ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 00:56

Foto/ Merr flakë skafi në Borsh

Foto/ Merr flakë skafi në Borsh
Një skaf ka marrë flakë në Borsh të Himarës. Mjeti është në pronësi të shtetasit M.V., dhe flakët janë shfaqur rreth orës 11:30.
Top Channel | 13-Aug-2019 13:57
Një skaf ka marrë flakë në Borsh të Himarës. Mjeti është në pronësi të shtetasit M.V., dhe flakët janë shfaqur rreth orës 11:30.

Panik në plazhin e Borshit, digjet skafi në mes të detit
BORSH Një skaf është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në ujërat e Borshit. Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Gazetarja Shpresa Dine, referuar ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 11:57
BORSH Një skaf është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në ujërat e Borshit. Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Gazetarja Shpresa Dine, referuar ...

Skafi shpërthen në flakë në plazhin e Borshit
Një skaf është përfshirë nga flakët në plazhin e Borshit mesditën e sotme. Fatmirësisht nga incidenti nuk ka të lënduar, ndërsa nuk dihen ende arsyet që kanë shkaktuar zjarrin në skaf. Policia ka mbërritur në ...
Telegraf | 13-Aug-2019 12:03
Një skaf është përfshirë nga flakët në plazhin e Borshit mesditën e sotme. Fatmirësisht nga incidenti nuk ka të lënduar, ndërsa nuk dihen ende arsyet që kanë shkaktuar zjarrin në skaf. Policia ka mbërritur në ...

VIDEO/ Shpërthimi i skafit në Borsh, zbulohet pronari dhe shkaku i zjarrit
Policia ka dhënë informacione paraprake në lidhje me ngjarjen e ndodhur pak minuta më parë në plazhin e Borshit, ku një skaf u përfshi nga flakët duke shkaktuar panik tek pushuesit. Mësohet se rreth orës 11:30 në Borsh ...
Lapsi | 13-Aug-2019 12:50
Policia ka dhënë informacione paraprake në lidhje me ngjarjen e ndodhur pak minuta më parë në plazhin e Borshit, ku një skaf u përfshi nga flakët duke shkaktuar panik tek pushuesit. Mësohet se rreth orës 11:30 në Borsh ...

Borsh/Merr flakë skafi, hidhen në det personat
Një skaf u përfshi nga flakët në plazhin e Borshit mesditën e sotme. Por fatmirësisht nuk pati persona të lënduar. Ata që ndodheshin në skaf u hodhën menjëherë në det. Ngjarja ndodhi në sy të gjithë pushuesve të cilët u ...
ABCNews | 13-Aug-2019 12:15
Një skaf u përfshi nga flakët në plazhin e Borshit mesditën e sotme. Por fatmirësisht nuk pati persona të lënduar. Ata që ndodheshin në skaf u hodhën menjëherë në det. Ngjarja ndodhi në sy të gjithë pushuesve të cilët u ...

(VIDEO) Panik në Borsh, skafi shpërthen në flakë në mes të detit
Një skaf është përfshirë nga flakët në plazhin e Borshit. Nuk dihen ende shkaqet. Flakët dhe tymi kanë grumbulluar plot njerëz rreth vendit të ngjarjes. ...
Lapsi | 13-Aug-2019 12:03
Një skaf është përfshirë nga flakët në plazhin e Borshit. Nuk dihen ende shkaqet. Flakët dhe tymi kanë grumbulluar plot njerëz rreth vendit të ngjarjes. ...

Digjet një veturë në fshatin Shkabaj
Sot rreth orës 10 të mëngjesit është djegur një veturë e tipit Golf 2, në fshatin Shkabaj afër Prishtinës. Policia dhe zjarrfikësit kanë dalur menjëher në vendin e ngjarjes duke e fikur zjarrin. Sipas informacioneve ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 11:22
Sot rreth orës 10 të mëngjesit është djegur një veturë e tipit Golf 2, në fshatin Shkabaj afër Prishtinës. Policia dhe zjarrfikësit kanë dalur menjëher në vendin e ngjarjes duke e fikur zjarrin. Sipas informacioneve ...

(VIDEO) Autobusi në flakë tek Rruga e Kombit, trafiku i bllokuar
Pasditen e djeshme, në rrugën e Kombit një autobus mori flakë duke nllokuar trafikun gjatë dhe duke rrezikuar jetën e pasagjerëe. Kompania sqaron situatën dhe shkakun e incidentit. Më poshtë keni dhe pamje nga ngjarja. ...
Lapsi | 13-Aug-2019 10:26
Pasditen e djeshme, në rrugën e Kombit një autobus mori flakë duke nllokuar trafikun gjatë dhe duke rrezikuar jetën e pasagjerëe. Kompania sqaron situatën dhe shkakun e incidentit. Më poshtë keni dhe pamje nga ngjarja. ...

Skafi shpërthen në flakë në plazhin e Borshit në afërsi të Vlorës
Mëngjesin e sotëm, një skaf është përfshirë nga flakët në plazhin e Borshit në afërsi të qytetit të Vlroës, duke u djegur plotësisht. Ngjarja ka ndodhur shumë pranë bregdetit duke alarmuar pushuesit. Fatmirësisht nga ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 14:47
Mëngjesin e sotëm, një skaf është përfshirë nga flakët në plazhin e Borshit në afërsi të qytetit të Vlroës, duke u djegur plotësisht. Ngjarja ka ndodhur shumë pranë bregdetit duke alarmuar pushuesit. Fatmirësisht nga ...

Autobusi në flakë, reagon kompania
Temperaturat e larta janë shkaku pse autobusi i linjës Durrës-Mitrovicë mori flakë në rrugën e Kombit. Vetë kompania përmes një njoftimi për shtyp tregon se të gjithë pasagjerët dhe stafi i kompanisë janë shëndosh e ...
ABCNews | 13-Aug-2019 09:44
Temperaturat e larta janë shkaku pse autobusi i linjës Durrës-Mitrovicë mori flakë në rrugën e Kombit. Vetë kompania përmes një njoftimi për shtyp tregon se të gjithë pasagjerët dhe stafi i kompanisë janë shëndosh e ...

Merr flakë skafi në Borsh, panik tek pushuesit
Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Gazetarja Shpresa Dine, referuar burimeve nga vendngjarja raporton për “BalkanWeb” se nuk ka persona të plagosur. ...
Lajminet | 13-Aug-2019 12:50
Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Gazetarja Shpresa Dine, referuar burimeve nga vendngjarja raporton për “BalkanWeb” se nuk ka persona të plagosur. ...

Merr flakë skafi në Borsh, panik tek pushuesit
Një skaf është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në ujërat e Borshit. Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Gazetarja Shpresa Dine, referuar burimeve ...
Zeri | 13-Aug-2019 12:35
Një skaf është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në ujërat e Borshit. Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Gazetarja Shpresa Dine, referuar burimeve ...

Borsh, skafi përfshihet nga flakët
Digjet një skaf i vogël ne mes te detit ne Borsh. Kjo ka ndodhur mesditen e sotme dhe pamjet jane publikuar ne rrjetet sociale nga shkrimtari Agron Tufa, njekohesisht drejtues i Institutit te Studimit të Krimeve dhe ...
Lexo | 13-Aug-2019 12:24
Digjet një skaf i vogël ne mes te detit ne Borsh. Kjo ka ndodhur mesditen e sotme dhe pamjet jane publikuar ne rrjetet sociale nga shkrimtari Agron Tufa, njekohesisht drejtues i Institutit te Studimit të Krimeve dhe ...

Video/ Panik në plazhin e Borshit, përfshihet nga flakët skafi në breg të detit
Panik në plazhin e Borshit. Një skaf është përfshirë nga flakët sot rreth orës 11.30 minuta , ndërsa zona ka qenë mjaft e frekuentuar me pushues. Siç dëgjohet edhe nga video e publikuar, policia po shkon drejt vendit të ...
Politiko | 13-Aug-2019 12:10
Panik në plazhin e Borshit. Një skaf është përfshirë nga flakët sot rreth orës 11.30 minuta , ndërsa zona ka qenë mjaft e frekuentuar me pushues. Siç dëgjohet edhe nga video e publikuar, policia po shkon drejt vendit të ...

Panik në Borsh, skafi shpërthen në flakë
Mesditën e sotme një skaf është përfshirë nga flakët në plazhin e Borshit. Nuk dihen ende arsyet që kanë shkaktuar zjarrin në skaf, por fatmirësisht nuk ka të lënduar. Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 12:10
Mesditën e sotme një skaf është përfshirë nga flakët në plazhin e Borshit. Nuk dihen ende arsyet që kanë shkaktuar zjarrin në skaf, por fatmirësisht nuk ka të lënduar. Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur ...

Autobusi i linjës Kosovë-Shqipëri merr flakë në Rrugën e Kombit
Një autobus dje është përfshirë nga flakët në “Rrugën e Kombit”, gjersa po vinte në Kosovë nga Shqipëria, po që fatmirësisht të gjithë udhëtarët kanë shpëtuar pa asnjë lëndim. Këtë e ka bërë të ditur agjencioni turistik ...
Shenja | 13-Aug-2019 11:50
Një autobus dje është përfshirë nga flakët në “Rrugën e Kombit”, gjersa po vinte në Kosovë nga Shqipëria, po që fatmirësisht të gjithë udhëtarët kanë shpëtuar pa asnjë lëndim. Këtë e ka bërë të ditur agjencioni turistik ...

Deklarohet kompania, autobusi i së cilës u dogj në Rrugën e Kombit
Një autobus nga Kosova i cili ishte nisur për në Shqipëri, është përfshirë nga zjarri. Kompania “Ariani” të cilës i përkiste edhe autobusi në fjalë, ka treguar se askush nuk është lënduar dhe se shkaktar i djegies së ...
Telegrafi | 12-Aug-2019 22:02
Një autobus nga Kosova i cili ishte nisur për në Shqipëri, është përfshirë nga zjarri. Kompania “Ariani” të cilës i përkiste edhe autobusi në fjalë, ka treguar se askush nuk është lënduar dhe se shkaktar i djegies së ...

Autobusi me udhëtarë kosovarë në “Rrugën e Kombit” merr flakë nga temperaturat e larta
Një autobus sot është përfshirë nga flakët në “Rrugën e Kombit”, gjersa po vinte në Kosovë nga Shqipëria, po që fatmirësisht të gjithë udhëtarët kanë shpëtuar pa asnjë lëndim. Këtë e ka bërë të ditur agjencioni turistik ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 09:42
Një autobus sot është përfshirë nga flakët në “Rrugën e Kombit”, gjersa po vinte në Kosovë nga Shqipëria, po që fatmirësisht të gjithë udhëtarët kanë shpëtuar pa asnjë lëndim. Këtë e ka bërë të ditur agjencioni turistik ...

Digjet në Rrugën e Kombit autobusi i linjës Durrës-Mitrovicë, reagon kompania: Shkak temperatura e lartë
Dje, në Rrugën e Kombit u përfshi në flakë një autobus i linjës Durrës-Mitrovicë. Fatmirësisht, nuk pati asnjë pasagjer të lënduar. Agjencia e udhëtimit që kishte në pronësi linjën e autobusit ka reaguar, duke sqaruar ...
Politiko | 13-Aug-2019 09:09
Dje, në Rrugën e Kombit u përfshi në flakë një autobus i linjës Durrës-Mitrovicë. Fatmirësisht, nuk pati asnjë pasagjer të lënduar. Agjencia e udhëtimit që kishte në pronësi linjën e autobusit ka reaguar, duke sqaruar ...

Autobusi me udhëtarë kosovarë në “Rrugën e Kombit” merr flakë nga temperaturat e larta
Një autobus sot është përfshirë nga flakët në “Rrugën e Kombit”, gjersa po vinte në Kosovë nga Shqipëria, po që fatmirësisht të gjithë udhëtarët kanë shpëtuar pa asnjë lëndim. Këtë e ka bërë të ditur agjencioni turistik ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 07:28
Një autobus sot është përfshirë nga flakët në “Rrugën e Kombit”, gjersa po vinte në Kosovë nga Shqipëria, po që fatmirësisht të gjithë udhëtarët kanë shpëtuar pa asnjë lëndim. Këtë e ka bërë të ditur agjencioni turistik ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved