ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/10/2019 04:43

Meshkuj, ja si të kombinoni xhaketën e bardhë këtë verë!

Meshkuj, ja si të kombinoni xhaketën e bardhë këtë verë!
Xhaketa e bardhë mund të jetë një nga veshjet më impenjative tek meshkujt për t’u kombinuar siç duhet, sidomos kur nuk i keni marrë ende pushimet dhe lëkura juaj ka ngjyrë të zbehtë. Megjithatë, kjo xhaketë ju tregon ...
Bordo | 02-Aug-2017 22:34
Xhaketa e bardhë mund të jetë një nga veshjet më impenjative tek meshkujt për t’u kombinuar siç duhet, sidomos kur nuk i keni marrë ende pushimet dhe lëkura juaj ka ngjyrë të zbehtë. Megjithatë, kjo xhaketë ju tregon ...

10 mënyra për të veshur ‘crop top’ këtë verë!
Çfarë më shumë se një bluzë e shkurtër do ta tregonte çdo vajzë tejet sensuale (kuptueshëm kjo lloj veshje është për ato vajza që kanë një bark të sheshtë). E kombinuar me fund, pantallona të shkurtra e të gjata, apo ...
Bordo | 18-Jun-2019 15:25
Çfarë më shumë se një bluzë e shkurtër do ta tregonte çdo vajzë tejet sensuale (kuptueshëm kjo lloj veshje është për ato vajza që kanë një bark të sheshtë). E kombinuar me fund, pantallona të shkurtra e të gjata, apo ...

5 veshje bazike për stinën e verës
Më poshtë, janë renditur 5 vjeshjet “must have” për stinën e verës: 1- Fustan në material lino I lehtë dhe i freskët, a ka më mirë sesa një fustan që ju bën të ndiheni mirë dhe trendy njëkohësisht? Të gjitha ngjyrat ...
Lapsi | 16-Aug-2019 16:49
Më poshtë, janë renditur 5 vjeshjet “must have” për stinën e verës: 1- Fustan në material lino I lehtë dhe i freskët, a ka më mirë sesa një fustan që ju bën të ndiheni mirë dhe trendy njëkohësisht? Të gjitha ngjyrat ...

5 kombinime që mund të bëni me pantallonat xhins te zeza
Nese flasim per nje garderobe kapsule padyshim qe nje pale pantallona xhins te zeza nuk kane si mungojne. Ato mund te kombinohen me lehtesi me çdo veshje ne pjesen lart sepse jane shume komode dhe vijne ne nje varietet ...
ikub.al | 16-Aug-2019 10:35
Nese flasim per nje garderobe kapsule padyshim qe nje pale pantallona xhins te zeza nuk kane si mungojne. Ato mund te kombinohen me lehtesi me çdo veshje ne pjesen lart sepse jane shume komode dhe vijne ne nje varietet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved