ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 09:26

1

?Kualifikohen Spanja dhe Suedia
?Kualifikohen Spanja dhe Suedia
Spanja ka shënuar fitore të thellë ndaj Rumanisë, të cilën e ka mposhtur me rezultat 5-0.
Te gjitha 7 | Kosova Press | para 11 ore
Spanja ka shënuar fitore të thellë ndaj Rumanisë, të cilën e ka mposhtur me rezultat 5-0.
Vëllaznimi, i vetmi ekip me 100 % fitore
Vëllaznimi, i vetmi ekip me 100 % fitore
Në fakt, skuadra kuqezi ka dominuar nga fillimi dhe fitoren nuk e rrezikoi për asnjë moment. Vëllaznimi ka pesë fitore në po aq ndeshje të zhvilluara, duke qenë skuadra e vetme pa humbje në Ligën e Parë, derisa AS ...
Te gjitha 10 | Lajminet | para 20 ore
Në fakt, skuadra kuqezi ka dominuar nga fillimi dhe fitoren nuk e rrezikoi për asnjë moment. Vëllaznimi ka pesë fitore në po aq ndeshje të zhvilluara, duke qenë skuadra e vetme pa humbje në Ligën e Parë, derisa AS ...
1


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved