ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/10/2019 05:04

Krimi financiar, 5 agjenci për gjurmimin e parave të korrupsionit jashtë vendit

Krimi financiar, 5 agjenci për gjurmimin e parave të korrupsionit jashtë vendit
Paratë e të korruptuarve që janë fshehur jashtë vendit rrezikojnë të zbulohen. Një pjesë e mirë e pushtetarëve të përfshirë në afera korruptive u drejtohen Londrës, Qipros dhe Maltës për të fshehur paratë e pista. Por ...
Gazeta Dita | 17-Aug-2019 17:07
Paratë e të korruptuarve që janë fshehur jashtë vendit rrezikojnë të zbulohen. Një pjesë e mirë e pushtetarëve të përfshirë në afera korruptive u drejtohen Londrës, Qipros dhe Maltës për të fshehur paratë e pista. Por ...

Zbardhet plani, ja si do gjurmohen paratë e të korruptuarve jashtë vendit, bashkëpunim me 5 agjenci ndërkombëtare
Paratë e të korruptuarve që janë fshehur jashtë vendit rrezikojnë të zbulohen. Pak ditë më parë gazeta tregoi sesi një pjesë e mirë e pushtetarëve të përfshirë në afera u drejtohen Londrës, Qipros dhe Maltës për të ...
GazetaTema | 17-Aug-2019 09:31
Paratë e të korruptuarve që janë fshehur jashtë vendit rrezikojnë të zbulohen. Pak ditë më parë gazeta tregoi sesi një pjesë e mirë e pushtetarëve të përfshirë në afera u drejtohen Londrës, Qipros dhe Maltës për të ...

Strategjia se si do zbulohen paratë e të korruptuarve që janë fshehur jashtë vendit, bashkëpunim me agjenci të huaja
Paratë e të korruptuarve që janë fshehur jashtë vendit rrezikojnë të zbulohen. Pak ditë më parë gazeta tregoi sesi një pjesë e mirë e pushtetarëve të përfshirë në afera u drejtohen Londrës, Qipros dhe Maltës për të ...
Lexo | 17-Aug-2019 11:06
Paratë e të korruptuarve që janë fshehur jashtë vendit rrezikojnë të zbulohen. Pak ditë më parë gazeta tregoi sesi një pjesë e mirë e pushtetarëve të përfshirë në afera u drejtohen Londrës, Qipros dhe Maltës për të ...

Masat efiçiente në ndërtesat publike
Kosova nuk ia din për kursime, edhe energjinë elektrike e shpenzon pa kontroll Prodhimi i energjisë elektrike duke përdorur burimet fosile nga lëndët djegëse dhe shpenzimi i pakontrolluar i saj, që si pasojë po ...
InFokusi | 16-Aug-2019 12:50
Kosova nuk ia din për kursime, edhe energjinë elektrike e shpenzon pa kontroll Prodhimi i energjisë elektrike duke përdorur burimet fosile nga lëndët djegëse dhe shpenzimi i pakontrolluar i saj, që si pasojë po ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved