ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 12:22

Dimitrov thotë se nuk ishte takuar me Boki 13

Dimitrov thotë se nuk ishte takuar me Boki 13
Rasti “Zhvatja” duhet të jetë motiv për luftë të thellë dhe vendimtare ndaj krimit dhe korrupsionit, vlerëson Ministri i Jashtëm Nikolla Dimitrov përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook. Ai thotë se nëse ndonjë ...
Shenja | 18-Aug-2019 18:18
Rasti “Zhvatja” duhet të jetë motiv për luftë të thellë dhe vendimtare ndaj krimit dhe korrupsionit, vlerëson Ministri i Jashtëm Nikolla Dimitrov përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook. Ai thotë se nëse ndonjë ...

Dimitrov: S’kam pasur takim me Boki 13, të zbardhet rasti “Reket”
Ministri i Punëve të Jashtëm, Nikolla Dimitrov thot se rasti “Reket” duhet të jetë motiv shtesë në luftën për drejtësi, e jo, siç tha ai, arsye që të heqim dorë. “Ajo që krimineli dëshiron të diskreditojë ndjekësin e ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 18:11
Ministri i Punëve të Jashtëm, Nikolla Dimitrov thot se rasti “Reket” duhet të jetë motiv shtesë në luftën për drejtësi, e jo, siç tha ai, arsye që të heqim dorë. “Ajo që krimineli dëshiron të diskreditojë ndjekësin e ...

Dimitrov: S’kam pasur takim me Boki 13, të zbardhet rasti “Reket”
Ministri i Punëve të Jashtëm, Nikolla Dimitrov thot se rasti “Reket” duhet të jetë motiv shtesë në luftën për drejtësi, e jo, siç tha ai, arsye që të heqim dorë. “Ajo që krimineli dëshiron të diskreditojë ndjekësin e ...
Alsat-M | 18-Aug-2019 17:55
Ministri i Punëve të Jashtëm, Nikolla Dimitrov thot se rasti “Reket” duhet të jetë motiv shtesë në luftën për drejtësi, e jo, siç tha ai, arsye që të heqim dorë. “Ajo që krimineli dëshiron të diskreditojë ndjekësin e ...

Dimitrov: Nuk kam pasur takim me Boki 13
Ministri i Jashtëm, Nikolla Dimitrov tha se rasti “Haraçi” duhet të jetë vetëm një motiv shtesë në luftën për drejtësi, dhe jo ngritje duarsh. “Atë që krimi dëshiron të diskreditojë ndjekësin e saj nuk duhet të na ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 16:58
Ministri i Jashtëm, Nikolla Dimitrov tha se rasti “Haraçi” duhet të jetë vetëm një motiv shtesë në luftën për drejtësi, dhe jo ngritje duarsh. “Atë që krimi dëshiron të diskreditojë ndjekësin e saj nuk duhet të na ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved