ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 18:41

“Ika me një çantë dore në Suedi” Mërgimtarja shqiptare rrëfen udhëtimin në 1995 dhe si ia doli mbanë

“Ika me një çantë dore në Suedi” Mërgimtarja shqiptare rrëfen udhëtimin në 1995 dhe si ia doli mbanë
Rita Cifligu u largua me fëmijët e saj në vitin 1995 drejt Suedisë pa dokumente, pasi në atë kohë në Shqipëri mbeti pa punë ajo dhe bashkëshorti i saj. Bashkëshorti i saj që prej vitit 1992 ishte larguar nga Shqipëria ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 23:22
Rita Cifligu u largua me fëmijët e saj në vitin 1995 drejt Suedisë pa dokumente, pasi në atë kohë në Shqipëri mbeti pa punë ajo dhe bashkëshorti i saj. Bashkëshorti i saj që prej vitit 1992 ishte larguar nga Shqipëria ...

Rita Cifligu: Në ’95 vajta pa dokumente, vetëm me 1 çantë dore në Suedi; s’e mendoja që do qëndroja
Rita Cifligu u largua me fëmijët e saj në vitin 1995 drejt Suedisë pa dokumente, pasi në atë kohë në Shqipëri mbeti pa punë ajo dhe bashkëshorti i saj.
Top Channel | 17-Aug-2019 18:07
Rita Cifligu u largua me fëmijët e saj në vitin 1995 drejt Suedisë pa dokumente, pasi në atë kohë në Shqipëri mbeti pa punë ajo dhe bashkëshorti i saj.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved