ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 06:55

Nënkalimi në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë i pakalueshëm

Nënkalimi në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë i pakalueshëm
Nënkalimet janë ndërtuar për t’u lehtësuar këmbësoreve qarkullimin në komunikacion. Mirëpo një gjë e tillë nuk po ndodh të nënkalimi në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, ku siç duket pas shiut është stërmbushur me ujë ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 20:50
Nënkalimet janë ndërtuar për t’u lehtësuar këmbësoreve qarkullimin në komunikacion. Mirëpo një gjë e tillë nuk po ndodh të nënkalimi në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, ku siç duket pas shiut është stërmbushur me ujë ...

Pamje e shëmtuar, mbeturinat ia ‘nxënë frymën’ Mitrovicës
Qendra e qytetit në Mitrovicë është mbingarkuar nga mbeturinat që përveç aromës dhe pamjes së pakëndshme rrezikojnë të shkaktojnë ndonjë epidemi. Një lexues i ka dërguar Indeksonline pamje nga qendra e qytetit të ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 12:32
Qendra e qytetit në Mitrovicë është mbingarkuar nga mbeturinat që përveç aromës dhe pamjes së pakëndshme rrezikojnë të shkaktojnë ndonjë epidemi. Një lexues i ka dërguar Indeksonline pamje nga qendra e qytetit të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved