ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 11:32

Aurela Gaçe apel për të shpëtuar 15-vjeçaren: Të kurohet sa më parë

Aurela Gaçe apel për të shpëtuar 15-vjeçaren: Të kurohet sa më parë
Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe, i është bashkuar dhimbjes së 15-vjeçares nga Fushë-Kruja, për të cilën “BalkanWeb” po shkruan çdo ditë, pasi vuan nga një sëmundje e rrallë dhe mjekët shqiptarë i kanë dhënë edhe shumë ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 17:30
Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe, i është bashkuar dhimbjes së 15-vjeçares nga Fushë-Kruja, për të cilën “BalkanWeb” po shkruan çdo ditë, pasi vuan nga një sëmundje e rrallë dhe mjekët shqiptarë i kanë dhënë edhe shumë ...

Apeli drithërues i 15-vjeçares nga reanimacioni i QSUT: Dua të jetoj
Teksa i kanë mbetur edhe pak orë jetë dhe nuk dihet cili do të jetë fati i saj, 15-vjeçarja nga Fushë-Kruja, Elona Kuburja, ka bërë një apel drithërues nga reanimacioni i QSUT. Më drojë e një zë të dridhur, 15-vjeçarja ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 17:15
Teksa i kanë mbetur edhe pak orë jetë dhe nuk dihet cili do të jetë fati i saj, 15-vjeçarja nga Fushë-Kruja, Elona Kuburja, ka bërë një apel drithërues nga reanimacioni i QSUT. Më drojë e një zë të dridhur, 15-vjeçarja ...

E diagnostikuar me sëmundjen që e kanë vetëm 250 veta në botë/ 15-vjeçarja nga Fushë-Kruja apel për ndihmë
Teksa i kanë mbetur edhe pak orë jetë dhe nuk dihet cili do të jetë fati i saj, 15-vjeçarja nga Fushë-Kruja, Elona Kuburja, ka bërë një apel drithërues nga reanimacioni i QSUT. Më drojë e një zë të dridhur, 15-vjeçarja ...
Dritare | 18-Aug-2019 19:58
Teksa i kanë mbetur edhe pak orë jetë dhe nuk dihet cili do të jetë fati i saj, 15-vjeçarja nga Fushë-Kruja, Elona Kuburja, ka bërë një apel drithërues nga reanimacioni i QSUT. Më drojë e një zë të dridhur, 15-vjeçarja ...

Vetëm 24 orë jetë për Elonën! “Nëse shteti s’lëviz, del me arkivol”
“Unë quhem Elona Kuburja, i lutem Ministrisë së Shëndetësisë të më ndihmojë të shërohem dua të jetoj edhe unë si shoqet e mia! Ju lutem kushdo që e dëgjon të ndihmojë sado pak që edhe të shërohem”, këto janë fjalët e ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 13:01
“Unë quhem Elona Kuburja, i lutem Ministrisë së Shëndetësisë të më ndihmojë të shërohem dua të jetoj edhe unë si shoqet e mia! Ju lutem kushdo që e dëgjon të ndihmojë sado pak që edhe të shërohem”, këto janë fjalët e ...

Apeli drithërues! Vetëm 24 orë jetë për Elonën! “Nëse shteti s’lëviz, del me arkivol”
“Unë quhem Elona Kuburja, i lutem Ministrisë së Shëndetësisë të më ndihmojë të shërohem dua të jetoj edhe unë si shoqet e mia! Ju lutem kushdo që e dëgjon të ndihmojë sado pak që edhe të shërohem”, këto janë fjalët e ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 15:44
“Unë quhem Elona Kuburja, i lutem Ministrisë së Shëndetësisë të më ndihmojë të shërohem dua të jetoj edhe unë si shoqet e mia! Ju lutem kushdo që e dëgjon të ndihmojë sado pak që edhe të shërohem”, këto janë fjalët e ...

Apeli drithërues! Vetëm 24 orë jetë për Elonën! “Nëse shteti s’lëviz, del me arkivol”
“Unë quhem Elona Kuburja, i lutem Ministrisë së Shëndetësisë të më ndihmojë të shërohem dua të jetoj edhe unë si shoqet e mia! Ju lutem kushdo që e dëgjon të ndihmojë sado pak që edhe të shërohem”, këto janë fjalët e ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 13:28
“Unë quhem Elona Kuburja, i lutem Ministrisë së Shëndetësisë të më ndihmojë të shërohem dua të jetoj edhe unë si shoqet e mia! Ju lutem kushdo që e dëgjon të ndihmojë sado pak që edhe të shërohem”, këto janë fjalët e ...

FOTO/ Zhduket pa gjurmë prej një jave e moshuara, të afërmit apel
ELBASAN Të afërmit e një 76-vjeçare që është larguar pa adresë nga shtëpia prej një jave në qytetin e Elbasanit kanë njoftuar policinë dhe kërkojnë ndihmën e qytetarëve për gjetjen e saj. Gruaja e moshuar që tashmë ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 10:33
ELBASAN Të afërmit e një 76-vjeçare që është larguar pa adresë nga shtëpia prej një jave në qytetin e Elbasanit kanë njoftuar policinë dhe kërkojnë ndihmën e qytetarëve për gjetjen e saj. Gruaja e moshuar që tashmë ...

“Në ndihmë të Elonës”/ Nëna e 15-vjeçares: Vini dorën në zemër
Pas apelit të familjes Kuburja në News24 kanë reaguar me dhjetëra qytetarë dhe biznese që janë shprehur të gatshëm për të ndihmuar financiarisht kurimin jashtë vendit të vajzës 15-vjeçare nga Fushë-Kruja. Ndërkohë ...
BalkanWeb | 16-Aug-2019 17:17
Pas apelit të familjes Kuburja në News24 kanë reaguar me dhjetëra qytetarë dhe biznese që janë shprehur të gatshëm për të ndihmuar financiarisht kurimin jashtë vendit të vajzës 15-vjeçare nga Fushë-Kruja. Ndërkohë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved