ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 10:59

?Haradinaj: Është koha e epilogut, Kosova nuk mund të vazhdojë në amulli

?Haradinaj: Është koha e epilogut, Kosova nuk mund të vazhdojë në amulli
Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj deklaroi sot se përcaktimi i Kosovës për konceptin 100 për qind shtet, i mbyllë të gjitha pikëpyetjet rreth saj dhe qartësohet drejtimi tek aleatët tanë, si shtet serioz dhe ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 22:59
Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj deklaroi sot se përcaktimi i Kosovës për konceptin 100 për qind shtet, i mbyllë të gjitha pikëpyetjet rreth saj dhe qartësohet drejtimi tek aleatët tanë, si shtet serioz dhe ...

Haradinaj vazhdon fushatën, thotë se Kosova nuk mund të vazhdojë në amulli
Kryeministri i dorëhequr, Ramush Haradinaj, është duke vazhduar fushatën nëpër Kosovë. Pavarësisht se dha dorëheqje nga posti i kryeministrit dhe akoma nuk është shpërbërë Kuvendi e nuk janë shpallur zgjedhjet, Ramush ...
Arbresh | 18-Aug-2019 22:59
Kryeministri i dorëhequr, Ramush Haradinaj, është duke vazhduar fushatën nëpër Kosovë. Pavarësisht se dha dorëheqje nga posti i kryeministrit dhe akoma nuk është shpërbërë Kuvendi e nuk janë shpallur zgjedhjet, Ramush ...

Haradinaj në Klinë: Është koha e epilogut, Kosova nuk mund të vazhdojë në amulli!
Kryeministri i dorëhequr, Ramush Haradinaj, është duke vazhduar fushatën nëpër Kosovë. Pavarësisht se dha dorëheqje nga posti i kryeministrit dhe akoma nuk është shpërbërë Kuvendi e nuk janë shpallur zgjedhjet, Ramush ...
Zeri | 18-Aug-2019 22:42
Kryeministri i dorëhequr, Ramush Haradinaj, është duke vazhduar fushatën nëpër Kosovë. Pavarësisht se dha dorëheqje nga posti i kryeministrit dhe akoma nuk është shpërbërë Kuvendi e nuk janë shpallur zgjedhjet, Ramush ...

?Haradinaj: Është koha e epilogut, Kosova nuk mund të vazhdojë në amulli
Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj deklaroi sot se përcaktimi i Kosovës për konceptin 100 për qind shtet, i mbyllë të gjitha pikëpyetjet rreth saj dhe qartësohet drejtimi tek aleatët tanë, si shtet serioz dhe ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 22:27
Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj deklaroi sot se përcaktimi i Kosovës për konceptin 100 për qind shtet, i mbyllë të gjitha pikëpyetjet rreth saj dhe qartësohet drejtimi tek aleatët tanë, si shtet serioz dhe ...

Haradinaj vazhdon fushatën, thotë se Kosova nuk mund të vazhdojë në amulli
Pavarësisht se dha dorëheqje nga posti i kryeministrit dhe akoma nuk është shpërbërë Kuvendi e nuk janë shpallur zgjedhjet, Ramush Haradinaj, ka nisur të mbajë fushatë nëpër strukturat e partisë së tij. Gjatë ditës së ...
Lajminet | 18-Aug-2019 22:33
Pavarësisht se dha dorëheqje nga posti i kryeministrit dhe akoma nuk është shpërbërë Kuvendi e nuk janë shpallur zgjedhjet, Ramush Haradinaj, ka nisur të mbajë fushatë nëpër strukturat e partisë së tij. Gjatë ditës së ...

Haradinaj: Është koha e epilogut, Kosova nuk mund të vazhdojë në amulli
Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj deklaroi sot se përcaktimi i Kosovës për konceptin 100 për qind shtet, i mbyllë të gjitha pikëpyetjet rreth saj dhe qartësohet drejtimi tek aleatët tanë, si shtet serioz dhe ...
Kosova Press | 18-Aug-2019 21:56
Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj deklaroi sot se përcaktimi i Kosovës për konceptin 100 për qind shtet, i mbyllë të gjitha pikëpyetjet rreth saj dhe qartësohet drejtimi tek aleatët tanë, si shtet serioz dhe ...

Haradinaj: Është koha e epilogut, Kosova nuk mund të vazhdojë në amulli
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, sot ka qenë në Klinë ku është takuar me strukturat e AAK-së, partinë të cilën ai e drejton. Haradinaj ka thënë se përcaktimi i Kosovës për konceptin 100% shtet, i mbyllë të ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 21:15
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, sot ka qenë në Klinë ku është takuar me strukturat e AAK-së, partinë të cilën ai e drejton. Haradinaj ka thënë se përcaktimi i Kosovës për konceptin 100% shtet, i mbyllë të ...

Haradinaj nga Juniku: Të mobilizuar për një qeveri të dinjitetshme
Kryeministri në detyrë dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar strukturat e kësaj partie në Junik dhe nga atje ka thënë se janë të mobilizuar për t’i dhënë Kosovës një udhëheqje ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 14:40
Kryeministri në detyrë dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar strukturat e kësaj partie në Junik dhe nga atje ka thënë se janë të mobilizuar për t’i dhënë Kosovës një udhëheqje ...

Haradinaj nga Juniku: Të mobilizuar për një qeveri të dinjitetshme
Kryeministri në detyrë dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar strukturat e kësaj partie në Junik dhe nga atje ka thënë se janë të mobilizuar për t’i dhënë Kosovës një udhëheqje ...
InFokusi | 18-Aug-2019 14:31
Kryeministri në detyrë dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar strukturat e kësaj partie në Junik dhe nga atje ka thënë se janë të mobilizuar për t’i dhënë Kosovës një udhëheqje ...

Haradinaj nga Juniku: Të mobilizuar për një qeveri të dinjitetshme
Kryeministri në detyrë dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar strukturat e kësaj partie në Junik dhe nga atje ka thënë se janë të mobilizuar për t’i dhënë Kosovës një udhëheqje ...
Kosova Press | 18-Aug-2019 14:27
Kryeministri në detyrë dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar strukturat e kësaj partie në Junik dhe nga atje ka thënë se janë të mobilizuar për t’i dhënë Kosovës një udhëheqje ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved