ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 08:22

Dashuria për malet, Presidenti Meta rrëfen objektivin: Do ngjis majën më të lartë të Shqipërisë

Dashuria për malet, Presidenti Meta rrëfen objektivin: Do ngjis majën më të lartë të Shqipërisë
Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një intervistë të dhënë sot për emisionin “Kojshia Shoë” të gazetarit Sadri Imeri në RTV21 ka dhënë sot disa detaje të pushimeve të tij malore, duke ndarë me teleshikuesit dhe disa ...
Telegraf | 18-Aug-2019 21:58
Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një intervistë të dhënë sot për emisionin “Kojshia Shoë” të gazetarit Sadri Imeri në RTV21 ka dhënë sot disa detaje të pushimeve të tij malore, duke ndarë me teleshikuesit dhe disa ...

Meta zbulon planet nga Kosova; Ja çfarë do të bëj sivjet!
Presidenti i Republikës Ilir Meta, në një intervistë dhënë për “RTV 21” në Kosovë, ka thënë se është i dashuruar pas maleve, ndërsa ka shtuar se ka në plan të ngjisë majën më të lartë në Shqipëri, Korabin. “Sivjet pas ...
Dritare | 18-Aug-2019 22:48
Presidenti i Republikës Ilir Meta, në një intervistë dhënë për “RTV 21” në Kosovë, ka thënë se është i dashuruar pas maleve, ndërsa ka shtuar se ka në plan të ngjisë majën më të lartë në Shqipëri, Korabin. “Sivjet pas ...

Dashuria për malet “merr malet”, Meta rrëfen objektivin te “Kojshia”: Do ngjis majën më të lartë të Shqipërisë, jam skraparli unë
Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një intervistë të dhënë sot për emisionin “Kojshia Show” të gazetarit Sadri Imeri në RTV21 ka dhënë sot disa detaje të pushimeve të tij malore, duke ndarë me teleshikuesit dhe disa ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 21:36
Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një intervistë të dhënë sot për emisionin “Kojshia Show” të gazetarit Sadri Imeri në RTV21 ka dhënë sot disa detaje të pushimeve të tij malore, duke ndarë me teleshikuesit dhe disa ...

Dashuria për malet, Meta: Do ngjis majën më të lartë të Shqipërisë
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në një intervistë të dhënë sot për emisionin “Kojshia Show” të gazetarit Sadri Imeri në RTV21, ka dhënë sot disa detaje të pushimeve të tij malore, duke ndarë me teleshikuesit dhe ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 21:26
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në një intervistë të dhënë sot për emisionin “Kojshia Show” të gazetarit Sadri Imeri në RTV21, ka dhënë sot disa detaje të pushimeve të tij malore, duke ndarë me teleshikuesit dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved