ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 05:55

Kekenovski: Nuk pres krizë të madhe politike

Kekenovski: Nuk pres krizë të madhe politike
A po paralajmëron lideri i opozitares, VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, hyrje në krizë më të thellë politike, pas deklaratave se në periudhën e ardhshme, aktivitetet e tyre do të jenë të orientuara drejt bllokimit të ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 20:27
A po paralajmëron lideri i opozitares, VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, hyrje në krizë më të thellë politike, pas deklaratave se në periudhën e ardhshme, aktivitetet e tyre do të jenë të orientuara drejt bllokimit të ...

“Reket”, VMRO: Nuk përjashtohen protestat dhe bllokadat
Si përgjigje ndaj aferës “Reket”, VMRO-DPMNE thotë se nuk përjashtohen asnjë mënyrë veprimi, përfshirë edhe protesta dhe bllokada. Partia nuk i kishte incizimet derisa nuk i publikoi gazeta italiane, tha Sekretari i ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 20:18
Si përgjigje ndaj aferës “Reket”, VMRO-DPMNE thotë se nuk përjashtohen asnjë mënyrë veprimi, përfshirë edhe protesta dhe bllokada. Partia nuk i kishte incizimet derisa nuk i publikoi gazeta italiane, tha Sekretari i ...

Janushev: VMRO-ja nuk i posedon incizimet nga rasti “Reket”
Si reagim ndaj rastit “Reket”, nga VMRO-DPMNE-ja paralajmërojnë protesta, përfshirë këtu edhe bllokada. Sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Igor Janushev në një intervistë për Radio Evropën e Lirë thotë se VMRO-ja ...
Albportali | 18-Aug-2019 17:30
Si reagim ndaj rastit “Reket”, nga VMRO-DPMNE-ja paralajmërojnë protesta, përfshirë këtu edhe bllokada. Sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Igor Janushev në një intervistë për Radio Evropën e Lirë thotë se VMRO-ja ...

VMRO DPMNE paralajmëron aktivitete për rrëzimin e Qeverisë (Video)
Sekretari i përgjithshëm i VMRO DPMNE-së, Igor Janushev, ka paralajmëruar se partia e tij së shpejti do të ndërmerr aktivitetet demokratike për rrëzimin e Qeverisë. Në intervistën javore për REL, duke folur për ...
Shenja | 18-Aug-2019 16:41
Sekretari i përgjithshëm i VMRO DPMNE-së, Igor Janushev, ka paralajmëruar se partia e tij së shpejti do të ndërmerr aktivitetet demokratike për rrëzimin e Qeverisë. Në intervistën javore për REL, duke folur për ...

Vazhdojnë përplasjet e partive politike për rastin “Reket”
Para se “La Verita” t’i publikojë video- materialet për rastin “Reket”, VMRO DPMNE nuk ka pasur njohuri për të njëjtat, pohon Igor Janushev në një intervistë për “Radio Evropën e Lirë”. Sekretari i përgjithshëm i kësaj ...
Alsat-M | 18-Aug-2019 16:18
Para se “La Verita” t’i publikojë video- materialet për rastin “Reket”, VMRO DPMNE nuk ka pasur njohuri për të njëjtat, pohon Igor Janushev në një intervistë për “Radio Evropën e Lirë”. Sekretari i përgjithshëm i kësaj ...

Janushev: Nuk kemi kontakte me gazetarin e “La Verita”
Igor Janushev, sekretari i përgjithshëm i OBRM-PDuKM-së, në një intervistë për “Radio Evropa e Lirë” konfirmon se se partia nuk zotëron materialet nga afera e “Haraçi” dhe se ata nuk kanë asnjë kontakte me gazetarin ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 11:55
Igor Janushev, sekretari i përgjithshëm i OBRM-PDuKM-së, në një intervistë për “Radio Evropa e Lirë” konfirmon se se partia nuk zotëron materialet nga afera e “Haraçi” dhe se ata nuk kanë asnjë kontakte me gazetarin ...

Janushev: VMRO-ja nuk i ka poseduar incizimet nga rasti “Reket”
Si reagim ndaj rastit “Reket”, nga VMRO-DPMNE-ja paralajmërojnë protesta, përfshirë këtu edhe bllokada. Sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Igor Janushev në një intervistë për Radio Evropën e Lirë thotë se VMRO-ja ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 13:25
Si reagim ndaj rastit “Reket”, nga VMRO-DPMNE-ja paralajmërojnë protesta, përfshirë këtu edhe bllokada. Sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Igor Janushev në një intervistë për Radio Evropën e Lirë thotë se VMRO-ja ...

VMRO: Nuk kemi kontakte me gazetarin italian që publikon materialet për Zhvatjen
Sekretari i përgjithshëm i VMRO-së, Igor Janushev, në një intervistë për “Radio Evropa e Lirë” ka thënë se partia nuk zotëron materialet nga afera Zhvatja. Ai ka thënë se partia nuk ka asnjë kontakte me gazetarin ...
Shenja | 18-Aug-2019 13:11
Sekretari i përgjithshëm i VMRO-së, Igor Janushev, në një intervistë për “Radio Evropa e Lirë” ka thënë se partia nuk zotëron materialet nga afera Zhvatja. Ai ka thënë se partia nuk ka asnjë kontakte me gazetarin ...

Janushev: VMRO-ja nuk i ka poseduar incizimet nga rasti “Reket”
Si reagim ndaj rastit “Reket”, nga VMRO-DPMNE-ja paralajmërojnë protesta, përfshirë këtu edhe bllokada. Sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Igor Janushev në një intervistë për Radio Evropën e Lirë thotë se ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 10:57
Si reagim ndaj rastit “Reket”, nga VMRO-DPMNE-ja paralajmërojnë protesta, përfshirë këtu edhe bllokada. Sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Igor Janushev në një intervistë për Radio Evropën e Lirë thotë se ...

Janushev: VMRO-ja nuk i ka poseduar incizimet nga rasti “Reket”
Si reagim ndaj rastit “Reket”, nga VMRO-DPMNE-ja paralajmërojnë protesta, përfshirë këtu edhe bllokada. Sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Igor Janushev në një intervistë për Radio Evropën e Lirë thotë se VMRO-ja ...
Alsat-M | 18-Aug-2019 10:26
Si reagim ndaj rastit “Reket”, nga VMRO-DPMNE-ja paralajmërojnë protesta, përfshirë këtu edhe bllokada. Sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Igor Janushev në një intervistë për Radio Evropën e Lirë thotë se VMRO-ja ...

Paralajmërohen protesta të mëdha në Shkup
Opozita në Maqedoninë e Veriut, VMRO-DPMNE bën me dije se ka gjasa të organizojnë demonstrata, protesta, marshe si dhe bllokim të rrugëve dhe të Kuvendit për shkak të rastit korruptiv “Reket”. Sekretari i përgjithshëm i ...
Zeri | 16-Aug-2019 17:04
Opozita në Maqedoninë e Veriut, VMRO-DPMNE bën me dije se ka gjasa të organizojnë demonstrata, protesta, marshe si dhe bllokim të rrugëve dhe të Kuvendit për shkak të rastit korruptiv “Reket”. Sekretari i përgjithshëm i ...

VMRO-ja paralajmëron “vjeshtë të nxehtë”, vijojnë protesta dhe bllokada
Nga VMRO-DPMNE-ja njoftojnë se është e mundur që të organizojnë demonstrata, protesta, marshe si dhe bllokim të rrugëve dhe të Kuvendit për shkak të rastit “Reket”. Sekretari i përgjithshëm i VMRO-së, Igor Janushev, në ...
TetovaSot | 16-Aug-2019 14:41
Nga VMRO-DPMNE-ja njoftojnë se është e mundur që të organizojnë demonstrata, protesta, marshe si dhe bllokim të rrugëve dhe të Kuvendit për shkak të rastit “Reket”. Sekretari i përgjithshëm i VMRO-së, Igor Janushev, në ...

VMRO-ja paralajmëron “vjeshtë të nxehtë”, vijojnë protesta dhe bllokada
Nga VMRO-DPMNE-ja njoftojnë se është e mundur që të organizojnë demonstrata, protesta, marshe si dhe bllokim të rrugëve dhe të Kuvendit për shkak të rastit “Reket”. Sekretari i përgjithshëm i VMRO-së, Igor Janushev, në ...
Republika | 16-Aug-2019 13:45
Nga VMRO-DPMNE-ja njoftojnë se është e mundur që të organizojnë demonstrata, protesta, marshe si dhe bllokim të rrugëve dhe të Kuvendit për shkak të rastit “Reket”. Sekretari i përgjithshëm i VMRO-së, Igor Janushev, në ...

VMRO-ja paralajmëron “vjeshtë të nxehtë”, vijojnë protesta dhe bllokada
Nga VMRO-DPMNE-ja njoftojnë se është e mundur që të organizojnë demonstrata, protesta, marshe si dhe bllokim të rrugëve dhe të Kuvendit për shkak të rastit “Reket”. Sekretari i përgjithshëm i VMRO-së, Igor Janushev, në ...
Alsat-M | 16-Aug-2019 13:31
Nga VMRO-DPMNE-ja njoftojnë se është e mundur që të organizojnë demonstrata, protesta, marshe si dhe bllokim të rrugëve dhe të Kuvendit për shkak të rastit “Reket”. Sekretari i përgjithshëm i VMRO-së, Igor Janushev, në ...

OBRM-PDUKM nuk i përjashton protestat dhe bllokimin e institucioneve lidhur me aferën “Haraçi”
Partia opozitare maqedonase OBRM-PDUKM, nuk e përjashton mundësinë e organizimit të protestave, si dhe bllokimin e rrugëve dhe institucioneve shtetërore, pas ngjarjeve lidhur me rastin “Haraçi”. Sekretari i përgjithshëm ...
Republika | 16-Aug-2019 13:20
Partia opozitare maqedonase OBRM-PDUKM, nuk e përjashton mundësinë e organizimit të protestave, si dhe bllokimin e rrugëve dhe institucioneve shtetërore, pas ngjarjeve lidhur me rastin “Haraçi”. Sekretari i përgjithshëm ...

OBRM-PDUKM nuk i përjashton protestat dhe bllokimin e institucioneve lidhur me aferën “Haraçi”
Partia opozitare maqedonase OBRM-PDUKM, nuk e përjashton mundësinë e organizimit të protestave, si dhe bllokimin e rrugëve dhe institucioneve shtetërore, pas ngjarjeve lidhur me rastin “Haraçi”. Sekretari i përgjithshëm ...
Telegrafi | 16-Aug-2019 12:58
Partia opozitare maqedonase OBRM-PDUKM, nuk e përjashton mundësinë e organizimit të protestave, si dhe bllokimin e rrugëve dhe institucioneve shtetërore, pas ngjarjeve lidhur me rastin “Haraçi”. Sekretari i përgjithshëm ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved