ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 11:32

Drejtësia në Kosovë, foshnje e lindur nga mamitë ndërkombëtare

Drejtësia në Kosovë, foshnje e lindur nga mamitë ndërkombëtare
Kur ish të burgosurit, u tronditën nga vendimet dhe parimet për ngritjen e sistemit të drejtësisë, pas çlirimit të vendit tonë, pak kush e ndjeu tronditjen si të veten. Ndërkombëtarët hiç se hiç. Kur ish gjykatësit që ...
EkonomiaOnline | 18-Aug-2019 15:51
Kur ish të burgosurit, u tronditën nga vendimet dhe parimet për ngritjen e sistemit të drejtësisë, pas çlirimit të vendit tonë, pak kush e ndjeu tronditjen si të veten. Ndërkombëtarët hiç se hiç. Kur ish gjykatësit që ...

Drejtësia në Kosovë, foshnje e lindur nga mamitë ndërkombëtare
Kur ish të burgosurit, u tronditën nga vendimet dhe parimet për ngritjen e sistemit të drejtësisë, pas çlirimit të vendit tonë, pak kush e ndjeu tronditjen si të veten. Ndërkombëtarët hiç se hiç. Kur ish gjykatësit që ...
Lajminet | 18-Aug-2019 11:24
Kur ish të burgosurit, u tronditën nga vendimet dhe parimet për ngritjen e sistemit të drejtësisë, pas çlirimit të vendit tonë, pak kush e ndjeu tronditjen si të veten. Ndërkombëtarët hiç se hiç. Kur ish gjykatësit që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved