. Ai është bërë pjesë e ...
Lexo | 18-Aug-2019 18:03
Arditi është një i ri i apasionuar pas makinave të vjetra. Dëshira i ka lindur kur shihte babain teksa rregullonte makinat në punishten e tij ndërsa në moshën 16 vjeçare mori makinën e tij të parë. Ai është bërë pjesë e ...

Korçë, ekspozohen makinat e vjetra dhe bëhen targa të personalizuar
Arditi është një i ri i pasionuar pas makinave të vjetra. Dëshira i ka lindur kur shihte babanë teksa rregullonte makinat në punishten e tij, ndërsa në moshën 16- vjeçare mori makinën e tij të parë.
Kosova Press | 18-Aug-2019 17:48
Arditi është një i ri i pasionuar pas makinave të vjetra. Dëshira i ka lindur kur shihte babanë teksa rregullonte makinat në punishten e tij, ndërsa në moshën 16- vjeçare mori makinën e tij të parë.

Foto/ Rama befasohet në Korçë, “Pazari i Vjetër” shndërrohet në sallon makinash të vjetra
Kryeministrit Edi Rama i ka pëlqyer shumë ideja e prezantuar në Korçë, ku “Pazari i Vjetër” është kthyer në një sallon ku ekspozohen makina të vjetra, duke e kthyer kohën pas. Ai ka postuar në profilin e tij në ...
Politiko | 17-Aug-2019 18:21
Kryeministrit Edi Rama i ka pëlqyer shumë ideja e prezantuar në Korçë, ku “Pazari i Vjetër” është kthyer në një sallon ku ekspozohen makina të vjetra, duke e kthyer kohën pas. Ai ka postuar në profilin e tij në ...

E vërteta e makinës me targën “Edi Rama”
“S’kam asnjë lidhje me këtë makinë, se s’di as ta ngas.” Ka qenë ky në një farë mënyre shfajësimi i Kryeministrit Edi Rama, lidhur me këtë autumjet, të cilin ai e bëri publike në profilin e tij Instagram. “Po vërtetë ...
Lexo | 17-Aug-2019 18:16
“S’kam asnjë lidhje me këtë makinë, se s’di as ta ngas.” Ka qenë ky në një farë mënyre shfajësimi i Kryeministrit Edi Rama, lidhur me këtë autumjet, të cilin ai e bëri publike në profilin e tij Instagram. “Po vërtetë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved