ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 15:52

Gallup: Refugjatët kosovarë kishin mbështetjen më të madhe amerikane

Gallup: Refugjatët kosovarë kishin mbështetjen më të madhe amerikane
humë njerëz vazhdojnë t’ia mësyjnë ShBA-së për një jetë më të mirë. Janë 39 % e amerikanëve që e përshkruajnë situatën në kufirin amerikan me Meksikën si “krizë”, kurse rreth 35% prej tyre e quajnë “problem të madh”. E ...
InFokusi | 14-Aug-2019 07:27
humë njerëz vazhdojnë t’ia mësyjnë ShBA-së për një jetë më të mirë. Janë 39 % e amerikanëve që e përshkruajnë situatën në kufirin amerikan me Meksikën si “krizë”, kurse rreth 35% prej tyre e quajnë “problem të madh”. E ...

Çka bëri Amerika për refugjatët kosovarë
Debati rreth trajtimit të refugjatëve vjen në kohën kur Dogana e SHBA-së dhe Mbrojtja Kufitare raportojnë për rritje të numrit të migrantëve që mbërrijnë në kufirin amerikan. Ky numër i migrantëve që mbërrijnë në ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 07:11
Debati rreth trajtimit të refugjatëve vjen në kohën kur Dogana e SHBA-së dhe Mbrojtja Kufitare raportojnë për rritje të numrit të migrantëve që mbërrijnë në kufirin amerikan. Ky numër i migrantëve që mbërrijnë në ...

Gallup: Refugjatët kosovarë kishin mbështetjen më të madhe amerikane
Shumë njerëz vazhdojnë t’ia mësyjnë ShBA-së për një jetë më të mirë. Janë 39 % e amerikanëve që e përshkruajnë situatën në kufirin amerikan me Meksikën si “krizë”, kurse rreth 35% prej tyre e quajnë “problem të madh”. E ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 00:23
Shumë njerëz vazhdojnë t’ia mësyjnë ShBA-së për një jetë më të mirë. Janë 39 % e amerikanëve që e përshkruajnë situatën në kufirin amerikan me Meksikën si “krizë”, kurse rreth 35% prej tyre e quajnë “problem të madh”. E ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved