ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 02:18

Kaltrina Selimi ka rënë kaq shumë në peshë

Kaltrina Selimi ka rënë kaq shumë në peshë
Ata janë mjaftë të suksesshëm dhe këngët e tyre preferohen tej mase. Label-i PINT sot ka lansuar projektin më të ri muzikor për adhuruesit e tyre. Kënga mbanë titullin “Rick Ross”, ndërsa vjen edhe me videoklip në ...
GazetaBlic | 18-Aug-2019 22:38
Ata janë mjaftë të suksesshëm dhe këngët e tyre preferohen tej mase. Label-i PINT sot ka lansuar projektin më të ri muzikor për adhuruesit e tyre. Kënga mbanë titullin “Rick Ross”, ndërsa vjen edhe me videoklip në ...

Lluni, Kresha dhe Lyrical Son i këndojnë ‘Rick Ross’
Lluni, Mc Kresha dhe Lyrical Son i kanë bashkuar sërish forcat për realizimin e këngës më të re “Rick Ross”. Kënga është kompletuar edhe me videoklip, ndërsa tekstin, si zakonisht, e kanë shkruar vet reperët. Erion ...
Prive | 18-Aug-2019 21:54
Lluni, Mc Kresha dhe Lyrical Son i kanë bashkuar sërish forcat për realizimin e këngës më të re “Rick Ross”. Kënga është kompletuar edhe me videoklip, ndërsa tekstin, si zakonisht, e kanë shkruar vet reperët. Erion ...

“Mbretërit” e hip hopit shqiptar i dedikojnë këngë reperit amerikan, arsyeja?
Projektet e reja të këtij sezoni veror nuk kanë përfunduar ende. Sot, reperët që cilësohen si mbretër të hip hopit shqiptar kanë sjellë një këngë të re. “Rick Ross” titullohet bashkëpunimi i Lyrical Son me Mc Kreshën ...
Alsat-M | 18-Aug-2019 21:38
Projektet e reja të këtij sezoni veror nuk kanë përfunduar ende. Sot, reperët që cilësohen si mbretër të hip hopit shqiptar kanë sjellë një këngë të re. “Rick Ross” titullohet bashkëpunimi i Lyrical Son me Mc Kreshën ...

Lansohet bashkëpunimi i ri i Llunit, Mc Kreshës dhe Lyrical Son
Lluni, Mc Kresha dhe Lyrical Son i kanë bashkuar sërish forcat për realizimin e këngës “Rick Ross”. Kënga është kompletuar edhe me videoklip, ndërsa tekstin, si zakonisht, e kanë shkruar vet reperët. Erion Dragidella – ...
Arbresh | 18-Aug-2019 21:15
Lluni, Mc Kresha dhe Lyrical Son i kanë bashkuar sërish forcat për realizimin e këngës “Rick Ross”. Kënga është kompletuar edhe me videoklip, ndërsa tekstin, si zakonisht, e kanë shkruar vet reperët. Erion Dragidella – ...

Lansohet bashkëpunimi i ri i Llunit, Mc Kreshës dhe Lyrical Son
Lluni, Mc Kresha dhe Lyrical Son i kanë bashkuar sërish forcat për realizimin e këngës “Rick Ross”. Kënga është kompletuar edhe me videoklip, ndërsa tekstin, si zakonisht, e kanë shkruar vet reperët. Erion Dragidella – ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 20:56
Lluni, Mc Kresha dhe Lyrical Son i kanë bashkuar sërish forcat për realizimin e këngës “Rick Ross”. Kënga është kompletuar edhe me videoklip, ndërsa tekstin, si zakonisht, e kanë shkruar vet reperët. Erion Dragidella – ...

“Rick Ross”, nga Lluni, Lyrical Son dhe Mc Kresha
Ata janë mjaftë të suksesshëm dhe këngët e tyre preferohen tej mase. Label-i PINT sot ka lansuar projektin më të ri muzikor për adhuruesit e tyre. Kënga mbanë titullin “Rick Ross”, ndërsa vjen edhe me videoklip në ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 21:03
Ata janë mjaftë të suksesshëm dhe këngët e tyre preferohen tej mase. Label-i PINT sot ka lansuar projektin më të ri muzikor për adhuruesit e tyre. Kënga mbanë titullin “Rick Ross”, ndërsa vjen edhe me videoklip në ...

Siç u paralajmërua, PINT publikojnë ‘Rick Ross’
Ashtu edhe si lajmëruan orë më parë Mc Kresha, Lyrical Son dhe Lluni sapo publikuan këngën e tyre të re, shkruan . Kënga titullohet ‘Rick Ross’ projekt ky që pritet të pëlqehet nga adhuruesit e muzikës rep, Lluni edhe ...
Lajminet | 18-Aug-2019 20:48
Ashtu edhe si lajmëruan orë më parë Mc Kresha, Lyrical Son dhe Lluni sapo publikuan këngën e tyre të re, shkruan . Kënga titullohet ‘Rick Ross’ projekt ky që pritet të pëlqehet nga adhuruesit e muzikës rep, Lluni edhe ...

Dje kishin përvjetorin e krijimit, PINT kanë një surprizë për fansat
PINT dje kremtuan përvjetorin e formimit të ‘labelit’ një nga grupet më të pëlqyera në trojet shqiptare ka mbushur 8 vite nga themelimi i tyre, shkruan . Tani një nga themeluesit e grupit Mc Kresha ka njoftuar fansat e ...
Lajminet | 18-Aug-2019 18:10
PINT dje kremtuan përvjetorin e formimit të ‘labelit’ një nga grupet më të pëlqyera në trojet shqiptare ka mbushur 8 vite nga themelimi i tyre, shkruan . Tani një nga themeluesit e grupit Mc Kresha ka njoftuar fansat e ...

PINT festojë ditën e krijimit, do habiteni sa vite kanë mbushur
Një nga top grupet e repit PINT festojnë ditën e krijimit. Si sot 8 vite më parë artistët Mc Kresha, Lyrical Son dhe Bim Bimma kishin formuar grupin PINT që sot e asaj dite është një nga të preferuarat e publikut, ...
Gazeta Observer | 17-Aug-2019 17:56
Një nga top grupet e repit PINT festojnë ditën e krijimit. Si sot 8 vite më parë artistët Mc Kresha, Lyrical Son dhe Bim Bimma kishin formuar grupin PINT që sot e asaj dite është një nga të preferuarat e publikut, ...

‘Dita e specave’, PINT festojnë përvjetorin e themelimit
Një nga label më të suksesshëm të tregut të muzikës shqiptare janë rep-grupi PINT. Grupi i njohur u krijua nga artistët MC Kresha, Lyrical Son dhe Bim Bima tetë vite më parë, ata debutuan me albumin ‘PINT’, shkruan ...
Indeks Online | 17-Aug-2019 17:23
Një nga label më të suksesshëm të tregut të muzikës shqiptare janë rep-grupi PINT. Grupi i njohur u krijua nga artistët MC Kresha, Lyrical Son dhe Bim Bima tetë vite më parë, ata debutuan me albumin ‘PINT’, shkruan ...

PINT festojë ditën e krijimit, do habiteni sa vite kanë mbushur
Si sot 8 vite më parë artistët Mc Kresha, Lyrical Son dhe Bim Bimma kishin formuar grupin PINT që sot e asaj dite është një nga të preferuarat e publikut, shkruan . Për këtë ditë artistt e labelit kanë publikuar ...
Lajminet | 17-Aug-2019 17:00
Si sot 8 vite më parë artistët Mc Kresha, Lyrical Son dhe Bim Bimma kishin formuar grupin PINT që sot e asaj dite është një nga të preferuarat e publikut, shkruan . Për këtë ditë artistt e labelit kanë publikuar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved