ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 12:02

Ditë e lumtur për Jozefina Topallin. Bëhet gjyshe

Ditë e lumtur për Jozefina Topallin. Bëhet gjyshe
Jemi te sigurt qe sot ish-kryetarja e Kuvendit ndihet shume e lumtur qe ka provuar ndjesine e te qenit gjyshe. Nderkohe qe mbetemi ne pritje per te mesuar detaje te tjera dhe gjinine e bebit, i urojme atij te rritet i ...
ikub.al | 17-Aug-2019 21:52
Jemi te sigurt qe sot ish-kryetarja e Kuvendit ndihet shume e lumtur qe ka provuar ndjesine e te qenit gjyshe. Nderkohe qe mbetemi ne pritje per te mesuar detaje te tjera dhe gjinine e bebit, i urojme atij te rritet i ...

Jozefina Topalli gjyshe për të parën herë
Një lajm i bukur vjen sot nga familja Topalli. Vajza e tyre, Megi Topalli ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Burime për Newsbomb.al bëjnë me dije se fëmija ka ardhur në jetë ditën e sotme dhe nuk janë zbuluar më ...
Lapsi | 17-Aug-2019 19:54
Një lajm i bukur vjen sot nga familja Topalli. Vajza e tyre, Megi Topalli ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Burime për Newsbomb.al bëjnë me dije se fëmija ka ardhur në jetë ditën e sotme dhe nuk janë zbuluar më ...

Jozefina Topalli bëhet gjyshe; vajza Megi solli në jetë një bebe!
Një lajm i bukur vjen nga familja e ish- deputetes Jozefina Topalli këtë fundjavë. Newsbomb.al shkruan se Megi, vajza e politikanës është bërë nënë për herë të parë dhe ka sjellë në jetë një bebe të shëndetshme. Nuk ...
Bordo | 17-Aug-2019 11:40
Një lajm i bukur vjen nga familja e ish- deputetes Jozefina Topalli këtë fundjavë. Newsbomb.al shkruan se Megi, vajza e politikanës është bërë nënë për herë të parë dhe ka sjellë në jetë një bebe të shëndetshme. Nuk ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved