ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/08/2019 09:28

Ekzekutimi i stilit mafioz i Armando Gjinit. Cilat janë tre pistat ku po heton policia

Ekzekutimi i stilit mafioz i Armando Gjinit. Cilat janë tre pistat ku po heton policia
Armando Gjini, 48 vjeçari i njohur si anëtar i grupit të Met Kananit, gjeti vdekjen në mes të Rrëshenit pasi u qëllua disa herë me pistoletë. Policia është duke punuar në tre pista kryesore për vrasjen e Gjinit. ...
Politiko | 14-Aug-2019 10:30
Armando Gjini, 48 vjeçari i njohur si anëtar i grupit të Met Kananit, gjeti vdekjen në mes të Rrëshenit pasi u qëllua disa herë me pistoletë. Policia është duke punuar në tre pista kryesore për vrasjen e Gjinit. ...

Ekzekutimi i Armando Gjinit nga vrasës me pagesë?
Policia po heton ne disa pista për te mbërritur tek autoret dhe motivet e ekzekutimit ne mes te ditës ne Rrëshen te 48-vjeçarit Armando Gjini qe njihej edhe me emrin tjetër Tonin Gjini. Begraundi i pasur kriminal i ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 15:10
Policia po heton ne disa pista për te mbërritur tek autoret dhe motivet e ekzekutimit ne mes te ditës ne Rrëshen te 48-vjeçarit Armando Gjini qe njihej edhe me emrin tjetër Tonin Gjini. Begraundi i pasur kriminal i ...

U vra në sy të dy fëmijëve, pistat e hetimit për “ushtarin” e Met Kananit
Hetuesit kanë përcaktuar tre pistat e para për atentatin ndaj Armando Gjinit të hënën në qendër të qytetit të Rrëshenit. Burime për ABC News treguan se familja e Gjinit është e përfshirë në një gjakmarrje në të ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 10:36
Hetuesit kanë përcaktuar tre pistat e para për atentatin ndaj Armando Gjinit të hënën në qendër të qytetit të Rrëshenit. Burime për ABC News treguan se familja e Gjinit është e përfshirë në një gjakmarrje në të ...

Detajet nga ekzekutimi në Rrëshen: Në makinë ndodhej edhe djali i Gjinit, gruaja dhe vajza sapo ishin larguar
Në momentin e vrasjes së Armando Gjinit, i cili në Rrëshen njihej si Tonin, ka qenë në makinë me djalin e tij, ndërsa bashkëshortja dhe vajza kishin zbritur për të blerë diçka në një dyqan. Këto detaje i tregojnë ...
GazetaTema | 12-Aug-2019 19:56
Në momentin e vrasjes së Armando Gjinit, i cili në Rrëshen njihej si Tonin, ka qenë në makinë me djalin e tij, ndërsa bashkëshortja dhe vajza kishin zbritur për të blerë diçka në një dyqan. Këto detaje i tregojnë ...

Gjendet një automjet i djegur në Rrëshen, dyshohet se u përdor për vrasjen e Gjinit
Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur menjëherë hetimet. Aktualisht dyshohet se mjeti është përdorur nga autorët e vrasjes së Tonin Gjinit, ngjarje e ndodhur mesditën e sotme në Rrëshen. ...
Lajminet | 12-Aug-2019 20:05
Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur menjëherë hetimet. Aktualisht dyshohet se mjeti është përdorur nga autorët e vrasjes së Tonin Gjinit, ngjarje e ndodhur mesditën e sotme në Rrëshen. ...

Rrëshen, gjendet një automjet i djegur, dyshohet se u përdor për vrasjen e Tonin Gjinit
Gjendet një automjet i djegur në dalje të qytetit të Rrëshenit. Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet. Aktualisht dyshohet se mjeti është përdorur nga autorët e vrasjes së Tonin Gjinit, ...
RTSH | 12-Aug-2019 16:41
Gjendet një automjet i djegur në dalje të qytetit të Rrëshenit. Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet. Aktualisht dyshohet se mjeti është përdorur nga autorët e vrasjes së Tonin Gjinit, ...

Ekzekutimi në Rrëshen/ Gjendet një makinë e djegur, dyshohet të jetë e autorëve
Një makinë që është gjetur e djegur në zonën Kodër-Rrëshen, në Mirditë, dyshohet se është përdorur nga autorët e vrasjes që ndodhi mesditën e sotme në kryqëzimin më të rëndësishëm të qytetit, ku 48-vjeçari Armando ...
Telegraf | 12-Aug-2019 15:37
Një makinë që është gjetur e djegur në zonën Kodër-Rrëshen, në Mirditë, dyshohet se është përdorur nga autorët e vrasjes që ndodhi mesditën e sotme në kryqëzimin më të rëndësishëm të qytetit, ku 48-vjeçari Armando ...

E masakruan në plumba në sy të fëmijëve, dinamika e vrasjes mafioze të Armando Gjinit
Kjo makinë (dhe një armë kallashnikov brenda) u gjet e djegur pak orë pas atentatit të përgjakshëm dhe hetuesit mendojnë se pikërisht kjo fuoristradë i është afruar makinës ‘familjare’ të Armando (Tonin) Gjinit dhe ka ...
Gazeta Express | 12-Aug-2019 16:41
Kjo makinë (dhe një armë kallashnikov brenda) u gjet e djegur pak orë pas atentatit të përgjakshëm dhe hetuesit mendojnë se pikërisht kjo fuoristradë i është afruar makinës ‘familjare’ të Armando (Tonin) Gjinit dhe ka ...

Gjendet një automjet i djegur në Rrëshen, dyshohet se u përdor për vrasjen e Gjinit
Një automjet i djegur është gjetur në dalje të qytetit të Rrëshenit. Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur menjëherë hetimet. Aktualisht dyshohet se mjeti është përdorur nga autorët e vrasjes së ...
Top Channel | 12-Aug-2019 14:50
Një automjet i djegur është gjetur në dalje të qytetit të Rrëshenit. Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur menjëherë hetimet. Aktualisht dyshohet se mjeti është përdorur nga autorët e vrasjes së ...

Ekzekutohet babai në sy të dy fëmijëve në Rrëshen
Vrasja e llojit mafioz në veri të Shqipërisë, Rrëshen. Vrasësit e kanë ndjekur viktimën hap pas hapi. Në një moment, viktima ka ndalur automjetin pasi bashkëshortes së tij i është dashur që të shkojë në market për të ...
TetovaSot | 12-Aug-2019 15:54
Vrasja e llojit mafioz në veri të Shqipërisë, Rrëshen. Vrasësit e kanë ndjekur viktimën hap pas hapi. Në një moment, viktima ka ndalur automjetin pasi bashkëshortes së tij i është dashur që të shkojë në market për të ...

Vrasja e Armando Gjinit, gjendet një makinë e djegur në Rrëshen
RRËSHEN Kur kanë kaluar pak orë nga vrasja e 48-vjeçarit, Armando Gjini në Mirditë, Policia ka gjetur një makinë të djegur në afërsi të mbikalimit të Rrëshenit. Dyshimet janë ngritur se mjeti, i cili u gjet i shkrumbuar ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 13:41
RRËSHEN Kur kanë kaluar pak orë nga vrasja e 48-vjeçarit, Armando Gjini në Mirditë, Policia ka gjetur një makinë të djegur në afërsi të mbikalimit të Rrëshenit. Dyshimet janë ngritur se mjeti, i cili u gjet i shkrumbuar ...

“Deri kur kështu”, Dom Gjergj Meta dënon vrasjen në Rrëshen
RRËSHEN Qyteti i Rrëshenit u trondit sot paradite nga një vrasje mafioze. Pas një atentati me armë zjarri mbeti i vdekur shtetasi, Armando Gjini. Për këtë ngjarje ka reaguar edhe Dioqeza e Rrëshenit, e cila teksa dënon ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 12:53
RRËSHEN Qyteti i Rrëshenit u trondit sot paradite nga një vrasje mafioze. Pas një atentati me armë zjarri mbeti i vdekur shtetasi, Armando Gjini. Për këtë ngjarje ka reaguar edhe Dioqeza e Rrëshenit, e cila teksa dënon ...

Ekzekutimi në Rrëshen/Gjendet një makinë e djegur, dyshohet të jetë e autorëve (VIDEO)
Një makinë që është gjetur e djegur në zonën Kodër-Rrëshen, në Mirditë, dyshohet se është përdorur nga autorët e vrasjes që ndodhi mesditën e sotme në kryqëzimin më të rëndësishëm të qytetit, ku 48-vjeçari Armando ...
Lapsi | 12-Aug-2019 15:24
Një makinë që është gjetur e djegur në zonën Kodër-Rrëshen, në Mirditë, dyshohet se është përdorur nga autorët e vrasjes që ndodhi mesditën e sotme në kryqëzimin më të rëndësishëm të qytetit, ku 48-vjeçari Armando ...

Nga arrestimi tek atentati me fëmijët, kush është Armando Gjini
RRËSHEN Një 48-vjeçar, emër i njohur për policinë është ekzekutuar sot para mesditës në Rrëshen. Armando Gjini u vra nga persona të paidentifikuar në qendër të Rrëshenit. Por më 6 maj të këtij viti, Gjini mundi t’i ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 12:31
RRËSHEN Një 48-vjeçar, emër i njohur për policinë është ekzekutuar sot para mesditës në Rrëshen. Armando Gjini u vra nga persona të paidentifikuar në qendër të Rrëshenit. Por më 6 maj të këtij viti, Gjini mundi t’i ...

Vrasja në Rrëshen, atentatorët e ekzekutuan Gjinin në prani të dy fëmijëve
Vrasja e llojit mafioz në Rrëshen, ka qenë e planifikuar në detaje. Vrasësit siç duket e kanë ndjekur Tonin Gjinin hap pas hapi. Në automjetin e tij tip Benz, viktima ka qenë së bashku me familjen.
Top Channel | 12-Aug-2019 12:31
Vrasja e llojit mafioz në Rrëshen, ka qenë e planifikuar në detaje. Vrasësit siç duket e kanë ndjekur Tonin Gjinin hap pas hapi. Në automjetin e tij tip Benz, viktima ka qenë së bashku me familjen.

Në grupin e Met Kananit, kush është 48-vjeçari i vrarë në Mirditë
MIRDITË Policia ka dhënë informacione për vrasjen që tronditi sot Rrëshenin, viktimë e të cilit ka mbetur 48-vjeçari Armando Gjini që njihet edhe me emrin Tonin Gjini. Sipas burime nga policia, viktima nuk është një ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 12:10
MIRDITË Policia ka dhënë informacione për vrasjen që tronditi sot Rrëshenin, viktimë e të cilit ka mbetur 48-vjeçari Armando Gjini që njihet edhe me emrin Tonin Gjini. Sipas burime nga policia, viktima nuk është një ...

Gjendet një makinë e djegur në Rrëshen, dyshohet të jetë përdorur për vrasjen
Parditen e sotme, në Rrëshen është vrarë një 38-vjeçar, i identifikuar si Armando Gjini. Nuk kanë kaluar shumë orë nga ngjarja, dhe në afërsi të mbikalimit të Rrëshenit është gjetur një makinë e djegur. Mjeti dyshohet ...
Dritare | 12-Aug-2019 15:24
Parditen e sotme, në Rrëshen është vrarë një 38-vjeçar, i identifikuar si Armando Gjini. Nuk kanë kaluar shumë orë nga ngjarja, dhe në afërsi të mbikalimit të Rrëshenit është gjetur një makinë e djegur. Mjeti dyshohet ...

Kërcet arma midis Rrëshenit, vritet një 48-vjeçar (Emri)
RRËSHEN Një 48-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri ditën e sotme në qendër të Rrëshenit. “BalkanWeb ” mëson se viktimë ka mbetur shtetasi, Tonin Gjini. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes së rëndë, ndërsa policia ka ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 11:53
RRËSHEN Një 48-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri ditën e sotme në qendër të Rrëshenit. “BalkanWeb ” mëson se viktimë ka mbetur shtetasi, Tonin Gjini. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes së rëndë, ndërsa policia ka ...

I vunë tritol në makinë përpara tre muajsh, e ekzekutojnë sot në mes të qytetit
Një tjetër vrasje është shënuar sot, pas asaj të Fierit ku mbeti viktime një 23-vjeçar nga goditjet me thikë.
Top Channel | 12-Aug-2019 11:38
Një tjetër vrasje është shënuar sot, pas asaj të Fierit ku mbeti viktime një 23-vjeçar nga goditjet me thikë.

Ekzekutohet në Rrëshen i dyshuari si anëtar i bandës së Met Kananit
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Një 48 vjeçar i ndaluar më parë si anëtar i bandës së Met Kananit – organizata kriminale shqiptare me shtrirje në Turqi, u ...
Reporter | 12-Aug-2019 15:24
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Një 48 vjeçar i ndaluar më parë si anëtar i bandës së Met Kananit – organizata kriminale shqiptare me shtrirje në Turqi, u ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved