ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 01:16

Kosovari arrestohet në kufi, i gjetën mbesën në bagazh

Kosovari arrestohet në kufi, i gjetën mbesën në bagazh
Të gjitha këto vetura kanë gjësende të ndryshme me vete, por me një ngarkesë jo të zakonshme për bagazh dikush tentoi të dalë nga Kosova në Serbi, përmes kufirit në Merdare në natën mes të shtunës dhe të dielës, por ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 21:01
Të gjitha këto vetura kanë gjësende të ndryshme me vete, por me një ngarkesë jo të zakonshme për bagazh dikush tentoi të dalë nga Kosova në Serbi, përmes kufirit në Merdare në natën mes të shtunës dhe të dielës, por ...

Shoferi shqiptar ndalohet nga policia serbe, fëmija në bagazh
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka ndaluar një shofer shqiptar. Nga burimet e Indeksonline mësohet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptar i është gjetur një fëmijë në ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 11:02
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka ndaluar një shofer shqiptar. Nga burimet e Indeksonline mësohet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptar i është gjetur një fëmijë në ...

Kosovari arrestohet në kufi, i gjetën mbesën në bagazh
Ai u ndal nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar Merdare meqë në bagazhin e veturës me të cilën po udhëtonte iu gjet një fëmijë, që ishte mbesa e ngasësit.
AlbInfo | 18-Aug-2019 21:08
Ai u ndal nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar Merdare meqë në bagazhin e veturës me të cilën po udhëtonte iu gjet një fëmijë, që ishte mbesa e ngasësit.

Kosovari që tentoi ta kontrabandonte fëmijën nga Kosova në Gjermani
Një kosovar në vendkalimin kufitar në Merdare tentoi të kontrabandonte një fëmijë në bagazhin e makinës natën mes të shtunës dhe të dielës. Por plani i tij dështoi. Kjo sepse policia serbe e diktoi. Autori i veprës me ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 20:59
Një kosovar në vendkalimin kufitar në Merdare tentoi të kontrabandonte një fëmijë në bagazhin e makinës natën mes të shtunës dhe të dielës. Por plani i tij dështoi. Kjo sepse policia serbe e diktoi. Autori i veprës me ...

Kosovari arrestohet në kufi, policia ia gjeti mbesën në bagazh
Një banori të Penuhit të Podujevës nuk iu lejua ta vazhdonte rrugën e tij. Ai u ndal nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar Merdare meqë në bagazhin e veturës me të cilën po udhëtonte iu gjet një fëmijë, që ishte ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 20:48
Një banori të Penuhit të Podujevës nuk iu lejua ta vazhdonte rrugën e tij. Ai u ndal nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar Merdare meqë në bagazhin e veturës me të cilën po udhëtonte iu gjet një fëmijë, që ishte ...

Kosovari arrestohet në Merdare, i gjetën mbesën në bagazh
Ai u ndal nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar Merdare meqë në bagazhin e veturës me të cilën po udhëtonte iu gjet një fëmijë, që ishte mbesa e ngasësit. Klan Kosova ka mësuar se xhaxhai kishte dëshiruar që ...
Lajminet | 18-Aug-2019 20:44
Ai u ndal nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar Merdare meqë në bagazhin e veturës me të cilën po udhëtonte iu gjet një fëmijë, që ishte mbesa e ngasësit. Klan Kosova ka mësuar se xhaxhai kishte dëshiruar që ...

Kosovari që tentoi ta kontrabandonte fëmijën nga Kosova në Gjermani
Një kosovar në vendkalimin kufitar në Merdare tentoi të kontrabandonte një fëmijë në bagazhin e makinës natën mes të shtunës dhe të dielës. Por plani i tij dështoi. Kjo sepse policia serbe e diktoi. Autori i veprës me ...
Arbresh | 18-Aug-2019 20:42
Një kosovar në vendkalimin kufitar në Merdare tentoi të kontrabandonte një fëmijë në bagazhin e makinës natën mes të shtunës dhe të dielës. Por plani i tij dështoi. Kjo sepse policia serbe e diktoi. Autori i veprës me ...

Arrestohet në kufi, i gjetën mbesën në bagazh (VIDEO)
Një banori të Penuhit të Podujevës nuk iu lejua ta vazhdonte rrugën e tij. Ai u ndal nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar Merdare meqë në bagazhin e veturës me të cilën po udhëtonte iu gjet një fëmijë, që ishte ...
Shenja | 18-Aug-2019 20:35
Një banori të Penuhit të Podujevës nuk iu lejua ta vazhdonte rrugën e tij. Ai u ndal nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar Merdare meqë në bagazhin e veturës me të cilën po udhëtonte iu gjet një fëmijë, që ishte ...

Kosovari që tentoi ta kontrabandonte fëmijën nga Kosova në Gjermani
Një kosovar në vendkalimin kufitar në Merdare tentoi të kontrabandonte një fëmijë në bagazhin e makinës natën mes të shtunës dhe të dielës. Por plani i tij dështoi. Kjo sepse policia serbe e diktoi. Autori i veprës me ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 20:32
Një kosovar në vendkalimin kufitar në Merdare tentoi të kontrabandonte një fëmijë në bagazhin e makinës natën mes të shtunës dhe të dielës. Por plani i tij dështoi. Kjo sepse policia serbe e diktoi. Autori i veprës me ...

Kosovari arrestohet në kufi, i gjetën mbesën në bagazh (VIDEO)
Një banori të Penuhit të Podujevës nuk iu lejua ta vazhdonte rrugën e tij. Ai u ndal nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar Merdare meqë në bagazhin e veturës me të cilën po udhëtonte iu gjet një fëmijë, që ishte ...
Zeri | 18-Aug-2019 20:27
Një banori të Penuhit të Podujevës nuk iu lejua ta vazhdonte rrugën e tij. Ai u ndal nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar Merdare meqë në bagazhin e veturës me të cilën po udhëtonte iu gjet një fëmijë, që ishte ...

Kosovari arrestohet në kufi, i gjetën mbesën në bagazh (VIDEO)
Një banori të Penuhit të Podujevës nuk iu lejua ta vazhdonte rrugën e tij. Ai u ndal nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar Merdare meqë në bagazhin e veturës me të cilën po udhëtonte iu gjet një fëmijë, që ishte ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 20:10
Një banori të Penuhit të Podujevës nuk iu lejua ta vazhdonte rrugën e tij. Ai u ndal nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar Merdare meqë në bagazhin e veturës me të cilën po udhëtonte iu gjet një fëmijë, që ishte ...

Një shofer shqiptar arrestohet nga policia e Serbisë, me arsyetim se i është gjetur një fëmijë në bagazh
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka arrestuar një shofer shqiptar. Nga burimet e Indeksonline mësohet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptarë i është gjetur një fëmijë në ...
PortaliOnline | 18-Aug-2019 09:41
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka arrestuar një shofer shqiptar. Nga burimet e Indeksonline mësohet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptarë i është gjetur një fëmijë në ...

Iu gjet një fëmijë në bagazh, kapet shoferi shqiptar nga oficerët serbe
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka arrestuar një shofer shqiptar. Indeksonline mëson nga burimet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptarë i është gjetur një fëmijë në ...
Lajmi i Fundit | 18-Aug-2019 09:09
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka arrestuar një shofer shqiptar. Indeksonline mëson nga burimet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptarë i është gjetur një fëmijë në ...

Arrestohet një shofer shqiptar nga policia e Serbisë, iu gjet një fëmijë në bagazh
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka arrestuar një shofer shqiptar. Indeksonline mëson nga burimet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptarë i është gjetur një fëmijë në ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 07:57
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka arrestuar një shofer shqiptar. Indeksonline mëson nga burimet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptarë i është gjetur një fëmijë në ...

Arrestohet një shofer shqiptar nga policia e Serbisë, i gjendet fëmija në bagazh
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka arrestuar një shofer shqiptar. Nga burimet e Indeksonline mësohet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptarë i është gjetur një fëmijë në ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 07:19
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka arrestuar një shofer shqiptar. Nga burimet e Indeksonline mësohet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptarë i është gjetur një fëmijë në ...

Arrestohet një shofer shqiptar nga policia e Serbisë
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka arrestuar një shofer shqiptar. Nga burimet mësohet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptarë i është gjetur një fëmijë në bagazh. Në ...
Arbresh | 18-Aug-2019 07:01
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka arrestuar një shofer shqiptar. Nga burimet mësohet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptarë i është gjetur një fëmijë në bagazh. Në ...

I gjendet fëmija në bagazh, arrestohet shoferi
Sot në orët e vona të mbrëmjes është arrestuar një person në pikën kufitare të Merdares, pasi që dyshohet se të njëjtit iu është gjetur një fëmijë në bagazhin e veturës. Dyshohet se personi në fjalë është shqiptar dhe ...
Arbresh | 18-Aug-2019 01:08
Sot në orët e vona të mbrëmjes është arrestuar një person në pikën kufitare të Merdares, pasi që dyshohet se të njëjtit iu është gjetur një fëmijë në bagazhin e veturës. Dyshohet se personi në fjalë është shqiptar dhe ...

I gjendet fëmija në bagazh, arrestohet shoferi
Sot në orët e vona të mbrëmjes është arrestuar një person në pikën kufitare të Merdares, pasi që dyshohet se të njëjtit iu është gjetur një fëmijë në bagazhin e veturës. Dyshohet se personi në fjalë është shqiptar dhe ...
Medial | 18-Aug-2019 00:54
Sot në orët e vona të mbrëmjes është arrestuar një person në pikën kufitare të Merdares, pasi që dyshohet se të njëjtit iu është gjetur një fëmijë në bagazhin e veturës. Dyshohet se personi në fjalë është shqiptar dhe ...

I gjendet fëmija në bagazh, arrestohet shoferi
Sot në orët e vona të mbrëmjes është arrestuar një person në pikën kufitare të Merdares, pasi që dyshohet se të njëjtit iu është gjetur një fëmijë në bagazhin e veturës. Dyshohet se personi në fjalë është shqiptar dhe ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 00:32
Sot në orët e vona të mbrëmjes është arrestuar një person në pikën kufitare të Merdares, pasi që dyshohet se të njëjtit iu është gjetur një fëmijë në bagazhin e veturës. Dyshohet se personi në fjalë është shqiptar dhe ...

Arrestohet një shofer shqiptar nga policia e Serbisë, iu gjet një fëmijë në bagazh
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka arrestuar një shofer shqiptar. Indeksonline mëson nga burimet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptarë i është gjetur një fëmijë në ...
Indeks Online | 17-Aug-2019 23:44
Në Merdare, duke kaluar kufirin me Serbinë, policia serbe ka arrestuar një shofer shqiptar. Indeksonline mëson nga burimet se arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptarë i është gjetur një fëmijë në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved