ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2019 14:09

1 2 3 4 5 6 7 8

Ilda Bejleri “ngacmon” imagjinatën e futbollistëve, fustani super i shkurtër gati i zbulon…
Ilda Bejleri “ngacmon” imagjinatën e futbollistëve, fustani super i shkurtër gati i zbulon…
Moderatorja e emisionit sportiv, Ilda Bejleri po vazhdon t’i provokoj ndjekësit e saj e edhe futbollistët që herë-herë i ka pranë, shkruan . Së fundmi gjatë një paraqitje të saj televizive, Ilda është shfaqur më e ...
Te gjitha 171 | Lajminet | para 39 min
Moderatorja e emisionit sportiv, Ilda Bejleri po vazhdon t’i provokoj ndjekësit e saj e edhe futbollistët që herë-herë i ka pranë, shkruan . Së fundmi gjatë një paraqitje të saj televizive, Ilda është shfaqur më e ...
Kështu u dukën disa nga yjet e pranishëm në dasmën e Bleros dhe Afronës
Kështu u dukën disa nga yjet e pranishëm në dasmën e Bleros dhe Afronës
Natën e mbrëmshme çifti i njohur Blero dhe Afrona Dika, e kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, duke organizuar një dasëm, në të cilën patën rastin të argëtoheshin shumë të ftuar, shkruan Indeksonline. Në mesin e ...
Te gjitha 54 | Gazeta Express | I sapobotuar
Natën e mbrëmshme çifti i njohur Blero dhe Afrona Dika, e kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, duke organizuar një dasëm, në të cilën patën rastin të argëtoheshin shumë të ftuar, shkruan Indeksonline. Në mesin e ...
Miley i jep fund lidhjes me Kaitlyn
Miley i jep fund lidhjes me Kaitlyn
Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter janë ndarë. “People” raporton se çifti i vajzave, pasi e bën publike lidhjen e tyre në 11 gusht, pra më shumë se 1 muaj më parë, kur u panë duke kaluar pushimet bashkë dhe duke u puthtur, ...
Te gjitha 8 | Telegraf | para 68 min
Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter janë ndarë. “People” raporton se çifti i vajzave, pasi e bën publike lidhjen e tyre në 11 gusht, pra më shumë se 1 muaj më parë, kur u panë duke kaluar pushimet bashkë dhe duke u puthtur, ...
Për çfarë e mori malli Taynën derisa po qëndron në Amerikë? (FOTO)
Për çfarë e mori malli Taynën derisa po qëndron në Amerikë? (FOTO)
Ka disa javë që Tayna po qëndron në Amerikë. Pas përfundoi turneu veror, reperja udhëtoi drejt Shteteve të Bashkuara për të kaluar disa ditë pushimi bashkë me modelen e njohur Vildane Zeneli. Ndërsa ajo publikoi ...
Te gjitha 8 | Prive | para 70 min
Ka disa javë që Tayna po qëndron në Amerikë. Pas përfundoi turneu veror, reperja udhëtoi drejt Shteteve të Bashkuara për të kaluar disa ditë pushimi bashkë me modelen e njohur Vildane Zeneli. Ndërsa ajo publikoi ...
Sabri Fejzullahu publikon këngën “Kallem”
Sabri Fejzullahu publikon këngën “Kallem”
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan . “Kallem” titullohet kënga e cila ka ardhur e realizuar edhe në anën vizuele, me videoklip. Tekstin dhe muzikën ...
Te gjitha 11 | Lajminet | para 5 ore
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan . “Kallem” titullohet kënga e cila ka ardhur e realizuar edhe në anën vizuele, me videoklip. Tekstin dhe muzikën ...
Robert Berisha me ‘thumb’ për artistët që nuk këndojnë ‘live’
Robert Berisha me ‘thumb’ për artistët që nuk këndojnë ‘live’
Muzikanti dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha, nëpërmjet një postimi të fundit në Instastory ka lënë të kuptohet se po i ‘thumbon’ këngëtarët që nuk performojnë ‘live’, shkruan . “Këngëtarët ‘playback’ nuk kanë ...
Te gjitha 12 | Lajminet | para 39 min
Muzikanti dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha, nëpërmjet një postimi të fundit në Instastory ka lënë të kuptohet se po i ‘thumbon’ këngëtarët që nuk performojnë ‘live’, shkruan . “Këngëtarët ‘playback’ nuk kanë ...
Historinë e tij të dashurisë Ylli Limani e paska ‘gdhendur’ në këngë
Historinë e tij të dashurisë Ylli Limani e paska ‘gdhendur’ në këngë
Ylli Limani është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun që me zërin e tij ka vjedhur zemrat e të gjithëve. E së fundmi ai ka sjell dhe projektin e tij më të ri të titulluar “Nuk po kalojka” dhe teskti i ...
Te gjitha 28 | Arbresh | para 13 ore
Ylli Limani është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun që me zërin e tij ka vjedhur zemrat e të gjithëve. E së fundmi ai ka sjell dhe projektin e tij më të ri të titulluar “Nuk po kalojka” dhe teskti i ...
Geti tregon se kush është vajza që ‘shkaktoi’ tërmetin në Shqipëri
Geti tregon se kush është vajza që ‘shkaktoi’ tërmetin në Shqipëri
Geti i ka lënë një koment epik kunatës së tij. Tërmeti i ditës së djeshme në Shqipëri ka ‘pushtuar’ edhe internetin. Solidarizimi, por gjithashu edhe shakatë po vërehen gjithandej në rrjetet sociale duke e bërë......
Te gjitha 6 | Zeri | para 2 ore
Geti i ka lënë një koment epik kunatës së tij. Tërmeti i ditës së djeshme në Shqipëri ka ‘pushtuar’ edhe internetin. Solidarizimi, por gjithashu edhe shakatë po vërehen gjithandej në rrjetet sociale duke e bërë......
Nga prerja e tortës te kënga e Bleros për Afronën, momentet që nuk patë nga dasma
Nga prerja e tortës te kënga e Bleros për Afronën, momentet që nuk patë nga dasma
Luana Vjollca ka arritur suksesin e rradhës duke u shfaqur në kopertinën e revistës “Global Woman”, një revistë prestigjioze britanike që ka zgjedhur këngëtaren shqiptare për kopertinën e muajit shtator. Dhe këtë rradhe ...
Te gjitha 8 | GazetaBlic | para 4 ore
Luana Vjollca ka arritur suksesin e rradhës duke u shfaqur në kopertinën e revistës “Global Woman”, një revistë prestigjioze britanike që ka zgjedhur këngëtaren shqiptare për kopertinën e muajit shtator. Dhe këtë rradhe ...
Kanye West, reperi më i paguar i 2019
Kanye West, reperi më i paguar i 2019
Revista e mirënjohur “Forbes” ka publikuar së fundmi listën vjetore të 20 Yjeve të Hip-Hop-it me më shumë fitime në botë. Ajo që bie në sy është që Kany West ka tejkaluar Jay-Z dhe është ngjitur në vend të parë. West ...
Te gjitha 11 | Lapsi | para 4 ore
Revista e mirënjohur “Forbes” ka publikuar së fundmi listën vjetore të 20 Yjeve të Hip-Hop-it me më shumë fitime në botë. Ajo që bie në sy është që Kany West ka tejkaluar Jay-Z dhe është ngjitur në vend të parë. West ...
Loredana flet për këtë vit që po lëmë pas: “Kam ndjerë dashuri dhe urrejtje”
Loredana flet për këtë vit që po lëmë pas: “Kam ndjerë dashuri dhe urrejtje”
Këtë vit që po i vie fundi, ka qenë viti ku Loredana u përfol shumë, dhe jo vetëm për muzikën, mëmësinë dhe raportin me reperin kosovar Mozzik, mirëpo edhe për skandalin që ndodhi në Zvicër, ku u akuzua për mashtrim dhe ...
Te gjitha 16 | Prive | para 15 ore
Këtë vit që po i vie fundi, ka qenë viti ku Loredana u përfol shumë, dhe jo vetëm për muzikën, mëmësinë dhe raportin me reperin kosovar Mozzik, mirëpo edhe për skandalin që ndodhi në Zvicër, ku u akuzua për mashtrim dhe ...
Chriss Brown rikthehet sërish te Rihanna (Foto)
Chriss Brown rikthehet sërish te Rihanna (Foto)
Rihanna së fundi ka publikuar një fotografi, në të cilën reklamon linjën e re të të brendshmeve, e në fokus ka të pasmet. E shtrirë në shtrat pranë një llampe, ajo dukej më atraktive se kurrë më parë, duke marrë gjithë ...
Te gjitha 11 | Lapsi | para 3 ore
Rihanna së fundi ka publikuar një fotografi, në të cilën reklamon linjën e re të të brendshmeve, e në fokus ka të pasmet. E shtrirë në shtrat pranë një llampe, ajo dukej më atraktive se kurrë më parë, duke marrë gjithë ...
Kështu reagon Butrint Imeri kur e kujton që nesër është ditë e Hëne
Kështu reagon Butrint Imeri kur e kujton që nesër është ditë e Hëne
Butrint Imeri është një këngëtarë mjaft i pëlqyer në estradën muzikore shqiptare, kjo për shkak të muzikës që ai sjell, shkruan Indeksonline. Ai përpos se ka vëmendjen me këngët e tij ai përflitet shumë edhe për jetën e ...
Te gjitha 20 | Indeks Online | para 64 min
Butrint Imeri është një këngëtarë mjaft i pëlqyer në estradën muzikore shqiptare, kjo për shkak të muzikës që ai sjell, shkruan Indeksonline. Ai përpos se ka vëmendjen me këngët e tij ai përflitet shumë edhe për jetën e ...
Këngëtarja shqiptare nuk i shkoi në dasmë Bleros dhe Afronës
Këngëtarja shqiptare nuk i shkoi në dasmë Bleros dhe Afronës
Getoar Selimi ka bërë veprimin e papritur. Ditën e djeshme Shqipëria është goditur nga disa tërmete. Më pas moderatorja e këngëtarja Luana Vjollca e ka bërë një postim në Instagram ku shihet joshëse në pozat që ka ...
Te gjitha 5 | GazetaBlic | para 3 ore
Getoar Selimi ka bërë veprimin e papritur. Ditën e djeshme Shqipëria është goditur nga disa tërmete. Më pas moderatorja e këngëtarja Luana Vjollca e ka bërë një postim në Instagram ku shihet joshëse në pozat që ka ...
Tërmetet, Greqia i ofron mbështetje Shqipërisë
Tërmetet, Greqia i ofron mbështetje Shqipërisë
mapo.al Ministria e Jashtme greke ka shprehur me një mesazh të saj në Twitter mbështetjen dhe solidaritetin e saj ndaj popullit dhe qeverisë shqiptare që po përballen me situatën e vështirë pas goditjes së tërmetit të ...
Te gjitha 16 | Mapo | para 2 ore
mapo.al Ministria e Jashtme greke ka shprehur me një mesazh të saj në Twitter mbështetjen dhe solidaritetin e saj ndaj popullit dhe qeverisë shqiptare që po përballen me situatën e vështirë pas goditjes së tërmetit të ...
1 2 3 4 5 6 7 8


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved