ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 06:16

Haradinaj: Kurrë nuk e la pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit

Haradinaj: Kurrë nuk e la pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se do të vazhdojë tutje punën për ndërtimin e Autostradës së Dukagjinit. Haradinaj, përmes një postimi në Facebook, ka treguar për premtimin që i kishte bërë ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 15:05
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se do të vazhdojë tutje punën për ndërtimin e Autostradës së Dukagjinit. Haradinaj, përmes një postimi në Facebook, ka treguar për premtimin që i kishte bërë ...

Haradinaj publikon një FOTO me Berishën dhe bën premtimin e madh
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka publikuar ditën e sotme një foto me ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha. Haradinaj tregon edhe bisedën me ish-kryeministrin Berisha për ndërtimin e Rrugës ...
Standard | 18-Aug-2019 19:15
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka publikuar ditën e sotme një foto me ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha. Haradinaj tregon edhe bisedën me ish-kryeministrin Berisha për ndërtimin e Rrugës ...

Haradinaj: Kurrë nuk e la pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se do të vazhdojë tutje punën për ndërtimin e Autostradës së Dukagjinit. Haradinaj, përmes një postimi në Facebook, ka treguar për premtimin që i kishte bërë ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 15:36
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se do të vazhdojë tutje punën për ndërtimin e Autostradës së Dukagjinit. Haradinaj, përmes një postimi në Facebook, ka treguar për premtimin që i kishte bërë ...

Haradinaj: Kurrë nuk e la pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj iu ka premtuar me vendosmëri qytetarëve të Dukagjinit se do të ndërtohet autostrada e Dukagjinit. Ai ka kujtuar edhe premtimin që i kishte dhënë Sali Berisha gjatë një takimi. ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 14:48
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj iu ka premtuar me vendosmëri qytetarëve të Dukagjinit se do të ndërtohet autostrada e Dukagjinit. Ai ka kujtuar edhe premtimin që i kishte dhënë Sali Berisha gjatë një takimi. ...

Haradinaj: Kurrë nuk e la pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj iu ka premtuar me vendosmëri qytetarëve të Dukagjinit se do të ndërtohet autostrada e Dukagjinit.
Kosova Press | 18-Aug-2019 14:42
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj iu ka premtuar me vendosmëri qytetarëve të Dukagjinit se do të ndërtohet autostrada e Dukagjinit.

Haradinaj: Kurrë nuk e la pa e ndërtu Autostradën e Dukagjinit!
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, përmes një fotografie në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook ka treguar se Autostrada e Dukagjinit do të ndërtohet dhe se nuk ka kthim mbrapa. Ai ka treguar edhe ...
AlbInfo | 18-Aug-2019 14:42
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, përmes një fotografie në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook ka treguar se Autostrada e Dukagjinit do të ndërtohet dhe se nuk ka kthim mbrapa. Ai ka treguar edhe ...

Zotohet Haradinaj: Kurrë nuk e la pa e ndërtu Autostradën e Dukagjinit!
Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një fotografie në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka treguar se Autostrada e Dukagjinit, do të ndërtohet dhe se nuk ka më kthim mbrapa. Ai ka ...
IliriaNews | 18-Aug-2019 14:33
Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një fotografie në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka treguar se Autostrada e Dukagjinit, do të ndërtohet dhe se nuk ka më kthim mbrapa. Ai ka ...

Haradinaj: “Kurrë s’e lá pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit”
Kryeministri në dorëheqje i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka publikuar një fotografi në profilin e tij zyrtar në Facebook me ish kryeministrin shqiptar Sali Berisha. Haradinaj ka shkruar më ndryshe kësaj ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 14:33
Kryeministri në dorëheqje i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka publikuar një fotografi në profilin e tij zyrtar në Facebook me ish kryeministrin shqiptar Sali Berisha. Haradinaj ka shkruar më ndryshe kësaj ...

Zotohet Haradinaj: Kurrë nuk e la pa e ndërtu Autostradën e Dukagjinit!
Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një fotografie në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka treguar se Autostrada e Dukagjinit, do të ndërtohet dhe se nuk ka më kthim mbrapa. Ai ka ...
Zeri | 18-Aug-2019 14:33
Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një fotografie në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka treguar se Autostrada e Dukagjinit, do të ndërtohet dhe se nuk ka më kthim mbrapa. Ai ka ...

Zotohet Haradinaj: Kurrë nuk e la pa e ndërtu Autostradën e Dukagjinit!
Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një fotografie në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka treguar se Autostrada e Dukagjinit, do të ndërtohet dhe se nuk ka më kthim mbrapa. Ai ka ...
Arbresh | 18-Aug-2019 14:31
Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një fotografie në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka treguar se Autostrada e Dukagjinit, do të ndërtohet dhe se nuk ka më kthim mbrapa. Ai ka ...

Ramush Haradinaj: Kurrë nuk e lá pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit
Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj ka deklaruar se do të vazhdojë tutje punën për ndërtimin e Autodtradës së Dukagjinit. “Kurrë nuk e lá pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit” ka shkruar Haradinaj në Facebook. ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 14:27
Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj ka deklaruar se do të vazhdojë tutje punën për ndërtimin e Autodtradës së Dukagjinit. “Kurrë nuk e lá pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit” ka shkruar Haradinaj në Facebook. ...

Ramush Haradinaj: Kurrë nuk e la pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit
Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj ka deklaruar se do të vazhdojë tutje punën për ndërtimin e Autodtradës së Dukagjinit. “Kurrë nuk e lá pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit” ka shkruar Haradinaj në Facebook. ...
EkonomiaOnline | 18-Aug-2019 14:25
Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj ka deklaruar se do të vazhdojë tutje punën për ndërtimin e Autodtradës së Dukagjinit. “Kurrë nuk e lá pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit” ka shkruar Haradinaj në Facebook. ...

Zotohet Haradinaj: Kurrë nuk e lá pa e ndërtu Autostradën e Dukagjinit!
Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një fotografie në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka treguar se Autostrada e Dukagjinit, do të ndërtohet dhe se nuk ka më kthim mbrapa. Ai ka ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 14:17
Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një fotografie në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka treguar se Autostrada e Dukagjinit, do të ndërtohet dhe se nuk ka më kthim mbrapa. Ai ka ...

Premtimi i radhës i Haradinajt: Kurrë nuk e lë pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit
Haradinaj ka publikuar një fotografi në Facebook, ku shihet së bashku me ish-kryeministrin shqiptar, Sali Berisha. Ai ka cituar Berishën, kur pati thënë se s’do të lë gur pa lëvizë dhe do ta ndërtojë Rrugën e Kombit, ...
Lajminet | 18-Aug-2019 14:07
Haradinaj ka publikuar një fotografi në Facebook, ku shihet së bashku me ish-kryeministrin shqiptar, Sali Berisha. Ai ka cituar Berishën, kur pati thënë se s’do të lë gur pa lëvizë dhe do ta ndërtojë Rrugën e Kombit, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved