ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/10/2019 04:23

Albin Kurtit: Koalicioni LDK-VV do t’i shndërronte zgjedhjet në festë

Albin Kurtit: Koalicioni LDK-VV do t’i shndërronte zgjedhjet në festë
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 09:19
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...

LDK vendos: Përfundimisht i thotë jo VV-së për koalicion parazgjedhor
Që nga rënia e qeverisë, dy partitë më të mëdha opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje kanë dhënë shenja të dukshme se ekziston disponim për një koalicion mes këtyre dy partive. Pak ditë pasi ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 18:52
Që nga rënia e qeverisë, dy partitë më të mëdha opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje kanë dhënë shenja të dukshme se ekziston disponim për një koalicion mes këtyre dy partive. Pak ditë pasi ...

LDK: E shohim VV-në si partner të mirë në qeverisje, por nuk preferojmë koalicion parazgjedhor
Që nga rënia e qeverisë, dy partitë më të mëdha opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje kanë dhënë shenja të dukshme se ekziston disponim për një koalicion mes këtyre dy partive. Pak ditë pasi ...
Zeri | 18-Aug-2019 18:26
Që nga rënia e qeverisë, dy partitë më të mëdha opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje kanë dhënë shenja të dukshme se ekziston disponim për një koalicion mes këtyre dy partive. Pak ditë pasi ...

Kurti: Koalicioni LDK-VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 07:55
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...

LDK: Në zgjedhje shkojmë vetë, Vetëvendosjen e shohim si partner të mundshëm në Qeveri
Që nga rënia e qeverisë, dy partitë më të mëdha opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje kanë dhënë shenja të dukshme se ekziston disponim për një koalicion mes këtyre dy partive. Pak ditë pasi ...
Arbresh | 18-Aug-2019 18:25
Që nga rënia e qeverisë, dy partitë më të mëdha opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje kanë dhënë shenja të dukshme se ekziston disponim për një koalicion mes këtyre dy partive. Pak ditë pasi ...

LDK: Vetëvendosjen e shohim si partner të mundshëm në Qeveri
Që nga rënia e qeverisë, dy partitë më të mëdha opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje kanë dhënë shenja të dukshme se ekziston disponim për një koalicion mes këtyre dy partive. Pak ditë pasi ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 18:17
Që nga rënia e qeverisë, dy partitë më të mëdha opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje kanë dhënë shenja të dukshme se ekziston disponim për një koalicion mes këtyre dy partive. Pak ditë pasi ...

LDK: Në zgjedhje shkojmë vetë, Vetëvendosjen e shohim si partner të mundshëm në Qeveri
Që nga rënia e qeverisë, dy partitë më të mëdha opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje kanë dhënë shenja të dukshme se ekziston disponim për një koalicion mes këtyre dy partive. Pak ditë pasi ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 18:10
Që nga rënia e qeverisë, dy partitë më të mëdha opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje kanë dhënë shenja të dukshme se ekziston disponim për një koalicion mes këtyre dy partive. Pak ditë pasi ...

Kurti: Kosovën e nxjerr nga kriza koalicioni LVV – LDK
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka deklaruar se arritja e një koalicioni parazgjedhor mes Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Vetëvendosjes do ta nxirrte Kosovën nga kriza. Sipas Kurtit, i cili u prononcua ...
Lexo | 18-Aug-2019 17:52
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka deklaruar se arritja e një koalicioni parazgjedhor mes Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Vetëvendosjes do ta nxirrte Kosovën nga kriza. Sipas Kurtit, i cili u prononcua ...

Mustafa: LDK e do kryeministrin
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, duket në humor të mirë. Madje Isa, Mustafa, thotë se më kësi qejfi është edhe partia e tij për të shkuar drejt zgjedhjeve të parakohshme. Kështu përjashton opsionin e një qeverie ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 21:06
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, duket në humor të mirë. Madje Isa, Mustafa, thotë se më kësi qejfi është edhe partia e tij për të shkuar drejt zgjedhjeve të parakohshme. Kështu përjashton opsionin e një qeverie ...

Lideri i VV, Kurti: Koalicioni VV dhe LDK nxjerr Kosovën nga kriza
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka deklaruar se arritja e një koalicioni parazgjedhor mes Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Vetëvendosjes do ta nxirrte Kosovën nga kriza. Sipas Kurtit, i cili u prononcua ...
Gazeta Dita | 18-Aug-2019 12:24
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka deklaruar se arritja e një koalicioni parazgjedhor mes Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Vetëvendosjes do ta nxirrte Kosovën nga kriza. Sipas Kurtit, i cili u prononcua ...

Dje i merrte Prishtinën Isa Mustafës, Albin Kurti sot: gati koalicioni VV-LDK
Nën ethet e përgatitjes për zgjedhje të parakohshme në Kosovës, VV e LDK janë dy forcat më të përafruara për koalicion, ku madje së fundi, lideri i së parës Albin Kurti, tha se në rast se ndodh kjo, do ishte një festë. ...
Tesheshi | 18-Aug-2019 12:24
Nën ethet e përgatitjes për zgjedhje të parakohshme në Kosovës, VV e LDK janë dy forcat më të përafruara për koalicion, ku madje së fundi, lideri i së parës Albin Kurti, tha se në rast se ndodh kjo, do ishte një festë. ...

Kurti: Kemi dallime nga e kaluara me LDK-në, por të përqendrohemi te e ardhmja
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...
Shenja | 18-Aug-2019 10:07
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...

Kurti: Përkundër dallimeve në të kaluarën duhet të bashkpunojmë me LDK-në
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 09:56
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...

Kurti: Koalicioni LDK-VV do t’i shndërronte zgjedhjet në festë
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...
InFokusi | 18-Aug-2019 09:09
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...

Kurti: Arritja e një koalicioni LVV-LDK, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...
PortaliOnline | 18-Aug-2019 08:59
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...

Kurti: Përkundër dallimeve në të kaluarën duhet të bashkpunojmë me LDK-në për të ardhmen e fëmijëve tanë
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 08:39
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...

Entuziazmi i Albin Kurtit: Koalicioni LDK-VV do t’i shndërronte zgjedhjet në festë
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 08:31
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...

Albin Kurti i dërgon edhe një mesazh LDK-së për koalicion
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...
Arbresh | 18-Aug-2019 08:17
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...

Kurti: Koalicioni LDK-VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...
EkonomiaOnline | 18-Aug-2019 08:15
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tha se arritja e një koalicioni në mes LDK-së dhe VV, zgjedhjet do t’i shndërronte në festë. Sipas tij, përkundër dallimeve, koalicioni mes LDK-së dhe VV-së, do ta nxjerrtë ...

Mustafa: LDK e do postin e kryeministrit
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, duket në humor të mirë. Madje Isa, Mustafa, thotë se më kësi qejfi është edhe partia e tij për të shkuar drejt zgjedhjeve të parakohshme. Kështu përjashton opsionin e një qeverie ...
InFokusi | 17-Aug-2019 21:32
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, duket në humor të mirë. Madje Isa, Mustafa, thotë se më kësi qejfi është edhe partia e tij për të shkuar drejt zgjedhjeve të parakohshme. Kështu përjashton opsionin e një qeverie ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved