ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 02:59

Pjerin Ndreu i drejtohet Bashës, reagon PD: Do shkojë me pranga para drejtësisë

Pjerin Ndreu i drejtohet Bashës, reagon PD: Do shkojë me pranga para drejtësisë
Përmes deklaratës së sekretarit për Çështje Zgjedhore, Ivi Kaso, Partia Demokratike ka paralajmëruar se kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu do të shkojë para drejtësisë me pranga në duar, pasi "vjedhja e ...
Top Channel | 17-Aug-2019 16:52
Përmes deklaratës së sekretarit për Çështje Zgjedhore, Ivi Kaso, Partia Demokratike ka paralajmëruar se kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu do të shkojë para drejtësisë me pranga në duar, pasi "vjedhja e ...

PD i përgjigjet Ndreut: Do largohesh me pranga në duar nga Bashkia Lezhë
Pas qëndrimit të mbajtur nga kryebashkiaku i ri i Lezhës ndaj kreut demokrat, Lulzim Basha, ka reaguar selia blu. Në një postim në Facebook, Sekretari për Çëshjtjet Zgjedhore, Ivi Kaso e cilëson reagimin e Pjerin Ndreut ...
VizionPlus | 17-Aug-2019 16:37
Pas qëndrimit të mbajtur nga kryebashkiaku i ri i Lezhës ndaj kreut demokrat, Lulzim Basha, ka reaguar selia blu. Në një postim në Facebook, Sekretari për Çëshjtjet Zgjedhore, Ivi Kaso e cilëson reagimin e Pjerin Ndreut ...

Pjerin Ndreu-Bashës: Sa për inkriminimin tim shihemi në gjykatë
Kryetari I ri I bashkisë Lezhë, ish-deputeti I PS, Pjerin Ndreu I ka përcjellë një mesazh të drejtpërdrejtë liderit demokrat, Lulzim Basha. Në një postim në “Facebook”, Ndreu e fton kreun e PD për një vizitë në bashkinë ...
VizionPlus | 17-Aug-2019 16:10
Kryetari I ri I bashkisë Lezhë, ish-deputeti I PS, Pjerin Ndreu I ka përcjellë një mesazh të drejtpërdrejtë liderit demokrat, Lulzim Basha. Në një postim në “Facebook”, Ndreu e fton kreun e PD për një vizitë në bashkinë ...

Pjerin Ndreu do të ikë me pranga në duar nga Bashkia e Lezhës/ Çfarë paralajmëron PD???
Ivi Kaso, Sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD, i është kundërpërgjigjur sot, Pjerin Ndreut, kryebashkiakut të emëruar nga Edi Rama në Lezhë se ai do të dalë me pranga para drejtësisë, ashtu si çdo mbështetës tjetër i ...
Standard | 17-Aug-2019 19:15
Ivi Kaso, Sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD, i është kundërpërgjigjur sot, Pjerin Ndreut, kryebashkiakut të emëruar nga Edi Rama në Lezhë se ai do të dalë me pranga para drejtësisë, ashtu si çdo mbështetës tjetër i ...

PD-Pjerin Ndreut: Do ikësh me pranga në duar
mapo.al Partia Demokratike i është përgjigjur akuzave të kryebashkiakut të ri të Lezhës, Pjerin Ndreu, në adresë të Lulzim Bashës. Sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD, Ivi Kaso, paralajmëron se Ndreu do të largohet ...
Mapo | 17-Aug-2019 15:16
mapo.al Partia Demokratike i është përgjigjur akuzave të kryebashkiakut të ri të Lezhës, Pjerin Ndreu, në adresë të Lulzim Bashës. Sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD, Ivi Kaso, paralajmëron se Ndreu do të largohet ...

“Do ikësh me pranga në duar”, PD “dhëmb për dhëmb” me Pjerin Ndreun
Partia Demokratike i është përgjigjur “dhëmb për dhëmb” kryebashkiakut të ri të Lezhës, Pjerin Ndreu. Sekretari për Çështjet Zgjedhore në OD, Ivi Kaso, paralajmëron se Ndreu do të largohet me pranga në duar. Sipas tij, ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 15:06
Partia Demokratike i është përgjigjur “dhëmb për dhëmb” kryebashkiakut të ri të Lezhës, Pjerin Ndreu. Sekretari për Çështjet Zgjedhore në OD, Ivi Kaso, paralajmëron se Ndreu do të largohet me pranga në duar. Sipas tij, ...

U përfshi në listën e të inkriminuarve, Pjetrin Ndreu çon Bashën në gjykatë
Kreu i ri i Lezhës, ish-deputeti socialist Pjerin Ndreu, ka vendosur që të padisë kreun demokrat Basha, pasi ky i fundi, në një video të orëve të fundit, e ka përfshirë Ndreun në “listën e tij” të të inkriminuarve. Por ...
Tesheshi | 17-Aug-2019 16:19
Kreu i ri i Lezhës, ish-deputeti socialist Pjerin Ndreu, ka vendosur që të padisë kreun demokrat Basha, pasi ky i fundi, në një video të orëve të fundit, e ka përfshirë Ndreun në “listën e tij” të të inkriminuarve. Por ...

Basha e quajti të inkriminuar, Pjerin Ndreu: Sqarohemi në Gjykatë
mapo.al Kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu, ka ftuar publikisht kryedemokratin Lulzim Basha për një vizitë në zyrën e tij, për të folur për zgjidhjen e problemeve dhe zhvillimin e qytetit. Ndreu shkruan në ...
Mapo | 17-Aug-2019 15:06
mapo.al Kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu, ka ftuar publikisht kryedemokratin Lulzim Basha për një vizitë në zyrën e tij, për të folur për zgjidhjen e problemeve dhe zhvillimin e qytetit. Ndreu shkruan në ...

Akuzat e Bashës, reagon Ndreu: Llafet në erë i sqarojmë në gjykatë
TIRANË, 17 gusht /MEDIAL/ Kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu reagoi pasditen e sotme ndaj akuzave të publikuara nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Ky i fundit në një video listoi ata që i cilëson të ...
Medial | 17-Aug-2019 15:34
TIRANË, 17 gusht /MEDIAL/ Kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu reagoi pasditen e sotme ndaj akuzave të publikuara nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Ky i fundit në një video listoi ata që i cilëson të ...

PD i përgjigjet Pjerin Ndreut: Nga Bashkia e Lezhës do të ikësh i prangosur
Sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD, Ivi Kaso iu përgjigj kryetarit të Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreut, duke e quajtur trafikant i cili ndjehet i sigurt nga mbështetja e kryeministrit Rama. Reagimi i partisë më të ...
Politiko | 17-Aug-2019 15:22
Sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD, Ivi Kaso iu përgjigj kryetarit të Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreut, duke e quajtur trafikant i cili ndjehet i sigurt nga mbështetja e kryeministrit Rama. Reagimi i partisë më të ...

Pjerin Ndreu i përgjigjet Bashës: As Perëndia nuk gjen inkriminim tek unë. Shihemi në Gjykatë. Kur do vish në Lezhë?
Kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu i është përgjigjur akuzave të Lulzim Bashës. Teksa e fton publikisht kryedemokratin Lulzim Basha për një vizitë në zyrën e tij, Ndreu thotë se do ta dërgojë në gjykatë. “Sa per ...
GazetaTema | 17-Aug-2019 14:03
Kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu i është përgjigjur akuzave të Lulzim Bashës. Teksa e fton publikisht kryedemokratin Lulzim Basha për një vizitë në zyrën e tij, Ndreu thotë se do ta dërgojë në gjykatë. “Sa per ...

Pjerin Ndreu – Bashës: As ti e as Perëndia në qiell nuk ka shansin….
Pas denoncimit të bërë PD, ka reaguar një nga emrat e listuar prej Bashës, kryetari i ri i Bashkisë Lezhë Pjerin Ndreu. Në faqen e tij në Facebook, Ndreu i shkruan se e pret për një vizitë në bashkinë Lezhë për të ...
ABCNews | 17-Aug-2019 14:16
Pas denoncimit të bërë PD, ka reaguar një nga emrat e listuar prej Bashës, kryetari i ri i Bashkisë Lezhë Pjerin Ndreu. Në faqen e tij në Facebook, Ndreu i shkruan se e pret për një vizitë në bashkinë Lezhë për të ...

“Shihemi në gjyq”/ Ndreu-Bashës: As t’i e as perëndia në qiell nuk ka shansin të gjejë element inkriminimi
Kryetari i ri i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu, ka reaguar pas videos së postuar nga kreu i PD-së Lulzim Basha i cili renditi me emra 27 socialsitët e inkriminuar. Ndreu ka ftuar publikisht kryedemokratin Lulzim Basha ...
Lexo | 17-Aug-2019 14:20
Kryetari i ri i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu, ka reaguar pas videos së postuar nga kreu i PD-së Lulzim Basha i cili renditi me emra 27 socialsitët e inkriminuar. Ndreu ka ftuar publikisht kryedemokratin Lulzim Basha ...

Pjerin Ndreu, përgjigje Bashës: Shihemi në gjyq! S’ke shans ti, as perëndia të më gjejë një element inkriminimi
Kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu, ka ftuar publikisht kryedemokratin Lulzim Basha për një vizitë në zyrën e tij, për të folur për zgjidhjen e problemeve dhe zhvillimin e qytetit. Ndreu shkruan në “Facebook” se ...
GazetaTema | 17-Aug-2019 14:03
Kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu, ka ftuar publikisht kryedemokratin Lulzim Basha për një vizitë në zyrën e tij, për të folur për zgjidhjen e problemeve dhe zhvillimin e qytetit. Ndreu shkruan në “Facebook” se ...

“S’ke shans as tij, as Perëndia’, Ndreu i përgjigjet akuzave Bashës: Shihemi në gjyq
Kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu, ka reaguar ndaj akuzave në adresë të tij të kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Ndërsa e fton Bashën për një vizitë në zyrën e tij, për të folur për zgjidhjen e ...
Politiko | 17-Aug-2019 13:54
Kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu, ka reaguar ndaj akuzave në adresë të tij të kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Ndërsa e fton Bashën për një vizitë në zyrën e tij, për të folur për zgjidhjen e ...

“S’ke shans ti, as perëndia”!Pjerin Ndreu-Bashës:Shihemi në gjyq
Kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu, ka ftuar publikisht kryedemokratin Lulzim Basha për një vizitë në zyrën e tij, për të folur për zgjidhjen e problemeve dhe zhvillimin e qytetit. Ndreu shkruan në “Facebook” se ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 13:38
Kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu, ka ftuar publikisht kryedemokratin Lulzim Basha për një vizitë në zyrën e tij, për të folur për zgjidhjen e problemeve dhe zhvillimin e qytetit. Ndreu shkruan në “Facebook” se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved