ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 11:13

1 2 3 4 5 6 7

Ndërron jetë talenti i Atletico Madrid
Ndërron jetë talenti i Atletico Madrid
Lojtari i Atletico Madrid Christian Minchola, e ka humbur jetën në moshë shumë të re. Minchola luante me të rinjtë e Atleticos. Lajmin e bëri të ditur vet klubi madrilen në faqen zyrtare. Shkaqet e vdekjes së ...
Te gjitha 14 | Klan Kosova | para 106 min
Lojtari i Atletico Madrid Christian Minchola, e ka humbur jetën në moshë shumë të re. Minchola luante me të rinjtë e Atleticos. Lajmin e bëri të ditur vet klubi madrilen në faqen zyrtare. Shkaqet e vdekjes së ...
Trajneri italian tregon kushtin për kthimin e Serisë A
Trajneri italian tregon kushtin për kthimin e Serisë A
Trajneri italian i Lecces, Fabio Liverani, beson se të gjitha skuadrat duhet të bëjnë teste për koronavirus nëse autoritetet dëshirojnë ta rinisin kampionatin në Serie A, në mënyrë që të mos përhapet edhe më shumë në ...
Te gjitha 44 | Kosova Sot | para 11 ore
Trajneri italian i Lecces, Fabio Liverani, beson se të gjitha skuadrat duhet të bëjnë teste për koronavirus nëse autoritetet dëshirojnë ta rinisin kampionatin në Serie A, në mënyrë që të mos përhapet edhe më shumë në ...
ÇMENDURI: Bota në kaos prej Coronavirus, në Bjellorusi luhet derbi i Minskut!
ÇMENDURI: Bota në kaos prej Coronavirus, në Bjellorusi luhet derbi i Minskut!
Kur e gjithë bota po përballet me pandeminë e frikshme të Coronavirusit, në Bjellorusi me sa duket nuk duan t’ia dinë për këtë gjë dhe nuk kanë marrë masa. Madje, çmenduria më e madhe ka ndodhur dje. Në Superligën ...
Te gjitha 6 | Lexo | para 62 min
Kur e gjithë bota po përballet me pandeminë e frikshme të Coronavirusit, në Bjellorusi me sa duket nuk duan t’ia dinë për këtë gjë dhe nuk kanë marrë masa. Madje, çmenduria më e madhe ka ndodhur dje. Në Superligën ...
Gjykata vendos masën e sigurisë për Klodian Duron, flet avokati: Ish-bashkëshortja nuk e la të takojë vajzën e tij për ditëlindje
Gjykata vendos masën e sigurisë për Klodian Duron, flet avokati: Ish-bashkëshortja nuk e la të takojë vajzën e tij për ditëlindje
Klodian Duro ka qenë në telashe shumë të mëdha këto ditë, teksa në datën 24 mars u arrestua nga policia, për shkak të përndjekjes ndaj ish-gruas së tij. Ish-bashkëshortja e Duros kishte një urdhër mbrojtje, i cili u ...
Te gjitha 37 | Zeri | para 78 min
Klodian Duro ka qenë në telashe shumë të mëdha këto ditë, teksa në datën 24 mars u arrestua nga policia, për shkak të përndjekjes ndaj ish-gruas së tij. Ish-bashkëshortja e Duros kishte një urdhër mbrojtje, i cili u ...
Tare nuk ka kohë të pushojë, nis negociatat me tre futbollistë
Tare nuk ka kohë të pushojë, nis negociatat me tre futbollistë
Në kohën kur pothuajse të gjitha ligat e futbollit i kanë pezulluar aktivitetet e tyre për shkak të gjendjes me koronavirus që e ka kapluar krejt botën, drejtorit sportiv të Lazios, Igli Tare, nuk po i bie ndër mend të ...
Te gjitha 5 | Klan Kosova | para 45 min
Në kohën kur pothuajse të gjitha ligat e futbollit i kanë pezulluar aktivitetet e tyre për shkak të gjendjes me koronavirus që e ka kapluar krejt botën, drejtorit sportiv të Lazios, Igli Tare, nuk po i bie ndër mend të ...
Presidenti i New York Knicks pozitiv në koronavirus
Presidenti i New York Knicks pozitiv në koronavirus
Presidenti skuadrës së New York Knicks nga NBA, James Dolan, ka rezultuar pozitiv në koronavirus, transmeton . Lajmin e ka konfirmuar vet skuadra nga ‘Madison Square Garden’, përmes një postimi në ‘Twitter’. Dolan i ...
Te gjitha 22 | Lajminet | para 3 ore
Presidenti skuadrës së New York Knicks nga NBA, James Dolan, ka rezultuar pozitiv në koronavirus, transmeton . Lajmin e ka konfirmuar vet skuadra nga ‘Madison Square Garden’, përmes një postimi në ‘Twitter’. Dolan i ...
Leon Goretzka, futbollisti me parime
Leon Goretzka, futbollisti me parime
Përhapja e koronavirusit ka pezulluar pothuajse të gjitha aktivitetet sportive, përfshirë këtu edhe futbollin. Kjo ka bërë që shumë lojtarë të humbasin aktivitetin e tyre të preferuar të fundjavës. Në mungesë të tij, ...
Te gjitha 7 | Koha.net | para 78 min
Përhapja e koronavirusit ka pezulluar pothuajse të gjitha aktivitetet sportive, përfshirë këtu edhe futbollin. Kjo ka bërë që shumë lojtarë të humbasin aktivitetin e tyre të preferuar të fundjavës. Në mungesë të tij, ...
Edhe Trepça ’89 kërkon kompensimin e dëmeve financiare nga Covid-19
Edhe Trepça ’89 kërkon kompensimin e dëmeve financiare nga Covid-19
Presidenti i Trepçës ’89, Abedin Zeka, ka dalë në përkrahje të propozimit të presidentit të Ballkanit, Arsim Kabashit, duke kërkuar që klubeve të Ipko Superligës së Kosovës t’u kompensohen dëmet financiare të shkaktuara ...
Te gjitha 15 | Kosova Sot | para 11 ore
Presidenti i Trepçës ’89, Abedin Zeka, ka dalë në përkrahje të propozimit të presidentit të Ballkanit, Arsim Kabashit, duke kërkuar që klubeve të Ipko Superligës së Kosovës t’u kompensohen dëmet financiare të shkaktuara ...
Lajmi i fundit: Planifikohet rinisja e Premier Ligës mirëpo me një kusht të veçantë
Lajmi i fundit: Planifikohet rinisja e Premier Ligës mirëpo me një kusht të veçantë
Liga e futbollit anglez siç duket do të rifillojë përsëri aty ku ka mbetur. Sipas FootballLondon është duke u planifikuar rifillimi i sezonit mirëpo me kushtin që ndeshjet të luhen pa tifozë, transmeton IndeksOnline. ...
Te gjitha 22 | Gazeta Observer | para 15 ore
Liga e futbollit anglez siç duket do të rifillojë përsëri aty ku ka mbetur. Sipas FootballLondon është duke u planifikuar rifillimi i sezonit mirëpo me kushtin që ndeshjet të luhen pa tifozë, transmeton IndeksOnline. ...
Tyson: Njerëzit kanë frikë nga vdekja, por nuk po i kuptoj pse po blejnë aq shumë letra tualeti
Tyson: Njerëzit kanë frikë nga vdekja, por nuk po i kuptoj pse po blejnë aq shumë letra tualeti
Diego Simeone mund të goditet më shumë sesa trajnerët e tjerë në anën financiare, në m es të krizës së vazhdueshme të shkaktuar nga koronavirusi. Trajneri i Atletico Madridit mund të humbasë 1 milionë euro në muaj, ...
Te gjitha 8 | GazetaBlic | para 98 min
Diego Simeone mund të goditet më shumë sesa trajnerët e tjerë në anën financiare, në m es të krizës së vazhdueshme të shkaktuar nga koronavirusi. Trajneri i Atletico Madridit mund të humbasë 1 milionë euro në muaj, ...
Përfundon karantina për Valencia – klubi më i prekur nga Covid-19
Përfundon karantina për Valencia – klubi më i prekur nga Covid-19
Valencia, është skuadra futbollistike më e prekura nga koronavirusi. Ditë më parë mediat spanjolle njoftuan së bëhet fjalë për 25% të skuadrës mes tyre lojëtarë, trajnerë dhe drejtues të skuadrës. Klubi spanjoll ishte ...
Te gjitha 16 | TetovaSot | para 12 ore
Valencia, është skuadra futbollistike më e prekura nga koronavirusi. Ditë më parë mediat spanjolle njoftuan së bëhet fjalë për 25% të skuadrës mes tyre lojëtarë, trajnerë dhe drejtues të skuadrës. Klubi spanjoll ishte ...
Cannavaro i jep shpresë Evropës: Unë po eci lirshëm nëpër rrugë, Kina po i kthehet normalitetit   Trajneri i Guangzhou Evergrande, Fabio Cannavaro, iu ka dërguar mesazh nga Kina ndjekësve të vet evropianë, për t’iu dhënë shpresë në një kohë krize nga
Cannavaro i jep shpresë Evropës: Unë po eci lirshëm nëpër rrugë, Kina po i kthehet normalitetit Trajneri i Guangzhou Evergrande, Fabio Cannavaro, iu ka dërguar mesazh nga Kina ndjekësve të vet evropianë, për t’iu dhënë shpresë në një kohë krize nga
Trajneri i Guangzhou Evergrande, Fabio Cannavaro, iu ka dërguar mesazh nga Kina ndjekësve të vet evropianë, për t’iu dhënë shpresë në një kohë krize nga pandemia koronavirus. Fituesi i Kupës së Botës më Italinë ...
Te gjitha 8 | Kosova Sot | para 68 min
Trajneri i Guangzhou Evergrande, Fabio Cannavaro, iu ka dërguar mesazh nga Kina ndjekësve të vet evropianë, për t’iu dhënë shpresë në një kohë krize nga pandemia koronavirus. Fituesi i Kupës së Botës më Italinë ...
Batatina ‘kërcënon’ në këtë kohë krize: Të tjerët po dorëzohen ne po forcohemi
Batatina ‘kërcënon’ në këtë kohë krize: Të tjerët po dorëzohen ne po forcohemi
Koronavirusi vazhdon të pushtojë territore dhe gjërat për momentin po bëhen vetëm më të vështira. Po bëhen tri javë që futbolli është paralizuar ku asnjë garë nuk po zhvillohet dhe kjo ka nisur të shkaktojë krizë......
Te gjitha 12 | Zeri | para 51 min
Koronavirusi vazhdon të pushtojë territore dhe gjërat për momentin po bëhen vetëm më të vështira. Po bëhen tri javë që futbolli është paralizuar ku asnjë garë nuk po zhvillohet dhe kjo ka nisur të shkaktojë krizë......
Koronavirusi nuk pyet për moshën, i merr jetën tifozit 38-vjeçar
Koronavirusi nuk pyet për moshën, i merr jetën tifozit 38-vjeçar
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, Informacione Koronavirusi nuk pyet për moshën, i merr jetën tifozit 38-vjeçar Tifozi sportiv Seb Lewis, 38 vjeç, banues në Angli ka humbur jetën për shkak të Koronavirusit. Lajmi i ...
Te gjitha 6 | Lajmi i Fundit | para 15 ore
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, Informacione Koronavirusi nuk pyet për moshën, i merr jetën tifozit 38-vjeçar Tifozi sportiv Seb Lewis, 38 vjeç, banues në Angli ka humbur jetën për shkak të Koronavirusit. Lajmi i ...
Hadërgjonaj zbulon mesazhet me lojtarët e Kosovës në Whatsapp   Ylli i Kosovës, Florent Hadërgjonaj, ka bërë të ditur se në një grup në Whatsapp me bashkëlojtarët e ekipit kombëtar, të gjithë e kishin pritur me entuziazëm grumbullimin që...
Hadërgjonaj zbulon mesazhet me lojtarët e Kosovës në Whatsapp Ylli i Kosovës, Florent Hadërgjonaj, ka bërë të ditur se në një grup në Whatsapp me bashkëlojtarët e ekipit kombëtar, të gjithë e kishin pritur me entuziazëm grumbullimin që...
Ylli i Kosovës, Florent Hadërgjonaj, ka bërë të ditur se në një grup në Whatsapp me bashkëlojtarët e ekipit kombëtar, të gjithë e kishin pritur me entuziazëm grumbullimin që ishte planifikuar të bëhet për ndeshjet e ...
Te gjitha 5 | Kosova Sot | para 11 ore
Ylli i Kosovës, Florent Hadërgjonaj, ka bërë të ditur se në një grup në Whatsapp me bashkëlojtarët e ekipit kombëtar, të gjithë e kishin pritur me entuziazëm grumbullimin që ishte planifikuar të bëhet për ndeshjet e ...
1 2 3 4 5 6 7


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved