ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2020 23:34

1 2

Ky dyshohet të jetë vrasësi i Flamur Beqirit në Londër, është kick-boksier
Ky dyshohet të jetë vrasësi i Flamur Beqirit në Londër, është kick-boksier
Ky është kick- boksieri që dyshohet se vrau shqiptarin në Londër. 22-vjeçari Anis Hemissi është arrestuar në aeroportin e Kopenhagenit si i dyshuar për vrasjen e shqiptarit Flamur Beqiri në Londër. I riu, i cili merrej ...
Te gjitha 32 | PortaliOnline | para 4 ore
Ky është kick- boksieri që dyshohet se vrau shqiptarin në Londër. 22-vjeçari Anis Hemissi është arrestuar në aeroportin e Kopenhagenit si i dyshuar për vrasjen e shqiptarit Flamur Beqiri në Londër. I riu, i cili merrej ...
Publikoi videon e kryebashkiakut duke marrë kokainë/ Artan Hoxha thirret në Polici
Publikoi videon e kryebashkiakut duke marrë kokainë/ Artan Hoxha thirret në Polici
mapo.al Gazetari Artan Hoxha publikoi sot video-skandalin e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, i cili shfaqej në ambientet e një lokali duke marrë kokainë. Për të folur për këtë çëshjte, Artan Hoxha është i ftuar ...
Te gjitha 92 | Mapo | para 41 min
mapo.al Gazetari Artan Hoxha publikoi sot video-skandalin e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, i cili shfaqej në ambientet e një lokali duke marrë kokainë. Për të folur për këtë çëshjte, Artan Hoxha është i ftuar ...
Dosja tërmeti, ekspertët italianë takim me prokurorët e Krujës
Dosja tërmeti, ekspertët italianë takim me prokurorët e Krujës
Pas ardhjes në Shqipëri, 5 ekspertët italianë kanë zhvilluar një takim në Durrës dhe me prokurorët e Krujës, ku kanë analizuar faktet dhe hetimet e deritanishme të pasojave të tërmetit të 26-nëntorit në Thumanë. Takimet ...
Te gjitha 7 | Telegraf | para 5 ore
Pas ardhjes në Shqipëri, 5 ekspertët italianë kanë zhvilluar një takim në Durrës dhe me prokurorët e Krujës, ku kanë analizuar faktet dhe hetimet e deritanishme të pasojave të tërmetit të 26-nëntorit në Thumanë. Takimet ...
Paniku në Tiranë nga një makinë që bënte manovra të rrezikshme, policia jep tjetër informacion
Paniku në Tiranë nga një makinë që bënte manovra të rrezikshme, policia jep tjetër informacion
Policia e Tiranës dha sot detaje ne lidhje me shoferin e nje mjeti i cili mbremjen e djeshme ka shkaktuar panik tek qytetaret dhe kalimtaret duke bërë manovra të rrezikshme dhe xhirime gomash në rrugën “Llazi Miho”, ...
Te gjitha 20 | Gazeta Express | para 14 ore
Policia e Tiranës dha sot detaje ne lidhje me shoferin e nje mjeti i cili mbremjen e djeshme ka shkaktuar panik tek qytetaret dhe kalimtaret duke bërë manovra të rrezikshme dhe xhirime gomash në rrugën “Llazi Miho”, ...
Mësoi lidhjen me nënën e saj, e dashura greke padit shqiptarin për përdhunim
Mësoi lidhjen me nënën e saj, e dashura greke padit shqiptarin për përdhunim
Një shtetase greke 19-vjeçare, me banim në Larisa, ka paditur në polici një shqiptar 32-vjeçar, të cilin e akuzon për veprën penale të përdhunimit. Por, duket se gjithçka është një sajesë e vajzës, sapo ajo ka mësuar se ...
Te gjitha 11 | GazetaTema | para 6 ore
Një shtetase greke 19-vjeçare, me banim në Larisa, ka paditur në polici një shqiptar 32-vjeçar, të cilin e akuzon për veprën penale të përdhunimit. Por, duket se gjithçka është një sajesë e vajzës, sapo ajo ka mësuar se ...
Flet avokati i Izet Haxhisë: Dosjet që “fundosin” Sali Berishën
Flet avokati i Izet Haxhisë: Dosjet që “fundosin” Sali Berishën
Në ç’fazë është procesi i ish-truprojes së Sali Berishës dhe cilat janë dosjet më të nxehta që janë në SPAK dhe që e rrezikojnë si asnjëherë ish-presidentin. Cili ishte objektivi natën që u vr a Azem Hajdari dhe gra ...
Te gjitha 3 | Lexo | para 8 ore
Në ç’fazë është procesi i ish-truprojes së Sali Berishës dhe cilat janë dosjet më të nxehta që janë në SPAK dhe që e rrezikojnë si asnjëherë ish-presidentin. Cili ishte objektivi natën që u vr a Azem Hajdari dhe gra ...
Vasili: Varri i çdo sistemi zgjedhor është plaçkitja e votës me kriminelë dhe trafikantë
Vasili: Varri i çdo sistemi zgjedhor është plaçkitja e votës me kriminelë dhe trafikantë
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili deklaron se varri i çdo sistemi zgjedhor është plaçkitja e votës me kriminelë dhe trafikantë. Përmes një analize të gjatë në rrjetet sociale, Vasili shprehet ...
Te gjitha 2 | Telegraf | para 6 ore
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili deklaron se varri i çdo sistemi zgjedhor është plaçkitja e votës me kriminelë dhe trafikantë. Përmes një analize të gjatë në rrjetet sociale, Vasili shprehet ...
Antiterrori në alarm, zbulohet iraniani i dyshimtë në kampin e muxhahedinëve
Antiterrori në alarm, zbulohet iraniani i dyshimtë në kampin e muxhahedinëve
Që prej datës 3 janar, drejtoria e anti-terrorit në policinë e shtetit ka kaluar në gatishmëri me afat të pacaktuar, si pasojë e rritjes së vigjilencës pas vrasjes nga SHBA të kreut të njësisë QUDS Qasem Sulejman. Top ...
Te gjitha 6 | TetovaSot | 21-Jan-2020 21:37
Që prej datës 3 janar, drejtoria e anti-terrorit në policinë e shtetit ka kaluar në gatishmëri me afat të pacaktuar, si pasojë e rritjes së vigjilencës pas vrasjes nga SHBA të kreut të njësisë QUDS Qasem Sulejman. Top ...
Lirimi i “te forteve”/ Juristet perplasen per vendimet e fundit te gjykatave
Lirimi i “te forteve”/ Juristet perplasen per vendimet e fundit te gjykatave
Dy vendimet e Gjykatës së Shkallës së Parë, asaj të Krujës dhe të Fierit, ku liruan nga burgu dy persona me rrezikshmëri të lartë, të akuzuar për një serë krimesh të rënda, kanë sjellë përplasje mes institucioneve të ...
Te gjitha 2 | Lajmi i Fundit | para 7 ore
Dy vendimet e Gjykatës së Shkallës së Parë, asaj të Krujës dhe të Fierit, ku liruan nga burgu dy persona me rrezikshmëri të lartë, të akuzuar për një serë krimesh të rënda, kanë sjellë përplasje mes institucioneve të ...
Vendimi/ Kolegji i Apelimit ‘censuron’ mendimet ndryshe te vezhguesve te ONM
Vendimi/ Kolegji i Apelimit ‘censuron’ mendimet ndryshe te vezhguesve te ONM
Pasi vëzhguesi ndërkombëtar, Ferdinando Buatier de Mongeot dorëzoi në KPA një mendim kritik ndaj vendimit të shumicës për shkarkimin e ish-prokurores Antoneta Sevdari, gjyqtarët e Kolegjit u mblodhën me urgjencë dhe me ...
Te gjitha 11 | Lajmi i Fundit | 21-Jan-2020 19:32
Pasi vëzhguesi ndërkombëtar, Ferdinando Buatier de Mongeot dorëzoi në KPA një mendim kritik ndaj vendimit të shumicës për shkarkimin e ish-prokurores Antoneta Sevdari, gjyqtarët e Kolegjit u mblodhën me urgjencë dhe me ...
Operacioni “Tranzit”, burg për 7 të arrestuar për trafik droge
Operacioni “Tranzit”, burg për 7 të arrestuar për trafik droge
Pajtim Aga, vëllai i ish-shefit të Qarkullimit në Dibër, do të qëndrojë në qeli nën dyshimet për trafik droge. Veprimtaria e tij u zbulua ndërsa ishte në përgjim për një tjetër vepër penale. Gjykata e Tiranës ka ...
Te gjitha 9 | ABCNews | 21-Jan-2020 20:19
Pajtim Aga, vëllai i ish-shefit të Qarkullimit në Dibër, do të qëndrojë në qeli nën dyshimet për trafik droge. Veprimtaria e tij u zbulua ndërsa ishte në përgjim për një tjetër vepër penale. Gjykata e Tiranës ka ...
U nis me tren nga e bija drejt të vëllait, zhduket shqiptari në Itali, mediat ngrenë alarmin
U nis me tren nga e bija drejt të vëllait, zhduket shqiptari në Itali, mediat ngrenë alarmin
Një 58 vjeçar shqiptar, i cili ishte nisur për një udhëtim në Itali është zhdukur në mënyrë misterioze që prej së dielës. Mësohet se Viktor Qosja pasi ka qenë për vizitë tek e bija e tij, u nis me tren për të shkuar ...
Te gjitha 2 | Telegraf | para 14 ore
Një 58 vjeçar shqiptar, i cili ishte nisur për një udhëtim në Itali është zhdukur në mënyrë misterioze që prej së dielës. Mësohet se Viktor Qosja pasi ka qenë për vizitë tek e bija e tij, u nis me tren për të shkuar ...
Ibrahimi premton hetimin e të “mëdhenjve”/ Holanda mbështet integrimin
Ibrahimi premton hetimin e të “mëdhenjve”/ Holanda mbështet integrimin
Prokuroria qe do te luftoje korrupsionin tek zyrtaret e nivelit te larte ka krijuar pritshmëri te larta vecanerisht per shkak te mbështetjes se hapur te Shteteve te Bashkuara. Por nje muaj pas krijimit te SPAK-ut kane ...
Te gjitha 5 | VizionPlus | 21-Jan-2020 17:02
Prokuroria qe do te luftoje korrupsionin tek zyrtaret e nivelit te larte ka krijuar pritshmëri te larta vecanerisht per shkak te mbështetjes se hapur te Shteteve te Bashkuara. Por nje muaj pas krijimit te SPAK-ut kane ...
Zbulohen udhëtimet si turist nga Franca në Shqipëri të “Escobarit” të Europës
Zbulohen udhëtimet si turist nga Franca në Shqipëri të “Escobarit” të Europës
Ngjan gati me një skenar filmi, i denjë për çmim “Oskar” ,i gjithë aktiviteti i atij që njihet si “Escobar” i Evropës, e që në fakt ka në dosjen e tij një numër të madh rastesh të trafikut të drogës, nga e cila ka ...
Te gjitha 5 | GazetaTema | 21-Jan-2020 12:04
Ngjan gati me një skenar filmi, i denjë për çmim “Oskar” ,i gjithë aktiviteti i atij që njihet si “Escobar” i Evropës, e që në fakt ka në dosjen e tij një numër të madh rastesh të trafikut të drogës, nga e cila ka ...
21 Janari: Një histori mosgjykimi, letra e familjarëve të një prej viktimave
21 Janari: Një histori mosgjykimi, letra e familjarëve të një prej viktimave
Familja e Aleks Nikës, vrarë më 21 Janar 2011 në Tiranë nga qeveria Berisha, tregon peripicetë e familjes Nika për të gjykuar dosjen e Aleksit, përpjekjen për ta mbyllur dosjen dhe refuzimin që i kanë bërë ofertës për ...
Te gjitha 2 | Gazeta Dita | 21-Jan-2020 09:55
Familja e Aleks Nikës, vrarë më 21 Janar 2011 në Tiranë nga qeveria Berisha, tregon peripicetë e familjes Nika për të gjykuar dosjen e Aleksit, përpjekjen për ta mbyllur dosjen dhe refuzimin që i kanë bërë ofertës për ...
1 2


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved