ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/08/2019 10:49

Drogë, armë e municione, kapen 2 vlonjatët, nën hetim 2 kryepleqtë

Drogë, armë e municione, kapen 2 vlonjatët, nën hetim 2 kryepleqtë
Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona, ka proceduar penalisht dy kryepleq fshatrash dhe shpallur në kërkim një person tjetër, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Gjatë aksionit, uniformat blu kanë ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 11:22
Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona, ka proceduar penalisht dy kryepleq fshatrash dhe shpallur në kërkim një person tjetër, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Gjatë aksionit, uniformat blu kanë ...

Me pushkë e automatik ruanin kanabisin, arrestohen tre beratasit
Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë së Beratit kanë finalizuar me sukses operacionin “Agimi”, nga ku u arrestuan në flagrancë tre shtetas. Shtetasit e arrestuar janë Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç, banues në ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 18:10
Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë së Beratit kanë finalizuar me sukses operacionin “Agimi”, nga ku u arrestuan në flagrancë tre shtetas. Shtetasit e arrestuar janë Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç, banues në ...

Berat/ Kultivonin bimë narkotike, 3 në pranga (EMRAT)
mapo.al Tre persona janë vënë në prangat e policisë me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike. Është arrestuar Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç, banues në fshatin Qereshnik Berat, Fatos Faredin Ballanga, 27 vjeç, banues ...
Mapo | 13-Aug-2019 17:56
mapo.al Tre persona janë vënë në prangat e policisë me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike. Është arrestuar Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç, banues në fshatin Qereshnik Berat, Fatos Faredin Ballanga, 27 vjeç, banues ...

Me pushkë e automatik, si e ruanin kanabisin 3 beratasit, arrestohen
Policia e Beratit ka arrestuar tre persona, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Ata janë kapur nga shërbimet policore duke kultivuar kanabis në fshatin Meçkë, Komuna Lumas Kuçovë, si dhe me armë zjarri pa ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 17:42
Policia e Beratit ka arrestuar tre persona, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Ata janë kapur nga shërbimet policore duke kultivuar kanabis në fshatin Meçkë, Komuna Lumas Kuçovë, si dhe me armë zjarri pa ...

Berat/ 3 persona nën pranga për kultivim hashashi dhe armëmbajtje pa leje
Mëngjesin e sotëm, gjatë finalizimit me sukses të operacionit “Agimi”, policia e Beratit vuri nën pranga tre shtetas për kultivim hashashi.
Top Channel | 13-Aug-2019 17:14
Mëngjesin e sotëm, gjatë finalizimit me sukses të operacionit “Agimi”, policia e Beratit vuri nën pranga tre shtetas për kultivim hashashi.

Berat, policia prangos 3 persona për kultivim hashashi
Gjatë finalizimit të operacionit “Agimi”, policia e Beratit vuri nën pranga tre shtetas për kultivim hashashi. Nga njoftimi i policisë bëhet me dijeni se Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç dhe Fatos Faredin Ballanga, 27 ...
RTSH | 13-Aug-2019 17:26
Gjatë finalizimit të operacionit “Agimi”, policia e Beratit vuri nën pranga tre shtetas për kultivim hashashi. Nga njoftimi i policisë bëhet me dijeni se Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç dhe Fatos Faredin Ballanga, 27 ...

Berisha nxjerr detajet: Grabitet ish drejtori i UKT, i marrin miliona euro dhe bizhuteri floriri e me diamante
Policia e Pogradecit njoftoi sot se pronari i një pike karburanti në fshatin Buçimas kishte rënë pre e grabitësve mëngjesin e kësaj të marte. Sipas bluve, hajdutët ende të paidentifikuar kanë grabitur në kasafortë ...
Telegraf | 13-Aug-2019 16:40
Policia e Pogradecit njoftoi sot se pronari i një pike karburanti në fshatin Buçimas kishte rënë pre e grabitësve mëngjesin e kësaj të marte. Sipas bluve, hajdutët ende të paidentifikuar kanë grabitur në kasafortë ...

I hyjnë në banesë dhe i vjedhin kasafortën me lekë dhe bizhuteri
Në fshatin Buçimas të Pogradecit është grabitur një banesë.
Top Channel | 13-Aug-2019 13:12
Në fshatin Buçimas të Pogradecit është grabitur një banesë.

Grabitet banesa e biznesmenit në Pogradec, merren para e bizhuteri
POGRADEC Banesa e një biznesmeni në Pogradec është grabitur mëngjesin e sotëm. Sipas të dhënave nga policia, ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, në fshatin Buçimas, ku persona të paidentifikuar kanë hyrë në ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 12:30
POGRADEC Banesa e një biznesmeni në Pogradec është grabitur mëngjesin e sotëm. Sipas të dhënave nga policia, ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, në fshatin Buçimas, ku persona të paidentifikuar kanë hyrë në ...

Grabitet biznesmeni në Pogradec, i marrin kasafortën dhe një çifte
Një banesë në fshatin Buçimas të Pogradecit ka rënë pre e grabtijes. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, nku persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e shtetasit Valter Gora, pranë së cilës ndodhet ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 14:09
Një banesë në fshatin Buçimas të Pogradecit ka rënë pre e grabtijes. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, nku persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e shtetasit Valter Gora, pranë së cilës ndodhet ...

Tentoi të ndezë pompën e ujit, gruaja gjen vdekjen
Një 38 vjeçare në qytetin e Vlorës ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Shtetësja me iniciale I.A., 38 vjeç, është dërguar në orën 07:36 në spitalin e Vlorës pa shenja jete.
Top Channel | 13-Aug-2019 11:39
Një 38 vjeçare në qytetin e Vlorës ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Shtetësja me iniciale I.A., 38 vjeç, është dërguar në orën 07:36 në spitalin e Vlorës pa shenja jete.

Vlorë, gruaja mbërrin e pajetë në spital, policia: Ja ç’ka ndodhur
VLORË Një grua ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Vlorë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 07:36 mëngjesin e sotëm, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtetasja I.A., 38 vjeç, banuese në ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 11:29
VLORË Një grua ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Vlorë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 07:36 mëngjesin e sotëm, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtetasja I.A., 38 vjeç, banuese në ...

Shqipëri, një i mëshuar ndërron jetë në plazhin e Spille-s
Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40 Shtetasi me inciale GJ. V., rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 13:39
Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40 Shtetasi me inciale GJ. V., rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe ...

Ndërron jetë i moshuari në Spille, dyshohet se pësoi atak pasi hyri në det
Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40
Top Channel | 13-Aug-2019 11:28
Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40

Dyshohet për atak kardiak, vdes i moshuari në plazhin e Spillesë
KAVAJË Një i moshuar 73-vjeçar ka humbur jetën në plazhin e Spillesë në Kavajë. Policia njofton se viktima e identifikuar me iniciale GJ.V dyshohet se ka pësuar infarkt. Ka nisur puna për zbardhjen e shkaqeve të plota ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 11:21
KAVAJË Një i moshuar 73-vjeçar ka humbur jetën në plazhin e Spillesë në Kavajë. Policia njofton se viktima e identifikuar me iniciale GJ.V dyshohet se ka pësuar infarkt. Ka nisur puna për zbardhjen e shkaqeve të plota ...

Grabitet me dhunë biznesmeni në Pogradec, i merren miliona
Një grabitje me dhunë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pogradec. Burime nga policia thanë se ngjarja ka ndodhur në fshatin Buçimas, në shtëpinë e biznesmenit me inicialet V. G. Përveç parave, ...
Telegraf | 13-Aug-2019 12:29
Një grabitje me dhunë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pogradec. Burime nga policia thanë se ngjarja ka ndodhur në fshatin Buçimas, në shtëpinë e biznesmenit me inicialet V. G. Përveç parave, ...

Shkodër/ Tre persona arrestohen për plagosjen e 38 vjeçarit
Policia e Shkodrës ka bërë të mundur arrestimin e tre personave, të cilët akuzohen për plagosjen e shtetasit me iniciale V. Sh., 38 vjeç. Ngjarja ndodhi dje në lagjen “Mark Lula”, ku 38 vjeçari u plagos me thikë.
Top Channel | 13-Aug-2019 09:55
Policia e Shkodrës ka bërë të mundur arrestimin e tre personave, të cilët akuzohen për plagosjen e shtetasit me iniciale V. Sh., 38 vjeç. Ngjarja ndodhi dje në lagjen “Mark Lula”, ku 38 vjeçari u plagos me thikë.

Vidhet shtëpia e biznesmenit në Pogradec, ja çfarë morën grabitësit!
Disa persona të paidentifikuar kanë hyrë në shtëpinë e një biznesmeni në Buçimas të Korçës dhe kanë vjedhur një kasafortë me një sasi lekësh, bizhuteri dhe një armë gjahu të poseduar me leje nga ky shtetas. “Më datë ...
Dritare | 13-Aug-2019 13:26
Disa persona të paidentifikuar kanë hyrë në shtëpinë e një biznesmeni në Buçimas të Korçës dhe kanë vjedhur një kasafortë me një sasi lekësh, bizhuteri dhe një armë gjahu të poseduar me leje nga ky shtetas. “Më datë ...

Plagosën vëllain e oficerit të policisë në Shkodër, 3 në pranga
Një ditë pas plagosjes së 38-vjeçarit Vat Shpati në Shkodër, policia ka arrestuar 3 autorët e dyshuar të ngjarjes. Plagosja ndodhi ditën e djeshme rreth orës 12:10, në lagjen “Mark Lula”. Burime zyrtare nga policia bënë ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 09:40
Një ditë pas plagosjes së 38-vjeçarit Vat Shpati në Shkodër, policia ka arrestuar 3 autorët e dyshuar të ngjarjes. Plagosja ndodhi ditën e djeshme rreth orës 12:10, në lagjen “Mark Lula”. Burime zyrtare nga policia bënë ...

Vranë 23-vjeçarin në Fier dhe e hodhën në kanal, kapen autorët
FIER 24 orë pas krimit të rëndë që tronditi Fierin, Policia zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 08:45
FIER 24 orë pas krimit të rëndë që tronditi Fierin, Policia zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved