ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 06:35

1 2 3 4 5

Bëhet sensacion mimika ironike e Van Dijk kundrejt N’Golo Kantes, pasi e nxori jashtë vijës
Bëhet sensacion mimika ironike e Van Dijk kundrejt N’Golo Kantes, pasi e nxori jashtë vijës
Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, është xhiruar teksa ka bërë një reagim ironik kundrejt N’Golo Kantes, në përballjen e të dielës kundër Chelseat. Në një përballje ndërmjet dy futbollistëve, lojtari ...
Te gjitha 81 | E Dua Sportin | para 7 ore
Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, është xhiruar teksa ka bërë një reagim ironik kundrejt N’Golo Kantes, në përballjen e të dielës kundër Chelseat. Në një përballje ndërmjet dy futbollistëve, lojtari ...
ESPN: Lojtarët e Bracelonës ia kanë kthyer shpinën Valverdes
ESPN: Lojtarët e Bracelonës ia kanë kthyer shpinën Valverdes
Lojtarët e Barcelonës thuhet se kanë filluar t’i kthejnë shpinën Ernesto Valverdes pas humbjes 2-0 ndaj Granadas të shtunën. Frenkie de Jong ishte lojtari i vetëm që u kërkoi falje tifozëve të skuadrës katalunase pas ...
Te gjitha 61 | E Dua Sportin | para 7 ore
Lojtarët e Barcelonës thuhet se kanë filluar t’i kthejnë shpinën Ernesto Valverdes pas humbjes 2-0 ndaj Granadas të shtunën. Frenkie de Jong ishte lojtari i vetëm që u kërkoi falje tifozëve të skuadrës katalunase pas ...
Neymar sërish tregohet vendimtar, PSG mposht Lyonin
Neymar sërish tregohet vendimtar, PSG mposht Lyonin
Paris Saint-Germaini ka regjistruar fitore minimale (1-0) si mysafir i Lyonit në Groupama Stadium, në ndeshjen e javës së gjashtë në kampionatin francez. Fraksioni i parë i lojës nuk dhuroi shumë raste shënimi, prandaj ...
Te gjitha 12 | E Dua Sportin | para 7 ore
Paris Saint-Germaini ka regjistruar fitore minimale (1-0) si mysafir i Lyonit në Groupama Stadium, në ndeshjen e javës së gjashtë në kampionatin francez. Fraksioni i parë i lojës nuk dhuroi shumë raste shënimi, prandaj ...
Dzeko: Fitorja në sekondat e fundit shijon më shumë
Dzeko: Fitorja në sekondat e fundit shijon më shumë
Edin Dzeko beson se Roma e meritoi fitoren si mysafir i Bolognas (2-1) në ndeshjen e javës së katërt në kampionatin italian. Sulmuesi boshnjak e shënoi golin e fitores në minutat shtesë pas harkimit nga Lorenzo ...
Te gjitha 16 | E Dua Sportin | para 9 ore
Edin Dzeko beson se Roma e meritoi fitoren si mysafir i Bolognas (2-1) në ndeshjen e javës së katërt në kampionatin italian. Sulmuesi boshnjak e shënoi golin e fitores në minutat shtesë pas harkimit nga Lorenzo ...
Ndryshon renditja tabelare, FC Shkupi zbret nga pozita e parë Ak.Pandevin
Ndryshon renditja tabelare, FC Shkupi zbret nga pozita e parë Ak.Pandevin
Akademia Pandev edhe në ndeshjen e katërt rradhazi nuk ka mundur të shënojë fitore ndaj FC Shkupit, ndërsa kjo ju ka kushtuar atyre me humbjen e pozitës së parë në renditjen tabelare në Ligën e Parë Futbollistike, ...
Te gjitha 18 | InfoSport.mk | para 6 ore
Akademia Pandev edhe në ndeshjen e katërt rradhazi nuk ka mundur të shënojë fitore ndaj FC Shkupit, ndërsa kjo ju ka kushtuar atyre me humbjen e pozitës së parë në renditjen tabelare në Ligën e Parë Futbollistike, ...
(VIDEO) Cikalleshi nuk ndalet, shënon sërish në Turqi
(VIDEO) Cikalleshi nuk ndalet, shënon sërish në Turqi
Sokol Cikalleshi nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi vazhdon të shënojë edhe në Kategorinë e Dytë turke, me skuadrën e Akhisarspor, ku është shndërruar në një titullar fiks. Një javë më parë Cikalleshi i shënoi portierit ...
Te gjitha 4 | Shenja | para 9 ore
Sokol Cikalleshi nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi vazhdon të shënojë edhe në Kategorinë e Dytë turke, me skuadrën e Akhisarspor, ku është shndërruar në një titullar fiks. Një javë më parë Cikalleshi i shënoi portierit ...
21:27    Borussia Dortmund frenohet në Frankfurt  Borussia e Dortmundit ndalet sërish, teksa...
21:27 Borussia Dortmund frenohet në Frankfurt Borussia e Dortmundit ndalet sërish, teksa...
Borussia e Dortmundit ndalet sërish, teksa nuk arriti të shkojë më shumë se një barazim 2-2 në transfertën përballë Eintrachtit të Frankfurtit, ndonëse arriti të kalojë dy herë në avantazh. Aksel Witsel kaloi në ...
Te gjitha 8 | Kosova Sot | para 9 ore
Borussia e Dortmundit ndalet sërish, teksa nuk arriti të shkojë më shumë se një barazim 2-2 në transfertën përballë Eintrachtit të Frankfurtit, ndonëse arriti të kalojë dy herë në avantazh. Aksel Witsel kaloi në ...
16:17    Chamberlain përgjigjet shkëlqyeshëm kur pyetet nëse Salah është egoist  Alex Oxlade-Chamberlain u përgjigj...
16:17 Chamberlain përgjigjet shkëlqyeshëm kur pyetet nëse Salah është egoist Alex Oxlade-Chamberlain u përgjigj...
Alex Oxlade-Chamberlain u përgjigj shkëlqyeshëm kur u pyet nëse shoku i ekipit Mohamed Salah është egoist, duke theksuar se ai është më shumë se i lumtur që egjiptiani shkon vetëm për aq kohë sa ai vazhdon të prodhojë ...
Te gjitha 9 | Kosova Sot | para 14 ore
Alex Oxlade-Chamberlain u përgjigj shkëlqyeshëm kur u pyet nëse shoku i ekipit Mohamed Salah është egoist, duke theksuar se ai është më shumë se i lumtur që egjiptiani shkon vetëm për aq kohë sa ai vazhdon të prodhojë ...
Talenti i PSV-së, Malen rikthehet në radarin e Arsenalit
Talenti i PSV-së, Malen rikthehet në radarin e Arsenalit
Sulmuesi me vlerë 50 milionë euro i PSV Eindhoven, Donyell Malen është rikthyer në agjendën e Arsenalit . Sipas mediumit The Mirror, Arsenali po monitoron Malen – dy vjet pasi e lejoi holandezin e ri të transferohej në ...
Te gjitha 10 | E Dua Sportin | para 15 ore
Sulmuesi me vlerë 50 milionë euro i PSV Eindhoven, Donyell Malen është rikthyer në agjendën e Arsenalit . Sipas mediumit The Mirror, Arsenali po monitoron Malen – dy vjet pasi e lejoi holandezin e ri të transferohej në ...
Prishtina – Gjilani, ky është rezultati i pjesës së parë
Prishtina – Gjilani, ky është rezultati i pjesës së parë
Kategoria Superiore uli siparin e javës së 5-të. Surpriza nuk munguan as këtë javë, ku Partizani u ndal në shtëpi nga Bylis me rezultatin 1-1. Edhe Tirana pesoi humbjen e parë në kampionat ndaj Kukësit, ndërsa ...
Te gjitha 6 | GazetaBlic | para 10 ore
Kategoria Superiore uli siparin e javës së 5-të. Surpriza nuk munguan as këtë javë, ku Partizani u ndal në shtëpi nga Bylis me rezultatin 1-1. Edhe Tirana pesoi humbjen e parë në kampionat ndaj Kukësit, ndërsa ...
Guardiola: Ja cili do marrë vendin tim te Manchester City
Guardiola: Ja cili do marrë vendin tim te Manchester City
Momentalisht është shumë i lumtur në stolin e Manchester Cityt dhe pas dy triumfeve radhazi në Premier League, do të tentojë suksesin në Europë, por Pep Guardiola e ka të qartë që një ditë do të vijë edhe divorci mes ...
Te gjitha 8 | TetovaSot | para 10 ore
Momentalisht është shumë i lumtur në stolin e Manchester Cityt dhe pas dy triumfeve radhazi në Premier League, do të tentojë suksesin në Europë, por Pep Guardiola e ka të qartë që një ditë do të vijë edhe divorci mes ...
Jonuz: Na mungon një sulmues klasik, e vështirë të luash pa tifozë
Jonuz: Na mungon një sulmues klasik, e vështirë të luash pa tifozë
Trajneri i Vllaznisë, Mirsad Jonuz e pranoi se skuadra shkodrane ka vështirësi në gjetjen e golit, teksa në intervistën e dhënë për emisionin “Gol pas Goli” deklaroi se ekipit i mungon një sulmues klasik, që të dijë të ...
Te gjitha 8 | SuperSport | para 12 ore
Trajneri i Vllaznisë, Mirsad Jonuz e pranoi se skuadra shkodrane ka vështirësi në gjetjen e golit, teksa në intervistën e dhënë për emisionin “Gol pas Goli” deklaroi se ekipit i mungon një sulmues klasik, që të dijë të ...
Racizmi shkatërron ndeshjen spektakolare mes Fiorentinës dhe Atalantës
Racizmi shkatërron ndeshjen spektakolare mes Fiorentinës dhe Atalantës
Fiorentina dhe Atalanta u përplasën sot në Serie A, në një ndeshje që ishte spektakolare dhe që u mbyll me rezultatin 2-2. Por gjithë bukurinë e kësaj ndeshje, e ka prishur një episod i shëmtuar nga tifozët e Atalantës. ...
Te gjitha 2 | ABCNews | para 9 ore
Fiorentina dhe Atalanta u përplasën sot në Serie A, në një ndeshje që ishte spektakolare dhe që u mbyll me rezultatin 2-2. Por gjithë bukurinë e kësaj ndeshje, e ka prishur një episod i shëmtuar nga tifozët e Atalantës. ...
Besart Berisha pranë rikthimit në Australi
Besart Berisha pranë rikthimit në Australi
Besart Berisha është në rrugën e rikthimit në Australi, aty ku ka shkëlqyer dhe ka fituar trofe të rëndësishëm. Sulmuesi shqiptar i lindur në Prishtinë ka mbyllur aventurën në Japoni me Sanfrece Hiroshiman dhe prej disa ...
Te gjitha 5 | Shenja | para 17 ore
Besart Berisha është në rrugën e rikthimit në Australi, aty ku ka shkëlqyer dhe ka fituar trofe të rëndësishëm. Sulmuesi shqiptar i lindur në Prishtinë ka mbyllur aventurën në Japoni me Sanfrece Hiroshiman dhe prej disa ...
Sadedini: Sot dhamë gjithçka, por ekipi nuk më bind ende
Sadedini: Sot dhamë gjithçka, por ekipi nuk më bind ende
Në mikrofonin e “Supersport” pas ndeshjes, trajneri i Flamurtarit Dritan Sadedini deklaroi se ekipi i tij është sërish në vështirësi dhe pret të rritet dita-ditës, ndonëse sot mori një pikë me vlerë ndaj Laçit. Pika e ...
Te gjitha 9 | SuperSport | para 12 ore
Në mikrofonin e “Supersport” pas ndeshjes, trajneri i Flamurtarit Dritan Sadedini deklaroi se ekipi i tij është sërish në vështirësi dhe pret të rritet dita-ditës, ndonëse sot mori një pikë me vlerë ndaj Laçit. Pika e ...
1 2 3 4 5


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved