ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 08:12

I riu që ra nga skela në Tiranë dhe humbi jetën, student i infermierisë; punonte që të paguante studimet

I riu që ra nga skela në Tiranë dhe humbi jetën, student i infermierisë; punonte që të paguante studimet
Një prej atyre që humbën jetën në ngjarjen e dhimbshme të dy ditëve më parë, teksa ranë në tokë pas këputjes së një skele hekuri ka qenë student në Universitetin “Aleksandër Moisiu” të Durrësit. Bestar Veliu humbi jetën ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 23:00
Një prej atyre që humbën jetën në ngjarjen e dhimbshme të dy ditëve më parë, teksa ranë në tokë pas këputjes së një skele hekuri ka qenë student në Universitetin “Aleksandër Moisiu” të Durrësit. Bestar Veliu humbi jetën ...


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved