ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 05:55

Ligji nuk po bën punë për ndalimin e lojërave të fatit

Ligji nuk po bën punë për ndalimin e lojërave të fatit
Që nga marsi i këtij viti, Qeveria e Kosovës mori vendim që t’u vërë drynin të gjitha lokaleve ku ushtrohej veprimtaria e lojërave të fatit, respektivisht basteve sportive dhe kazinove. Por pavarësisht faktit se tashmë ...
Arbresh | 18-Aug-2019 13:50
Që nga marsi i këtij viti, Qeveria e Kosovës mori vendim që t’u vërë drynin të gjitha lokaleve ku ushtrohej veprimtaria e lojërave të fatit, respektivisht basteve sportive dhe kazinove. Por pavarësisht faktit se tashmë ...

Ligji nuk po bën punë për ndalimin e lojërave të fatit, për pesë muaj u arrestuan 33 persona
Që nga marsi i këtij viti, Qeveria e Kosovës mori vendim që t’u vërë drynin të gjitha lokaleve ku ushtrohej veprimtaria e lojërave të fatit, respektivisht basteve sportive dhe kazinove. Por pavarësisht faktit se tashmë ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 13:41
Që nga marsi i këtij viti, Qeveria e Kosovës mori vendim që t’u vërë drynin të gjitha lokaleve ku ushtrohej veprimtaria e lojërave të fatit, respektivisht basteve sportive dhe kazinove. Por pavarësisht faktit se tashmë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved