ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 06:45

Panik në Gjirokastër, mes flakëve 2 dynym bar e shkurre

Panik në Gjirokastër, mes flakëve 2 dynym bar e shkurre
Një zjarr i madh ka rënë këtë mbrëmje në Gjirokastër, në vendin e quajtur Komar, mes Zhulatit dhe Kolonjës. Raportohet se zjarri ka përfshirë një sipërfaqe prej 2 dynym bar e shkurre, si dhe ka prekur pyllin e prrallit. ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 19:56
Një zjarr i madh ka rënë këtë mbrëmje në Gjirokastër, në vendin e quajtur Komar, mes Zhulatit dhe Kolonjës. Raportohet se zjarri ka përfshirë një sipërfaqe prej 2 dynym bar e shkurre, si dhe ka prekur pyllin e prrallit. ...

Panik në Gjirokastër, një zjarr i madh përfshin bar e shkurre
Një zjarr i madh ka rënë këtë mbrëmje në Gjirokastër, në vendin e quajtur Komar, mes Zhulatit dhe Kolonjës. Raportohet se zjarri ka përfshirë një sipërfaqe prej 2 dynym bar e shkurre, si dhe ka prekur pyllin e prrallit ...
Lapsi | 18-Aug-2019 20:42
Një zjarr i madh ka rënë këtë mbrëmje në Gjirokastër, në vendin e quajtur Komar, mes Zhulatit dhe Kolonjës. Raportohet se zjarri ka përfshirë një sipërfaqe prej 2 dynym bar e shkurre, si dhe ka prekur pyllin e prrallit ...

Digjet 1 hekar pyll në Seman
Një vatër zjarri është bërë shkak për përhapjen e zjarrit në sipërfaqen pyjore të Semanit. Zjarri ka rënë pasditen e sotme dhe ka përfshirë kryesisht zonën jo ekonomike të pyllit bregdetar. Shërbimi zjarrfikës ka ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 18:57
Një vatër zjarri është bërë shkak për përhapjen e zjarrit në sipërfaqen pyjore të Semanit. Zjarri ka rënë pasditen e sotme dhe ka përfshirë kryesisht zonën jo ekonomike të pyllit bregdetar. Shërbimi zjarrfikës ka ...

Zjarr në një sipërfaqe me pyje në Seman të Fierit
Një sipërfaqe me pyje në Seman të Fierit është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të diele. Informacionet bëjnë me dije se flakët janë përhapur kryesisht zonën jo ekonomike të pyllit bregdetar. Shërbimi zjarrfikës ka ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 18:38
Një sipërfaqe me pyje në Seman të Fierit është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të diele. Informacionet bëjnë me dije se flakët janë përhapur kryesisht zonën jo ekonomike të pyllit bregdetar. Shërbimi zjarrfikës ka ...

Pakujdesia e pushuesve, digjet 1ha pyll në Seman
Një vatër zjarri është bërë shkak për përhapjen e zjarrit në sipërfaqen pyjore të Semanit. Zjarri ka rënë pasditen e sotme dhe ka përfshirë kryesisht zonën jo ekonomike të pyllit bregdetar.
Top Channel | 18-Aug-2019 17:55
Një vatër zjarri është bërë shkak për përhapjen e zjarrit në sipërfaqen pyjore të Semanit. Zjarri ka rënë pasditen e sotme dhe ka përfshirë kryesisht zonën jo ekonomike të pyllit bregdetar.

Pakujdesia e pushuesve, zjarr në pyllet shqiptare
Zjarri ka rënë pasditen e sotme dhe ka përfshirë kryesisht zonën jo ekonomike të pyllit bregdetar. Shërbimi zjarrfikës ka konstatuar rreth 1 hektar zjarr sipërfaqsor, i cili nuk sjell dëm ekonomik. Zjarri nuk ka prekur ...
Lajminet | 18-Aug-2019 18:43
Zjarri ka rënë pasditen e sotme dhe ka përfshirë kryesisht zonën jo ekonomike të pyllit bregdetar. Shërbimi zjarrfikës ka konstatuar rreth 1 hektar zjarr sipërfaqsor, i cili nuk sjell dëm ekonomik. Zjarri nuk ka prekur ...

Pakujdesia e pushuesve sjell pasoja në pyllin e Semanit
Një vatër zjarri është bërë shkak për përhapjen e zjarrit në sipërfaqen pyjore të Semanit. Zjarri ka rënë pasditen e sotme dhe ka përfshirë kryesisht zonën jo ekonomike të pyllit bregdetar. Shërbimi zjarrfikës ka ...
Lexo | 18-Aug-2019 18:42
Një vatër zjarri është bërë shkak për përhapjen e zjarrit në sipërfaqen pyjore të Semanit. Zjarri ka rënë pasditen e sotme dhe ka përfshirë kryesisht zonën jo ekonomike të pyllit bregdetar. Shërbimi zjarrfikës ka ...

Zjarr në fshatin Vjosë të Fierit, era favorizon flakët
Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Vjosë të rrethit të Fierit, duke rrezikuar djegien e rreth 100 dengjeve me bar. Forcat zjarrfikëse të Fierit dhe Patosit kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë nisur punën për ...
Lapsi | 16-Aug-2019 17:47
Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Vjosë të rrethit të Fierit, duke rrezikuar djegien e rreth 100 dengjeve me bar. Forcat zjarrfikëse të Fierit dhe Patosit kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë nisur punën për ...

Fier, zjarr në fshatin Vjosë, era favorizon flakët
Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Vjosë të Fierit, duke rrezikuar djegien e rreth 100 dengjeve me bar. Forcat zjarrëfikse të Fierit dhe Patosit kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë nisur punën për lokalizimin ...
RTSH | 16-Aug-2019 17:41
Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Vjosë të Fierit, duke rrezikuar djegien e rreth 100 dengjeve me bar. Forcat zjarrëfikse të Fierit dhe Patosit kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë nisur punën për lokalizimin ...

Zjarr në fshatin Vjosë, era favorizon flakët (Video)
Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Vjosë të rrethit të Fierit duke rrezikuar djegien e rreth 100 dengjeve me bar.
Top Channel | 16-Aug-2019 17:16
Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Vjosë të rrethit të Fierit duke rrezikuar djegien e rreth 100 dengjeve me bar.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved