ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 07:22

Fejohen çifti i njohur

Fejohen çifti i njohur
Edhe një çift tjetër i njohur i kanë dhënë fund beqarisë. Aktorja e njohur, Kristen Wiig, është fejuar me të dashurin e saj prej shumë vitesh, Avi Rothman. Lajmin u bë i ditur për revistën People nga një burim i afërt i ...
Indeks Online | 16-Aug-2019 16:59
Edhe një çift tjetër i njohur i kanë dhënë fund beqarisë. Aktorja e njohur, Kristen Wiig, është fejuar me të dashurin e saj prej shumë vitesh, Avi Rothman. Lajmin u bë i ditur për revistën People nga një burim i afërt i ...

Fejohen Kristen Wiig dhe Avi Rothman
Aktorja e njohur, Kristen Wiig, është fejuar me të dashurin e saj, Avi Rothman, transmeton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur për People një burim i afërt i aktores, transmeton Klan Kosova. Ai tha se çifti janë fejuar në ...
Klan Kosova | 16-Aug-2019 16:36
Aktorja e njohur, Kristen Wiig, është fejuar me të dashurin e saj, Avi Rothman, transmeton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur për People një burim i afërt i aktores, transmeton Klan Kosova. Ai tha se çifti janë fejuar në ...

Rihanna çon të dashurin në familje
Nje burim tha se Rihanna dhe Jameel perkedheleshin e putheshin teksa hanin specialitetet e restorantit. Rihanna dhe Jameel e kane mbajtur private lidhjen e tyre, edhe pse jane bashke prej dy vitesh dhe ne nje interviste ...
ikub.al | 16-Aug-2019 16:20
Nje burim tha se Rihanna dhe Jameel perkedheleshin e putheshin teksa hanin specialitetet e restorantit. Rihanna dhe Jameel e kane mbajtur private lidhjen e tyre, edhe pse jane bashke prej dy vitesh dhe ne nje interviste ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved