ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 11:42

Operatori i mirënjohur, Bujar Kore: Si u xhirua ceremonia e varrimit të Enver Hoxhës dhe rënia e bustit të diktatorit

Operatori i mirënjohur, Bujar Kore: Si u xhirua ceremonia e varrimit të Enver Hoxhës dhe rënia e bustit të diktatorit
Në ceremoninë e varrimit të Enver Hoxhës, në prill të1985-s mund të them se për herë të parë TVSH bëri një transmetim perfekt Dita më e vështirë ka qenë dita kur u rrëzua përmendorja e Enver Hoxhës nuk dinim si të ...
Telegraf | 18-Aug-2019 20:00
Në ceremoninë e varrimit të Enver Hoxhës, në prill të1985-s mund të them se për herë të parë TVSH bëri një transmetim perfekt Dita më e vështirë ka qenë dita kur u rrëzua përmendorja e Enver Hoxhës nuk dinim si të ...

Dossier/ Takimi i Nënë Terezës me Ramiz Alinë dhe Nexhmije Hoxhën
Rrëfimet e operatorit Bujar Kore: Shenjtorja u shpreh hapur se, “Shqipëria është toka e gjakut tim” dhe “Në vend të urrejtjes, dashuri”. Si iu shmang Nexhmija kërkesës së saj dhe pse nuk lejoi Ramiz Alia çeljen e ...
Telegraf | 16-Aug-2019 17:11
Rrëfimet e operatorit Bujar Kore: Shenjtorja u shpreh hapur se, “Shqipëria është toka e gjakut tim” dhe “Në vend të urrejtjes, dashuri”. Si iu shmang Nexhmija kërkesës së saj dhe pse nuk lejoi Ramiz Alia çeljen e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved