ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 11:32

Fëmija më i guximshëm në botë, ja si luan me Pitonin gjigant

Fëmija më i guximshëm në botë, ja si luan me Pitonin gjigant
Ky mund të konsiderohet si fëmija më i guximshëm në botë. Një video ku duket një djalë i vogël duke lujtuar me Pitonin disa metra të gjatë po bën xhiron e rrjeteve sociale duke marrë miliona shikime dhe komente, ...
Indeks Online | 16-Aug-2019 20:21
Ky mund të konsiderohet si fëmija më i guximshëm në botë. Një video ku duket një djalë i vogël duke lujtuar me Pitonin disa metra të gjatë po bën xhiron e rrjeteve sociale duke marrë miliona shikime dhe komente, ...

Video që është bërë virale në krejt botën, fëmija 2 vjeç luan me pitonin gjigant Ky mund të konsiderohet si fëmija më i guximshëm në botë. Një video ku duket një djalë i vogël duke luajtur me Pitonin disa metra të gjatë po bën xhiron e rrjeteve soc
Ky mund të konsiderohet si fëmija më i guximshëm në botë. Një video ku duket një djalë i vogël duke luajtur me Pitonin disa metra të gjatë po bën xhiron e rrjeteve sociale duke marrë miliona shikime dhe komente Videoja ...
Kosova Sot | 16-Aug-2019 13:14
Ky mund të konsiderohet si fëmija më i guximshëm në botë. Një video ku duket një djalë i vogël duke luajtur me Pitonin disa metra të gjatë po bën xhiron e rrjeteve sociale duke marrë miliona shikime dhe komente Videoja ...

Video që është bërë virale në krejt botën, fëmija 2 vjeç luan me pitonin gjigant
Ky mund të konsiderohet si fëmija më i guximshëm në botë. Një video ku duket një djalë i vogël duke luajtur me Pitonin disa metra të gjatë po bën xhiron e rrjeteve sociale duke marrë miliona shikime dhe komente Videoja ...
Gazeta Express | 16-Aug-2019 12:58
Ky mund të konsiderohet si fëmija më i guximshëm në botë. Një video ku duket një djalë i vogël duke luajtur me Pitonin disa metra të gjatë po bën xhiron e rrjeteve sociale duke marrë miliona shikime dhe komente Videoja ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved