ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 07:22

Paçarizi tregon se çfarë Kryeministri i duhet Kosovës

Paçarizi tregon se çfarë Kryeministri i duhet Kosovës
Profesori universitar dhe njëherish analist i çështjeve politike në Kosovë, Rrahman Paçarizi, përmes një statusi në rrjetin social “Facebook” ka shkruar se çfarë Kryeministri i duhet Kosovës, nëse vendi shkon në ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 16:18
Profesori universitar dhe njëherish analist i çështjeve politike në Kosovë, Rrahman Paçarizi, përmes një statusi në rrjetin social “Facebook” ka shkruar se çfarë Kryeministri i duhet Kosovës, nëse vendi shkon në ...

Çfarë kryeministri po m’duhet
Tash kur partitë po mendojnë për ofertat e tyre për kryeministër (nëse janë aq trime sa ta shpërndajnë Kuvendin e ta çojnë vendin në zgjedhje), po mendoj me zë se çfarë kryeministri më duhet, çfarë kryeministri Ju duhet ...
EkonomiaOnline | 18-Aug-2019 16:04
Tash kur partitë po mendojnë për ofertat e tyre për kryeministër (nëse janë aq trime sa ta shpërndajnë Kuvendin e ta çojnë vendin në zgjedhje), po mendoj me zë se çfarë kryeministri më duhet, çfarë kryeministri Ju duhet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved