ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/12/2019 21:14

1

Tronditëse - Në Fier, vëllai përdhunon motrën e mitur
Tronditëse - Në Fier, vëllai përdhunon motrën e mitur
Kjo ngjarje ka shokuar mbarë opinionin publik jo vetëm në fshatin ku ka ndodhur, por edhe gjithë Shqipërinë! Bëhet fjalë për një 19-vjeçar që është identifikuar me incialet S.F e që është banues në fshatin Suk të......
Te gjitha 16 | Zeri | para 22 ore
Kjo ngjarje ka shokuar mbarë opinionin publik jo vetëm në fshatin ku ka ndodhur, por edhe gjithë Shqipërinë! Bëhet fjalë për një 19-vjeçar që është identifikuar me incialet S.F e që është banues në fshatin Suk të......
Zjarr në një fermë,nuk ka të lënduar
Zjarr në një fermë,nuk ka të lënduar
Dje rreth orës 17 e 25 minuta, në SPB Tetovë është denoncuar zjarr i cili është përhapur në hangarin për bagëti pronë e 38-vjeçarit R.B. nga fshati Grupçin i Tetovës. Nuk ka pasur persona të lënduar, kurse është djegur ...
Te gjitha 8 | TetovaSot | para 9 ore
Dje rreth orës 17 e 25 minuta, në SPB Tetovë është denoncuar zjarr i cili është përhapur në hangarin për bagëti pronë e 38-vjeçarit R.B. nga fshati Grupçin i Tetovës. Nuk ka pasur persona të lënduar, kurse është djegur ...
Bllokohen pesë cisterna me naftë në Itali, kishte dalë nga Shqipëria
Bllokohen pesë cisterna me naftë në Itali, kishte dalë nga Shqipëria
163,000 litra naftë kontrabandë janë bllokuar në portin e Ravennas në Itali e cila vinte nga Shqipëria.
Te gjitha 5 | Top Channel | para 22 ore
163,000 litra naftë kontrabandë janë bllokuar në portin e Ravennas në Itali e cila vinte nga Shqipëria.
Lagjet e “Rilindjes” do ngrihen mbi gërmadhat e krimit, të vajtimit dhe jetëve të humbura
Lagjet e “Rilindjes” do ngrihen mbi gërmadhat e krimit, të vajtimit dhe jetëve të humbura
01 Engjëll Musai Drejtor i “Telegraf” Tërmeti apokaliptik i 26 Nëntorit do të mbahet mënd gjatë në memorien e çdo shqiptari, pasi edhe më të moçmit e këtij vendi nuk kujtojnë dot që të ketë ndodhur një tronditje e tillë ...
Te gjitha 4 | Telegraf | para 21 ore
01 Engjëll Musai Drejtor i “Telegraf” Tërmeti apokaliptik i 26 Nëntorit do të mbahet mënd gjatë në memorien e çdo shqiptari, pasi edhe më të moçmit e këtij vendi nuk kujtojnë dot që të ketë ndodhur një tronditje e tillë ...
25 fotografi nga tërmeti që nuk harrohen kurrë
25 fotografi nga tërmeti që nuk harrohen kurrë
Tërmeti i shkaktuar para një jave në Shqipëri i ka tronditur të gjithë. Deri më tani, janë raportuar mbi 52 të vdekur dhe qindra viktima. Krahas raportimeve nga mediat në Shqipëri dhe Kosovë një gjë të tillë e kanë ...
Te gjitha 4 | Telegraf | 05-Dec-2019 08:50
Tërmeti i shkaktuar para një jave në Shqipëri i ka tronditur të gjithë. Deri më tani, janë raportuar mbi 52 të vdekur dhe qindra viktima. Krahas raportimeve nga mediat në Shqipëri dhe Kosovë një gjë të tillë e kanë ...
FOTO/ Del para gjykatës britanike shqiptari që vrau gruan me thikë
FOTO/ Del para gjykatës britanike shqiptari që vrau gruan me thikë
Një proces gjyqësor ku i dyshuar kryesor është një bashkëshort shqiptar po mbahet në Britaninë e Madhe ka tërhequr vëmendjen e medieve vendase. Është rasti i Fatos Xhetës që akuzohet se ka vrarë bashkëshorten e tij ...
Te gjitha 2 | Lapsi | para 22 ore
Një proces gjyqësor ku i dyshuar kryesor është një bashkëshort shqiptar po mbahet në Britaninë e Madhe ka tërhequr vëmendjen e medieve vendase. Është rasti i Fatos Xhetës që akuzohet se ka vrarë bashkëshorten e tij ...
Kush e kërcënoi me jetë Drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve?
Kush e kërcënoi me jetë Drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve?
Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili është kërcënuar me jetë nga persona të paidentifikuar, ndërsa Prokuroria e Tiranës ka nisur një hetim për zbardhjen e ngjarjes që ka ndodhur disa javë më parë. Lajmi ...
Te gjitha 2 | Gazeta Dita | 05-Dec-2019 13:31
Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili është kërcënuar me jetë nga persona të paidentifikuar, ndërsa Prokuroria e Tiranës ka nisur një hetim për zbardhjen e ngjarjes që ka ndodhur disa javë më parë. Lajmi ...
A iku vërtetë Valbona Sako pas dy gafave në media?!
A iku vërtetë Valbona Sako pas dy gafave në media?!
Kryetarja e Bashkisë Durrës la detyrën duke e njoftuar largimin me katër radhë në Facebook, dy prej të cilave ishin falenderim dhe një e gjysmë arsyetim. Sako tha se u largua pasi nuk mund të duronte stresin e shkaktuar ...
Te gjitha 2 | Gazeta Dita | 05-Dec-2019 18:40
Kryetarja e Bashkisë Durrës la detyrën duke e njoftuar largimin me katër radhë në Facebook, dy prej të cilave ishin falenderim dhe një e gjysmë arsyetim. Sako tha se u largua pasi nuk mund të duronte stresin e shkaktuar ...
1


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved