ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/10/2019 05:15

Grushte e shkelma, hajdutja shqiptare iu bën “zbor” italianëve

Grushte e shkelma, hajdutja shqiptare iu bën “zbor” italianëve
Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Itali, me protagoniste një grua shqiptare. Mediet fqinje raportojnë se një 60-vjeçare me origjinë shqiptare ka grabitur në një qendër tregtare sende me vlerë dhjetëra euro, por ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 18:36
Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Itali, me protagoniste një grua shqiptare. Mediet fqinje raportojnë se një 60-vjeçare me origjinë shqiptare ka grabitur në një qendër tregtare sende me vlerë dhjetëra euro, por ...

Vjedh në qendrën tregtare e dhunon punonjësit e sigurisë, pranga 60-vjecares shqiptare
Një e moshuar shqiptare ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi ka grabitur në një qendër tregtare dhe ka ushtruar dhunë ndaj dy punonjësve. 60- vjeçarja ka marrë sende në një shumë prej dhjetëra euro në një qendër ...
Lajmi i Fundit | 18-Aug-2019 17:55
Një e moshuar shqiptare ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi ka grabitur në një qendër tregtare dhe ka ushtruar dhunë ndaj dy punonjësve. 60- vjeçarja ka marrë sende në një shumë prej dhjetëra euro në një qendër ...

Itali, vodhi në qendrën tregtare, ndalohet e moshuara shqiptare
Një e moshuar shqiptare është arrestuar nga policia italiane, pasi ka grabitur në një qendër tregtare dhe ka ushtruar dhunë ndaj dy punonjësve. 60- vjeçarja ka marrë sende në një shumë prej dhjetëra euro në një qendër ...
Lexo | 18-Aug-2019 17:40
Një e moshuar shqiptare është arrestuar nga policia italiane, pasi ka grabitur në një qendër tregtare dhe ka ushtruar dhunë ndaj dy punonjësve. 60- vjeçarja ka marrë sende në një shumë prej dhjetëra euro në një qendër ...

Pasi i vjedh, e moshuara shqiptare bën për spital dy përgjegjës të Qendrës Tregtare
Një grua 60 vjeçare shqiptare është arrestuar nga policia italiane e Civitanova Marche (MC), pasi akuzohet për vjedhje. Ajo kishte hyrë brenda një qendre tregtare duke marrë artikuj prej dhjetëra eurosh dhe duke mos ...
PortaliOnline | 18-Aug-2019 14:27
Një grua 60 vjeçare shqiptare është arrestuar nga policia italiane e Civitanova Marche (MC), pasi akuzohet për vjedhje. Ajo kishte hyrë brenda një qendre tregtare duke marrë artikuj prej dhjetëra eurosh dhe duke mos ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved