ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 12:57

Opeli paralajmëron Astran me shpenzimet më të vogla ndonjëherë si dhe Corsan elektrike

Opeli paralajmëron Astran me shpenzimet më të vogla ndonjëherë si dhe Corsan elektrike
Prodhuesi i njohur gjerman i automobilave, Opel, ka njoftuar se gjatë panairit të automjeteve “Frankfurt Motor Show”, panair ky që hap dyert muajin e ardhshëm, do të lansojë “Astra-n me më së paku shpenzime ndonjëherë”. ...
Shenja | 18-Aug-2019 23:00
Prodhuesi i njohur gjerman i automobilave, Opel, ka njoftuar se gjatë panairit të automjeteve “Frankfurt Motor Show”, panair ky që hap dyert muajin e ardhshëm, do të lansojë “Astra-n me më së paku shpenzime ndonjëherë”. ...

Opeli paralajmëron Astran dhe Corsan e re
Prodhuesi i njohur gjerman i automobilave, Opel, ka njoftuar se gjatë panairit të automjeteve “Frankfurt Motor Show”, panair ky që hap dyert muajin e ardhshëm, do të lansojë Astra-n me më së paku shpenzime ndonjëherë”. ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 20:12
Prodhuesi i njohur gjerman i automobilave, Opel, ka njoftuar se gjatë panairit të automjeteve “Frankfurt Motor Show”, panair ky që hap dyert muajin e ardhshëm, do të lansojë Astra-n me më së paku shpenzime ndonjëherë”. ...

Opeli paralajmëron Astran dhe Corsan e re
Prodhuesi i njohur gjerman i automobilave, Opel, ka njoftuar se gjatë panairit të automjeteve “Frankfurt Motor Show”, panair ky që hap dyert muajin e ardhshëm, do të lansojë Astra-n me më së paku shpenzime ndonjëherë”. ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 19:15
Prodhuesi i njohur gjerman i automobilave, Opel, ka njoftuar se gjatë panairit të automjeteve “Frankfurt Motor Show”, panair ky që hap dyert muajin e ardhshëm, do të lansojë Astra-n me më së paku shpenzime ndonjëherë”. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved