ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 10:59

Forcat speciale shqiptare stërviten me X Navy Seal të SHBA-së

Forcat speciale shqiptare stërviten me X Navy Seal të SHBA-së
Olta Xhaçka, ministre e Mbrojtjes e Republikës së Shqipërisë, ka publikuar në profilin e saj në Facebook disa fotografi të ushtrimeve të përbashkëta mes forcave speciale shqiptare dhe atyre X Navy Seal të SHBA-së. Ajo ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 18:28
Olta Xhaçka, ministre e Mbrojtjes e Republikës së Shqipërisë, ka publikuar në profilin e saj në Facebook disa fotografi të ushtrimeve të përbashkëta mes forcave speciale shqiptare dhe atyre X Navy Seal të SHBA-së. Ajo ...

Forcat Speciale Shqiptare stërviten me X Navy Seal të SHBA-ve
Olta Xhaçka, ministre e Mbrojtjes e Republikës së Shqipërisë, ka publikuar në profilin e saj në Facebook disa fotografi të ushtrimeve të përbashkëta mes forcave speciale shqiptare dhe atyre X Navy Seal të SHBA-së. Ajo ...
Shenja | 17-Aug-2019 22:30
Olta Xhaçka, ministre e Mbrojtjes e Republikës së Shqipërisë, ka publikuar në profilin e saj në Facebook disa fotografi të ushtrimeve të përbashkëta mes forcave speciale shqiptare dhe atyre X Navy Seal të SHBA-së. Ajo ...

Forcat Speciale Shqiptare stërviten me X Navy Seal të SHBA-ve
Ajo ka shkruar se “më të mirët stërviten me më të mirët”, duke lënë të kuptohet se forcat shqiptare tashmë po stërviten me njësitet më elitare të botës. “Forcat Speciale Shqiptare, treguan aftësi mbresëlënëse gjatë ...
Lajminet | 17-Aug-2019 21:20
Ajo ka shkruar se “më të mirët stërviten me më të mirët”, duke lënë të kuptohet se forcat shqiptare tashmë po stërviten me njësitet më elitare të botës. “Forcat Speciale Shqiptare, treguan aftësi mbresëlënëse gjatë ...

Forcat Speciale Shqiptare në stërvitje me X Navy Seal në SHBA
Ministrja e Mbrojtjes e Republikës së Shqipërisë, Olta Xhaçka ka publikuar fotografi të Forcave Speciale Shqiptare duke u stërvitur me grupin X Navy Seal në SHBA. “Më të mirët stërviten me më të mirët!”, ka shkruar ...
InFokusi | 17-Aug-2019 18:07
Ministrja e Mbrojtjes e Republikës së Shqipërisë, Olta Xhaçka ka publikuar fotografi të Forcave Speciale Shqiptare duke u stërvitur me grupin X Navy Seal në SHBA. “Më të mirët stërviten me më të mirët!”, ka shkruar ...

Forcat Speciale Shqiptare në stërvitje me X Navy Seal në SHBA
Ministrja e Mbrojtjes e Republikës së Shqipërisë, Olta Xhaçka ka publikuar fotografi të Forcave Speciale Shqiptare duke u stërvitur me grupin X Navy Seal në SHBA. “Më të mirët stërviten me më të mirët!”, ka shkruar ...
EkonomiaOnline | 17-Aug-2019 14:58
Ministrja e Mbrojtjes e Republikës së Shqipërisë, Olta Xhaçka ka publikuar fotografi të Forcave Speciale Shqiptare duke u stërvitur me grupin X Navy Seal në SHBA. “Më të mirët stërviten me më të mirët!”, ka shkruar ...

Fotografi spektakolare – Forcat Shqiptare në stërvitje me “Navy Seal”
“Më të mirët stërviten me më të mirët!”,- kështu e përshkruan ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, stërvitjen e përbashkët që Forcat Speciale Shqiptare realizuan me grupin e X të Navy Seal nga SHBA. “Forcat Speciale ...
Albportali | 17-Aug-2019 14:16
“Më të mirët stërviten me më të mirët!”,- kështu e përshkruan ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, stërvitjen e përbashkët që Forcat Speciale Shqiptare realizuan me grupin e X të Navy Seal nga SHBA. “Forcat Speciale ...

Forcat Speciale Shqiptare në stërvitje me Navy Seal
“Më të mirët stërviten me më të mirët!”,- kështu e përshkruan ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, stërvitjen e përbashkët që Forcat Speciale Shqiptare realizuan me grupin e X të Navy Seal nga SHBA. “Forcat Speciale ...
Indeks Online | 17-Aug-2019 13:44
“Më të mirët stërviten me më të mirët!”,- kështu e përshkruan ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, stërvitjen e përbashkët që Forcat Speciale Shqiptare realizuan me grupin e X të Navy Seal nga SHBA. “Forcat Speciale ...

Forcat Speciale Shqiptare në stërvitje me Navy Seal, publikohen fotot
“Më të mirët stërviten me më të mirët!”,- kështu e përshkruan ministrja e Mbrojtjes në Shqipëri, Olta Xhaçka, stërvitjen e përbashkët që Forcat Speciale Shqiptare realizuan me grupin e X të Navy Seal nga SHBA. “Forcat ...
Alsat-M | 17-Aug-2019 13:04
“Më të mirët stërviten me më të mirët!”,- kështu e përshkruan ministrja e Mbrojtjes në Shqipëri, Olta Xhaçka, stërvitjen e përbashkët që Forcat Speciale Shqiptare realizuan me grupin e X të Navy Seal nga SHBA. “Forcat ...

Fotografi spektakolare – Forcat Shqiptare në stërvitje me “Navy Seal”
“Forcat Speciale Shqiptare, treguan aftësi mbresëlënëse gjatë stërvitjes “Joint Combined Exchange Training”, me grupin e X të Navy Seal nga SHBA. Forcat Speciale rikonfirmojnë besimin që gëzojnë në sytë e aleatëve edhe ...
Lajminet | 17-Aug-2019 11:23
“Forcat Speciale Shqiptare, treguan aftësi mbresëlënëse gjatë stërvitjes “Joint Combined Exchange Training”, me grupin e X të Navy Seal nga SHBA. Forcat Speciale rikonfirmojnë besimin që gëzojnë në sytë e aleatëve edhe ...

FOTOT/ Stërvitja “Joint Combined Exchange Training”, Xhaçka: Forcat speciale rikonfirmojnë besimin e aleatëve
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka tha sot Forcat Speciale Shqiptare treguan aftësi dhe rikonfirmuan besimin e aleatëve në stërvitjen “Joint Combined Exchange Training”, me grupin e X të Navy Seal nga SHBA Xhaçka ...
GazetaTema | 17-Aug-2019 10:59
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka tha sot Forcat Speciale Shqiptare treguan aftësi dhe rikonfirmuan besimin e aleatëve në stërvitjen “Joint Combined Exchange Training”, me grupin e X të Navy Seal nga SHBA Xhaçka ...

Stërvitja “Joint Combined Exchange Training”, Forcat Speciale rikonfirmojnë besimin e aleatëve
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka tha sot Forcat Speciale Shqiptare treguan aftësi dhe rikonfirmuan besimin e aleatëve në stërvitjen “Joint Combined Exchange Training”, me grupin e X të Navy Seal nga SHBA Ministraja ...
Lexo | 17-Aug-2019 11:06
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka tha sot Forcat Speciale Shqiptare treguan aftësi dhe rikonfirmuan besimin e aleatëve në stërvitjen “Joint Combined Exchange Training”, me grupin e X të Navy Seal nga SHBA Ministraja ...

Forcat Speciale Shqiptare në stërvitje me Navy Seal, publikohen fotot
“Më të mirët stërviten me më të mirët!”,- kështu e përshkruan ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, stërvitjen e përbashkët që Forcat Speciale Shqiptare realizuan me grupin e X të Navy Seal nga SHBA.
Top Channel | 17-Aug-2019 10:56
“Më të mirët stërviten me më të mirët!”,- kështu e përshkruan ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, stërvitjen e përbashkët që Forcat Speciale Shqiptare realizuan me grupin e X të Navy Seal nga SHBA.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved