ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/08/2019 10:09

Natyra e rinia, prioritet i festivalit “Kino n’shehër”

Natyra e rinia, prioritet i festivalit “Kino n’shehër”
Të martën mbrëma ka nisur edicioni i parë i festivalit “Kino n’shehër”. Festivali u hap në orën tetë të mbrëmjes në kinemanë “Armata”, me ç’rast u shfaqën filmat “Les Pieds Verts” nga Elsa Duhamel dhe “L’arbre” nga ...
Zeri | 14-Aug-2019 09:55
Të martën mbrëma ka nisur edicioni i parë i festivalit “Kino n’shehër”. Festivali u hap në orën tetë të mbrëmjes në kinemanë “Armata”, me ç’rast u shfaqën filmat “Les Pieds Verts” nga Elsa Duhamel dhe “L’arbre” nga ...

Ngjarjet kryesore për sot në vend
Për ditën e sotme, 13 gusht 2019 është paraparë një numër jashtëzakonisht i vogël i ngjarjeve. Ngjarjet e Ditës: OJQ RINAS shpërndan pako ushqimore për familjet nevojtare. (Supermarketi Bamex në Mitrovicë, ora 14:00) ...
Zeri | 13-Aug-2019 07:49
Për ditën e sotme, 13 gusht 2019 është paraparë një numër jashtëzakonisht i vogël i ngjarjeve. Ngjarjet e Ditës: OJQ RINAS shpërndan pako ushqimore për familjet nevojtare. (Supermarketi Bamex në Mitrovicë, ora 14:00) ...

Çka do të ndodh sot në Kosovë?
Ngjarjet e Ditës: OJQ RINAS shpërndan pako ushqimore për familjet nevojtare. (Supermarketi Bamex në Mitrovicë, ora 14:00) Aleanca Franceze e Prishtinës, Kino ‘Armata’ dhe Termokiss organizojnë së bashku edicionin e parë ...
Lajminet | 13-Aug-2019 07:41
Ngjarjet e Ditës: OJQ RINAS shpërndan pako ushqimore për familjet nevojtare. (Supermarketi Bamex në Mitrovicë, ora 14:00) Aleanca Franceze e Prishtinës, Kino ‘Armata’ dhe Termokiss organizojnë së bashku edicionin e parë ...

Ja çka pritet të ndodhë sot në Kosovë
OJQ RINAS shpërndan pako ushqimore për familjet nevojtare. (Supermarketi Bamex në Mitrovicë, ora 14:00) Aleanca Franceze e Prishtinës, Kino ‘Armata’ dhe Termokiss organizojnë së bashku edicionin e parë të festivalit ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 07:16
OJQ RINAS shpërndan pako ushqimore për familjet nevojtare. (Supermarketi Bamex në Mitrovicë, ora 14:00) Aleanca Franceze e Prishtinës, Kino ‘Armata’ dhe Termokiss organizojnë së bashku edicionin e parë të festivalit ...

Ngjarjet e datës 13 gusht
OJQ RINAS shpërndan pako ushqimore për familjet nevojtare. (Supermarketi Bamex në Mitrovicë, ora 14:00)
Kosova Press | 13-Aug-2019 00:05
OJQ RINAS shpërndan pako ushqimore për familjet nevojtare. (Supermarketi Bamex në Mitrovicë, ora 14:00)

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved