ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 07:22

Debatet me Mehmetin, motra e Enverit: Maskarenjtë, ia prishën gjakun

Debatet me Mehmetin, motra e Enverit: Maskarenjtë, ia prishën gjakun
A kishte qenë martesa e të birit, Ilirit, me mbesën e Ramiz Alisë, që i ndërroi mendjen Enverit mbi pasardhësin e tij, apo fejesa e gabuar e të birit të Mehmet Shehut?! Në librin e tij “Blloku”, Isuf Kalo, mjeku ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 15:03
A kishte qenë martesa e të birit, Ilirit, me mbesën e Ramiz Alisë, që i ndërroi mendjen Enverit mbi pasardhësin e tij, apo fejesa e gabuar e të birit të Mehmet Shehut?! Në librin e tij “Blloku”, Isuf Kalo, mjeku ...

Isuf Kalo: Duhet t’i merrja në varr kujtimet e mia për Enver Hoxhën?
“Ajo jetonte me ankthin se si do të përgjigjej nëse diçka nuk shkonte mirë. Ajo ka qenë gjithnjë e varur prej tij. Edhe CIA ka qenë e interesuar për raportin mes atyre të dyve dhe ka arritur në përfundimin se ai që ...
Gazeta Dita | 17-Aug-2019 01:05
“Ajo jetonte me ankthin se si do të përgjigjej nëse diçka nuk shkonte mirë. Ajo ka qenë gjithnjë e varur prej tij. Edhe CIA ka qenë e interesuar për raportin mes atyre të dyve dhe ka arritur në përfundimin se ai që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved