ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 07:32

Filmi “Rruga”, pjesë e festivalit ndërkombëtar të filmit në Kansas

Filmi “Rruga”, pjesë e festivalit ndërkombëtar të filmit në Kansas
Filmi “Rruga”, me regji të Besim Ugzmajlit është përzgjedhur për Festivalin e 19-të Ndërkombëtar të Filmit në Kansas, që do të zhvillohet në nëntor të këtij viti. Për filmin “Rruga”, Ugzmajli ka zgjedhur temën e ...
Koha.mk | 17-Aug-2019 23:05
Filmi “Rruga”, me regji të Besim Ugzmajlit është përzgjedhur për Festivalin e 19-të Ndërkombëtar të Filmit në Kansas, që do të zhvillohet në nëntor të këtij viti. Për filmin “Rruga”, Ugzmajli ka zgjedhur temën e ...

DokuFesti është bërë festival kualifikues për BAFTA Film Awards
Festivalit Ndërkombëtar i Filmit të Shkurtër dhe Dokumentar, “Dokufest”, bëhet i rëndësishëm edhe për Akademinë Britanik të Arteve Filmike dhe Televizive (BAFTA) “Që nga viti i ardhshëm, të gjithë filmat britanikë të ...
Gazeta Observer | 16-Aug-2019 16:59
Festivalit Ndërkombëtar i Filmit të Shkurtër dhe Dokumentar, “Dokufest”, bëhet i rëndësishëm edhe për Akademinë Britanik të Arteve Filmike dhe Televizive (BAFTA) “Që nga viti i ardhshëm, të gjithë filmat britanikë të ...

DokuFesti është bërë festival kualifikues për BAFTA Film Awards
Festivalit Ndërkombëtar i Filmit të Shkurtër dhe Dokumentar, “Dokufest”, bëhet i rëndësishëm edhe për Akademinë Britanik të Arteve Filmike dhe Televizive (BAFTA) “Që nga viti i ardhshëm, të gjithë filmat britanikë të ...
Telegrafi | 16-Aug-2019 14:40
Festivalit Ndërkombëtar i Filmit të Shkurtër dhe Dokumentar, “Dokufest”, bëhet i rëndësishëm edhe për Akademinë Britanik të Arteve Filmike dhe Televizive (BAFTA) “Që nga viti i ardhshëm, të gjithë filmat britanikë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved