ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/08/2019 10:49

Roma do ta shesë Dzekon vetëm në shkëmbim me Icardin

Roma do ta shesë Dzekon vetëm në shkëmbim me Icardin
Icardi nuk ka më vend në Inter. Argjentinasit së fundmi iu mor edhe numri 9 i fanellës dhe iu dhurua transferit më të ri të Nerazurëve, Lukakut. Destinacioni i mundshëm i Icardit mund të jetë Roma të cilët janë të ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 11:29
Icardi nuk ka më vend në Inter. Argjentinasit së fundmi iu mor edhe numri 9 i fanellës dhe iu dhurua transferit më të ri të Nerazurëve, Lukakut. Destinacioni i mundshëm i Icardit mund të jetë Roma të cilët janë të ...

Batshuayi do ta zëvendësojë Dzekon te Roma
Romakët janë të interesuar të sjellin në radhët e veta sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi. Sky Sports ka raportuar gjatë ditës së sotme se klubi italian po përpiqet që radhët e veta t’i përforcojë me sulmuesin belg. ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 11:00
Romakët janë të interesuar të sjellin në radhët e veta sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi. Sky Sports ka raportuar gjatë ditës së sotme se klubi italian po përpiqet që radhët e veta t’i përforcojë me sulmuesin belg. ...

Batshuayi do ta zëvendësojë Dzekon te Roma
Romakët janë të interesuar të sjellin në radhët e veta sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi. Sky Sports ka raportuar gjatë ditës së sotme se klubi italian po përpiqet që radhët e veta t’i përforcojë me sulmuesin belg. ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 10:34
Romakët janë të interesuar të sjellin në radhët e veta sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi. Sky Sports ka raportuar gjatë ditës së sotme se klubi italian po përpiqet që radhët e veta t’i përforcojë me sulmuesin belg. ...

Lamtumirë Inter, Icardi te gjiganti i Evropës
PSG janë në bisedime për yllin e Interit, Mauro Icardi, për të zëvendësuar Neymar, që vazhdon të jetë i lidhur me një kalim te Barcelona. Sipas TMW, Icardi më në fund ka kuptuar se nuk ka vend te Inter, pasi i është ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 10:28
PSG janë në bisedime për yllin e Interit, Mauro Icardi, për të zëvendësuar Neymar, që vazhdon të jetë i lidhur me një kalim te Barcelona. Sipas TMW, Icardi më në fund ka kuptuar se nuk ka vend te Inter, pasi i është ...

10:12 PSG-ja e sheh Icardin si zëvendësues të Neymarit Paris Saint-Germaini është në...
Paris Saint-Germaini është në bisedime për ta transferuar sulmuesin e Interit, Mauro Icardin, për ta zëvendësuar Neymarit i cili e do transferimin në PSG-së. Kjo gjë i shuan shpresat e Juventusit për ta shitur Paulo ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 10:16
Paris Saint-Germaini është në bisedime për ta transferuar sulmuesin e Interit, Mauro Icardin, për ta zëvendësuar Neymarit i cili e do transferimin në PSG-së. Kjo gjë i shuan shpresat e Juventusit për ta shitur Paulo ...

Lamtumirë Inter, Icardi te gjiganti i Evropës
Sipas TMW, Icardi më në fund ka kuptuar se nuk ka vend te Inter, pasi i është marrë numri 9 pas transferimit të Romelu Lukakut, përcjell . Argjentinasi, ende nuk është i përgatitur për një kalim te Roma apo Napoli, ...
Lajminet | 14-Aug-2019 10:09
Sipas TMW, Icardi më në fund ka kuptuar se nuk ka vend te Inter, pasi i është marrë numri 9 pas transferimit të Romelu Lukakut, përcjell . Argjentinasi, ende nuk është i përgatitur për një kalim te Roma apo Napoli, ...

PSG-ja e sheh Icardin si zëvendësues të Neymarit
Paris Saint-Germaini është në bisedime për ta transferuar sulmuesin e Interit, Mauro Icardin, për ta zëvendësuar Neymarit i cili e do transferimin në PSG-së. Kjo gjë i shuan shpresat e Juventusit për ta shitur Paulo ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 10:00
Paris Saint-Germaini është në bisedime për ta transferuar sulmuesin e Interit, Mauro Icardin, për ta zëvendësuar Neymarit i cili e do transferimin në PSG-së. Kjo gjë i shuan shpresat e Juventusit për ta shitur Paulo ...

Inter-Juventus, ‘luftë’ e hapur në merkato. Emrat që dalin në skenë
Beteja në merkato mes Interit dhe Juventusit sa vjen dhe bëhet më e ashpër. Pas duelit për sulmuesin belg Lukaku, ku Interi doli triumfues, zikaltërit po punon në fshehtësi të befasojnë Juventusin duke tentuar t’i ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 18:19
Beteja në merkato mes Interit dhe Juventusit sa vjen dhe bëhet më e ashpër. Pas duelit për sulmuesin belg Lukaku, ku Interi doli triumfues, zikaltërit po punon në fshehtësi të befasojnë Juventusin duke tentuar t’i ...

Del Piero i dërgon mesazh De Rossit përpara debutimit me Boca Juniors
PSG është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, kjo ndoshta për ta zëvendësuar Neymar, për të cilin thuhet se do t’i bashkohet Barcelonës. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri, Icardi më ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 09:20
PSG është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, kjo ndoshta për ta zëvendësuar Neymar, për të cilin thuhet se do t’i bashkohet Barcelonës. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri, Icardi më ...

Pas Juventus e Romës, edhe gjigandët francez në kërkim të Icardit
Mauro Icardi ka shpallur “divorcin” me klubin zikaltër dhe se shumë shpejt pritet që të nisë një aventurë të re. Sipas Sky Sport, në kërkim të shërbimeve të sulmuesit argjentinas është vënë Juventus, ndërsa së fundmi ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 19:19
Mauro Icardi ka shpallur “divorcin” me klubin zikaltër dhe se shumë shpejt pritet që të nisë një aventurë të re. Sipas Sky Sport, në kërkim të shërbimeve të sulmuesit argjentinas është vënë Juventus, ndërsa së fundmi ...

Ndizet ‘lufta’, Inter dhe Juventus kërkojnë talentin italian
‘Gazzetta dello Sport’ raporton se dy gjigantët italianë janë vënë pas talentit Federico Chiesa, përcjell . Të dy skuadrat janë të interesuar për mesfushorin ofensivë, por pronari i ri i Fiorentinës, Rocco Commisso, nuk ...
Lajminet | 14-Aug-2019 09:15
‘Gazzetta dello Sport’ raporton se dy gjigantët italianë janë vënë pas talentit Federico Chiesa, përcjell . Të dy skuadrat janë të interesuar për mesfushorin ofensivë, por pronari i ri i Fiorentinës, Rocco Commisso, nuk ...

PSG mendon Icardin si pasues të Neymarit
Paris Saint-Germain është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymarin e lidhur me Barcelonën. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb , Tancredi Palmeri, Icardi më në fund po hapet për ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 08:25
Paris Saint-Germain është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymarin e lidhur me Barcelonën. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb , Tancredi Palmeri, Icardi më në fund po hapet për ...

PSG mendon Icardin si pasues të Neymarit
Paris Saint-Germain është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymarin e lidhur me Barcelonën. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri, Icardi më në fund po hapet për ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 09:02
Paris Saint-Germain është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymarin e lidhur me Barcelonën. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri, Icardi më në fund po hapet për ...

Ancelotti telefonon Icardi, por pengesë mbetet… Juventusi
Mauro Icardi është “telenovela” kryesore e merkatos së futbollit në Itali, kësaj vere. I përjashtuar nga projekti i trajnerit Antonio Conte, ish-kaipteni zikaltër duhet sistemuar diku, në këmbim të një shumë të majme ...
GazetaTema | 12-Aug-2019 14:00
Mauro Icardi është “telenovela” kryesore e merkatos së futbollit në Itali, kësaj vere. I përjashtuar nga projekti i trajnerit Antonio Conte, ish-kaipteni zikaltër duhet sistemuar diku, në këmbim të një shumë të majme ...

PSG interesohet për Icardin nëse Neymar kthehet në Barcelonë
Bisedimet mes Romës dhe Interit ende po vazhdojnë për Edin Dzeko-n. Sipas ‘Corriere Dello Sport’, marrëveshja mund të finalizohet në ditën e fundit të merkatos në Itali, përcjellë GazetaBlic. Pra Roma, mund të vendosë ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 08:54
Bisedimet mes Romës dhe Interit ende po vazhdojnë për Edin Dzeko-n. Sipas ‘Corriere Dello Sport’, marrëveshja mund të finalizohet në ditën e fundit të merkatos në Itali, përcjellë GazetaBlic. Pra Roma, mund të vendosë ...

PSG mendon Icardin si pasues të Neymarit
Paris Saint-Germain është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymarin e lidhur me Barcelonën. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri, Icardi më në fund po hapet për ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 08:33
Paris Saint-Germain është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymarin e lidhur me Barcelonën. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri, Icardi më në fund po hapet për ...

Skuadra e Interit dhe Juventusit në garë për transferimin e Kieza-s
Skuadra e Interit dhe Juventus janë në një garë të ashpër në merkaton e transferimeve. Pas Lukakut dy skuadrat italiane po garojnë për nënshkrimin me talentin Italian Federiko Kieza. Dueli i parë në merkato mes skuadrës ...
ABCNews | 13-Aug-2019 18:18
Skuadra e Interit dhe Juventus janë në një garë të ashpër në merkaton e transferimeve. Pas Lukakut dy skuadrat italiane po garojnë për nënshkrimin me talentin Italian Federiko Kieza. Dueli i parë në merkato mes skuadrës ...

Këto janë përballjet e “Play-Off’it” në Ligën e Kampionëve
Çdo ditë e më tepër po flitet për të. Fjala është për “telenovelën” Icardi, që edhe pse po zhvillohen episodat e fundit, fundi as nuk po i duket për së afërmi, shkruan GazetaBlic . Përderisa një numër i madh i skuadrave ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 23:09
Çdo ditë e më tepër po flitet për të. Fjala është për “telenovelën” Icardi, që edhe pse po zhvillohen episodat e fundit, fundi as nuk po i duket për së afërmi, shkruan GazetaBlic . Përderisa një numër i madh i skuadrave ...

Interi bllokon kalimin e Chiesas te Juventusi
Inter dhe Fiorentina raportohet se po ndërtojnë forca për të bllokuar transferimin e Federico Chiesas te Juventus, duke e dërguar atë në San Siro në vitin 2020 për 70 milionë euro. Është një hap tjetër drejt një “Lufte ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 10:28
Inter dhe Fiorentina raportohet se po ndërtojnë forca për të bllokuar transferimin e Federico Chiesas te Juventus, duke e dërguar atë në San Siro në vitin 2020 për 70 milionë euro. Është një hap tjetër drejt një “Lufte ...

Inter i vendos çmim të ri Icardit
Sipas raportimeve nga Corriere Della Sera, Interi i ka vendosur një çmim të ri Mauro Icardit, pasi sulmuesi argjentinas është i destinuar të largohet këtë verë. Juventus, Napoli dhe Roma janë të interesuar për shërbimet ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 21:04
Sipas raportimeve nga Corriere Della Sera, Interi i ka vendosur një çmim të ri Mauro Icardit, pasi sulmuesi argjentinas është i destinuar të largohet këtë verë. Juventus, Napoli dhe Roma janë të interesuar për shërbimet ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved