ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2019 13:48

1

Alternativa elektrike VW Tiguan arrin në shkurt
Alternativa elektrike VW Tiguan arrin në shkurt
Volkswagen përdori Panairin e veturave në Frankfurt për premierën e ID.3 – automjeti i parë i tij modular me bazë platforme, i dizajnuar ekskluzivisht për veturat elektrike dhe pionier i gjithë vijës së ardhshme të ...
Te gjitha 2 | InFokusi | para 22 ore
Volkswagen përdori Panairin e veturave në Frankfurt për premierën e ID.3 – automjeti i parë i tij modular me bazë platforme, i dizajnuar ekskluzivisht për veturat elektrike dhe pionier i gjithë vijës së ardhshme të ...
Reformat klimatike të Angela Merkel ndeshin një rezistencë të ashpër
Reformat klimatike të Angela Merkel ndeshin një rezistencë të ashpër
Paketa klimatike e qeverisë së koalicionit, Angela Merkel, ka marrë kritika të ashpra si nga partitë parlamentare, shoqatat ekonomike dhe mjedisore dhe shkencëtarët. “Masat e ndryshimit të klimës të paraqitura nga ...
Te gjitha 2 | Indeks Online | para 24 ore
Paketa klimatike e qeverisë së koalicionit, Angela Merkel, ka marrë kritika të ashpra si nga partitë parlamentare, shoqatat ekonomike dhe mjedisore dhe shkencëtarët. “Masat e ndryshimit të klimës të paraqitura nga ...
Jaguar XF është parë duke u testuar, pëson disa ndryshime në dukje
Jaguar XF është parë duke u testuar, pëson disa ndryshime në dukje
Këto janë pamjet e para, të Jaguar XF që lansohet gjatë vitit që vjen Tashmë dihet se Jaguar F-Pace do të pësojë disa ndryshme, derisa bëhet e ditur se edhe XF do të kalojë nëpër të njëjtën procedurë, transmeton ...
Te gjitha 3 | Telegrafi | 21-Sep-2019 09:49
Këto janë pamjet e para, të Jaguar XF që lansohet gjatë vitit që vjen Tashmë dihet se Jaguar F-Pace do të pësojë disa ndryshme, derisa bëhet e ditur se edhe XF do të kalojë nëpër të njëjtën procedurë, transmeton ...
BMW shkurton 6.000 vende pune
BMW shkurton 6.000 vende pune
Drejtori financiar i BMW-së gjermane Nicholas Peter dëshiron të shkurtojë midis 5.000 dhe 6.000 vende pune deri në vitin 2022, kryesisht në selinë e kompanisë në Munih. Revista gjermane Manager shkruan se Ilka ...
| Gazeta Observer | 20-Sep-2019 16:40
Drejtori financiar i BMW-së gjermane Nicholas Peter dëshiron të shkurtojë midis 5.000 dhe 6.000 vende pune deri në vitin 2022, kryesisht në selinë e kompanisë në Munih. Revista gjermane Manager shkruan se Ilka ...
Zbulohet zyrtarisht Huawei Mate 30
Zbulohet zyrtarisht Huawei Mate 30
Telefoni i dytë në linjën e fundit të Huawei në Mate 30 është modeli standard Mate 30.
| Kosova Press | 19-Sep-2019 17:43
Telefoni i dytë në linjën e fundit të Huawei në Mate 30 është modeli standard Mate 30.
MINI imiton Rolls-Royce
MINI imiton Rolls-Royce
Pronarët e MINI tani do të jenë në gjendje të bëjnë sikur të drejtojnë një Rolls-Royce me të paktën një detaj.
| Kosova Press | 18-Sep-2019 16:44
Pronarët e MINI tani do të jenë në gjendje të bëjnë sikur të drejtojnë një Rolls-Royce me të paktën një detaj.
1


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved