ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 07:22

Alarmuese: Gjendja në Grenlandë pritej të ndodhë vetëm në vitin 2070

Alarmuese: Gjendja në Grenlandë pritej të ndodhë vetëm në vitin 2070
Grenlanda është e njohur për akullnajat e saj, por në muajin e kaluar ishulli është duke u shkrirë me një ritëm të paparë, dhe zjarret kanë shpërthyer, transmeton Sciense Alert. Shkencëtarët nuk prisnin që Grenlanda të ...
InFokusi | 18-Aug-2019 19:24
Grenlanda është e njohur për akullnajat e saj, por në muajin e kaluar ishulli është duke u shkrirë me një ritëm të paparë, dhe zjarret kanë shpërthyer, transmeton Sciense Alert. Shkencëtarët nuk prisnin që Grenlanda të ...

Alarmuese: Gjendja në Grenlandë pritej të ndodhë vetëm në vitin 2070
Grenlanda është e njohur për akullnajat e saj, por në muajin e kaluar ishulli është duke u shkrirë me një ritëm të paparë, dhe zjarret kanë shpërthyer, transmeton Sciense Alert.
Kosova Press | 18-Aug-2019 18:02
Grenlanda është e njohur për akullnajat e saj, por në muajin e kaluar ishulli është duke u shkrirë me një ritëm të paparë, dhe zjarret kanë shpërthyer, transmeton Sciense Alert.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved