ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 13:27

1 2 3 4 5 6 7 8 9

12     Pamjet spektakolare të Hënës Rozë në të gjithë botën! (FOTO)   Mbrëmjen e djeshme, e gjithë bota ishte dëshmitare e një prej pamjeve më spektakolare të hënës. Super hëna ndodh kur hëna arrin pozicionin e saj më të afërt me Tokën, duke e...
12 Pamjet spektakolare të Hënës Rozë në të gjithë botën! (FOTO) Mbrëmjen e djeshme, e gjithë bota ishte dëshmitare e një prej pamjeve më spektakolare të hënës. Super hëna ndodh kur hëna arrin pozicionin e saj më të afërt me Tokën, duke e...
Mbrëmjen e djeshme, e gjithë bota ishte dëshmitare e një prej pamjeve më spektakolare të hënës. Super hëna ndodh kur hëna arrin pozicionin e saj më të afërt me Tokën, duke e bërë satelitin të duket më i madh dhe më i ...
Te gjitha 16 | Kosova Sot | para 33 min
Mbrëmjen e djeshme, e gjithë bota ishte dëshmitare e një prej pamjeve më spektakolare të hënës. Super hëna ndodh kur hëna arrin pozicionin e saj më të afërt me Tokën, duke e bërë satelitin të duket më i madh dhe më i ...
Horoskopi ditor, e enjte 9 prill 2020
Horoskopi ditor, e enjte 9 prill 2020
Dashi Dite e mrekullueshme kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do provoni eksperienca te reja me partnerin tuaj dhe do ndiheni te lumtur. Edhe beqaret do jene me humor te mire dhe do tregohen me te ...
Te gjitha 17 | Portalb | para 62 min
Dashi Dite e mrekullueshme kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do provoni eksperienca te reja me partnerin tuaj dhe do ndiheni te lumtur. Edhe beqaret do jene me humor te mire dhe do tregohen me te ...
Princi në derën tënde
Princi në derën tënde
Aroma dhe shija e kafesë së Princit nuk do t’ju mungojë më. Qytetarët e Prishtinës dhe Pejës që nga sot ato mund t’i porosisin “online” përmes shërbimit “delivery”. Stafi i Prince Coffee Shop janë përkujdesur......
Te gjitha 4 | Zeri | para 114 min
Aroma dhe shija e kafesë së Princit nuk do t’ju mungojë më. Qytetarët e Prishtinës dhe Pejës që nga sot ato mund t’i porosisin “online” përmes shërbimit “delivery”. Stafi i Prince Coffee Shop janë përkujdesur......
Andrea Bocelli do të performojë live tek katedralja e zbazët “Duomo”
Andrea Bocelli do të performojë live tek katedralja e zbazët “Duomo”
Këngëtari i famshëm operës, Andrea Bocelli do të performojë nga katedralja e zbrazët Duomo, në Itali. Katedralja historike Duomo në Milano të Italisë, do të jetë e mbyllur për publikun për shkak të pandemisë ...
Te gjitha 4 | Arbresh | para 91 min
Këngëtari i famshëm operës, Andrea Bocelli do të performojë nga katedralja e zbrazët Duomo, në Itali. Katedralja historike Duomo në Milano të Italisë, do të jetë e mbyllur për publikun për shkak të pandemisë ...
Seriali Korean që përmendi koronavirusin në vitin 2018, çfarë fshihet pas tij?
Seriali Korean që përmendi koronavirusin në vitin 2018, çfarë fshihet pas tij?
Në mars të vitit 2020, përdoruesit e mediave sociale filluan të ndajnë klipe nga shfaqja televizive e Koresë së Jugut “My Secret Terrius” 2018 e cila gjoja tregoi personazhe duke përdorur fjalën “koronavirus”. Kjo ...
Te gjitha 6 | Indeks Online | para 4 ore
Në mars të vitit 2020, përdoruesit e mediave sociale filluan të ndajnë klipe nga shfaqja televizive e Koresë së Jugut “My Secret Terrius” 2018 e cila gjoja tregoi personazhe duke përdorur fjalën “koronavirus”. Kjo ...
Ekspertët thonë se një në pesë pacientë me koroanvirus pëson dëmtim të zemrës
Ekspertët thonë se një në pesë pacientë me koroanvirus pëson dëmtim të zemrës
Mjekët që i kanë vëzhguar pacientët me koronavirus që nga ditët e para të përhapjes kanë vërtetuar se personat me sëmundje të tjera vuajnë më shumë nga koronavirusi. Megjithatë, tash ata kanë filluar të dyshojnë se ...
Te gjitha 9 | Lajminet | para 58 min
Mjekët që i kanë vëzhguar pacientët me koronavirus që nga ditët e para të përhapjes kanë vërtetuar se personat me sëmundje të tjera vuajnë më shumë nga koronavirusi. Megjithatë, tash ata kanë filluar të dyshojnë se ...
“Superhëna” më e madhe dhe e shndritshme e vitit lind sonte
“Superhëna” më e madhe dhe e shndritshme e vitit lind sonte
Nëse arrini të keni një pamje të mirë të qiellit sonte teksa jeni në karantinë, qoftë nga ballkoni apo dritarja juaj, hidhini një sy “superhënës”. Një fenomen i tillë ndodh kur hëna e plotë ndodhet në pikën më të afërt ...
Te gjitha 8 | Republika | para 12 ore
Nëse arrini të keni një pamje të mirë të qiellit sonte teksa jeni në karantinë, qoftë nga ballkoni apo dritarja juaj, hidhini një sy “superhënës”. Një fenomen i tillë ndodh kur hëna e plotë ndodhet në pikën më të afërt ...
Tritan Kalo në vend të Ismail Qemalit!
Tritan Kalo në vend të Ismail Qemalit!
Kohet e veshtira nxjerrin ne pah personazhe te reja. Keshtu ndodhi edhe ne kohen e termetit te 26 Nentorit te vitit te kaluar, dhe e njejta gje po ndodh edhe sot, ne kohen e pandemise. Ne ditet e veshtira pas termetit ...
Te gjitha 2 | ikub.al | para 45 min
Kohet e veshtira nxjerrin ne pah personazhe te reja. Keshtu ndodhi edhe ne kohen e termetit te 26 Nentorit te vitit te kaluar, dhe e njejta gje po ndodh edhe sot, ne kohen e pandemise. Ne ditet e veshtira pas termetit ...
Ellen DeGeneres ‘kryqëzohet’ për një shaka burgu nga karantina!
Ellen DeGeneres ‘kryqëzohet’ për një shaka burgu nga karantina!
Një koment që moderatorja e famshme Ellen DeGeneres bëri nga shtëpia e saj, ku ndodhet prej disa ditësh e garantuar, duket se nuk ështe pritur aspak mirë nga ndjekësit. Teksa moderatorja ka lenë studion dhe ka ...
Te gjitha 2 | Bordo | para 88 min
Një koment që moderatorja e famshme Ellen DeGeneres bëri nga shtëpia e saj, ku ndodhet prej disa ditësh e garantuar, duket se nuk ështe pritur aspak mirë nga ndjekësit. Teksa moderatorja ka lenë studion dhe ka ...
Hithra me limon, trajtimi natyral kundër anemisë
Hithra me limon, trajtimi natyral kundër anemisë
Anemia është një sëmundje që shkaktohet nga mungesa e hekurit ose si shenjë shoqëruese e një problemi tjetër shëndetësor. Simptomat e anemisë përfshijnë lodhjen, rënien e flokëve, takikardinë e të tjera. Ilaçet dhe ...
Te gjitha 4 | Koha.mk | para 94 min
Anemia është një sëmundje që shkaktohet nga mungesa e hekurit ose si shenjë shoqëruese e një problemi tjetër shëndetësor. Simptomat e anemisë përfshijnë lodhjen, rënien e flokëve, takikardinë e të tjera. Ilaçet dhe ...
FOTOT/ Moderatorja e Super Sportit iu bën të harroni koronavirusin, shfaqet në emision thuajse e zhveshur
FOTOT/ Moderatorja e Super Sportit iu bën të harroni koronavirusin, shfaqet në emision thuajse e zhveshur
Lei Kraja është një nga gazetaret e reja sportive të Supersportit, e cila po angazhohet gjithmonë e më shumë dhe tërheq vëmendjen e tifozëve me paraqitjen e saj. Dje, teksa po moderonte emisionin e saj të zakonshëm në ...
Te gjitha 3 | GazetaTema | para 4 ore
Lei Kraja është një nga gazetaret e reja sportive të Supersportit, e cila po angazhohet gjithmonë e më shumë dhe tërheq vëmendjen e tifozëve me paraqitjen e saj. Dje, teksa po moderonte emisionin e saj të zakonshëm në ...
Jennifer Aniston tregon aktoren që e mundi në audicion
Jennifer Aniston tregon aktoren që e mundi në audicion
Jennifer Aniston ka treguar se ajo kishte humbur në audicionin e parë kundër Jane Krakowski kur ishte 13 vjeç…pasi që kishte shkuar në të pa e pyetur babin e saj dhe ti bashkohet telekomedisë së tij Jennifer Aniston ka ...
Te gjitha 2 | Lapsi | para 94 min
Jennifer Aniston ka treguar se ajo kishte humbur në audicionin e parë kundër Jane Krakowski kur ishte 13 vjeç…pasi që kishte shkuar në të pa e pyetur babin e saj dhe ti bashkohet telekomedisë së tij Jennifer Aniston ka ...
Frikë nga koronavirusi? Por Toka po shkon drejt një katastrofe edhe më të keqe
Frikë nga koronavirusi? Por Toka po shkon drejt një katastrofe edhe më të keqe
Nga Andrew Glikson, studiues i shkencave të paleo-klimës, Australian National University Në pika të caktuara të jetës së planetit tonë, rritja e nivelit të dioksidit të karbonit në atmosferë ka shkaktuar ngrohje ...
Te gjitha 4 | Zeri | para 5 ore
Nga Andrew Glikson, studiues i shkencave të paleo-klimës, Australian National University Në pika të caktuara të jetës së planetit tonë, rritja e nivelit të dioksidit të karbonit në atmosferë ka shkaktuar ngrohje ...
A janë të efektshme maskat artizanale që po përdoren në Shqipëri? Sqaron drejtoresha e ISHP
A janë të efektshme maskat artizanale që po përdoren në Shqipëri? Sqaron drejtoresha e ISHP
Mungesa e maskave në tregun shqiptar nisi sapo situata filloi të përshkallëzohej në shtetin fqinj Itali, pas prekjes nga virusi i ri. Si rrjedhojë, të shumtë ishin ata që gjetën një lloj zgjidhje, duke i zëvendësuar me ...
Te gjitha 2 | Politiko | para 42 min
Mungesa e maskave në tregun shqiptar nisi sapo situata filloi të përshkallëzohej në shtetin fqinj Itali, pas prekjes nga virusi i ri. Si rrjedhojë, të shumtë ishin ata që gjetën një lloj zgjidhje, duke i zëvendësuar me ...
Fjolla Morina rrëfen ditët në karantinë dhe planet për projektet e reja
Fjolla Morina rrëfen ditët në karantinë dhe planet për projektet e reja
Artistja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, së fundmi ishte pjesë e “Ftesë në 5” në një lidhje në viber, nga ku tregoi rutinën e këtyre ditëve të izolimit. Ajo këtë kohë pandemie globale është duke e kaluar në shtëpinë ...
Te gjitha 2 | Telegrafi | para 3 ore
Artistja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, së fundmi ishte pjesë e “Ftesë në 5” në një lidhje në viber, nga ku tregoi rutinën e këtyre ditëve të izolimit. Ajo këtë kohë pandemie globale është duke e kaluar në shtëpinë ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved