ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 01:37

Kamionit i del rrota nga vendi dhe përplaset me një veturë në Rusi, ajo goditet më pas nga një kamion tjetër

Kamionit i del rrota nga vendi dhe përplaset me një veturë në Rusi, ajo goditet më pas nga një kamion tjetër
Një video e frikshme e një aksidenti automobilistik nga Rusia tregon qartë se në një sekondë të vetme, tragjedia mund të ndodhë pa fajin e askujt. Aksidenti ndodhi pasi një rrotë doli nga një kamion dhe drejtuesi i ...
Arbresh | 18-Aug-2019 22:48
Një video e frikshme e një aksidenti automobilistik nga Rusia tregon qartë se në një sekondë të vetme, tragjedia mund të ndodhë pa fajin e askujt. Aksidenti ndodhi pasi një rrotë doli nga një kamion dhe drejtuesi i ...

Kamioni kaplohet nga flakët pas përplasjes me veturën – video
Një video e frikshme e një aksidenti automobilistik nga Rusia tregon qartë se në një sekondë të vetme, tragjedia mund të ndodhë pa fajin e askujt.
Kosova Press | 18-Aug-2019 22:00
Një video e frikshme e një aksidenti automobilistik nga Rusia tregon qartë se në një sekondë të vetme, tragjedia mund të ndodhë pa fajin e askujt.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved