ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/04/2020 06:34

Marsela Çibukaj tregon projektet për të ardhmen

Marsela Çibukaj tregon projektet për të ardhmen
Marsela Çibukaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo zhvilloi një intervistë të shkurtër për Edicionin Veror në jug të Shqipërisë, ku edhe po jep koncertet e saj së bashku me kantautorin ...
ABCNews | 18-Aug-2019 20:04
Marsela Çibukaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo zhvilloi një intervistë të shkurtër për Edicionin Veror në jug të Shqipërisë, ku edhe po jep koncertet e saj së bashku me kantautorin ...

Përgënjeshtrohet lajmi për Marsela Çibukajn
Ne fillim te ketij muaji, Eraldo Rexho tha se Marsela dhe Vitmar Basha do te martohen. Nuk dihet nga e kishte kete haber Erlado, por e verteta duket se eshte pak me ndryshe. “Pavaresisht se eshte perfolur shume ne ...
ikub.al | 17-Aug-2019 21:25
Ne fillim te ketij muaji, Eraldo Rexho tha se Marsela dhe Vitmar Basha do te martohen. Nuk dihet nga e kishte kete haber Erlado, por e verteta duket se eshte pak me ndryshe. “Pavaresisht se eshte perfolur shume ne ...

Dashuri me dëgjim të parë, Marsela Çibukaj sqaron publikun: Na kanë martuar, por…
Dashuri me dëgjim të parë… Padyshim kështu mund të themi për lidhjen mes çiftit Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha. Këngëtarja dhe kantautori i njohur janë në një lidhje prej disa kohësh dhe në një intervistë për ABC News ...
ABCNews | 18-Aug-2019 19:53
Dashuri me dëgjim të parë… Padyshim kështu mund të themi për lidhjen mes çiftit Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha. Këngëtarja dhe kantautori i njohur janë në një lidhje prej disa kohësh dhe në një intervistë për ABC News ...

Pas martesës Marsela dhe Vitmari planifikojnë të zgjerojnë familjen
Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Kjo u zbulua pak javë më parë, e ndërkohë për planet e tyre për të ardhmen kanë folur vetë këngëtarët në një intervistë për revistën “Who”. ...
Lapsi | 17-Aug-2019 13:35
Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Kjo u zbulua pak javë më parë, e ndërkohë për planet e tyre për të ardhmen kanë folur vetë këngëtarët në një intervistë për revistën “Who”. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved