ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2020 23:45


Pak orë pas publikimit, kënga e Taynës dhe Mozzikut kap 1 milionëshin
Pak orë pas publikimit, kënga e Taynës dhe Mozzikut kap 1 milionëshin
Kënga ‘Edhe ti’ nga Tayna dhe Mozziku u publikua sot në orën 12:00. Ndërsa për më pak se 10 orë, kënga ka arritur të grumbullojë mbi 1 milion dëgjime në kanalin Youtube. Kënga erdhi e shoqëruar edhe me videoklip dhe u ...
Te gjitha 81 | InFokusi | I sapobotuar
Kënga ‘Edhe ti’ nga Tayna dhe Mozziku u publikua sot në orën 12:00. Ndërsa për më pak se 10 orë, kënga ka arritur të grumbullojë mbi 1 milion dëgjime në kanalin Youtube. Kënga erdhi e shoqëruar edhe me videoklip dhe u ...
Zbulohet gjinia e foshnjës së Milot Rashicës dhe Belkis Kerës
Zbulohet gjinia e foshnjës së Milot Rashicës dhe Belkis Kerës
Në muajin Nëntor, Prive.al zbuloi për herë të parë se Milot Rashica do të bëhet baba pasiqë bashkëshortja e tij, Belkis Kera është disa muajshe në pritjen e ëmbël. Atëbotë, një detaj mbeti pa u zbuluar – gjinia e bebes. ...
Te gjitha 125 | Lajminet | I sapobotuar
Në muajin Nëntor, Prive.al zbuloi për herë të parë se Milot Rashica do të bëhet baba pasiqë bashkëshortja e tij, Belkis Kera është disa muajshe në pritjen e ëmbël. Atëbotë, një detaj mbeti pa u zbuluar – gjinia e bebes. ...
Pamela u martua për të pestën herë, më seksi se kaq 52-vjeçarja nuk është dukur që moti
Pamela u martua për të pestën herë, më seksi se kaq 52-vjeçarja nuk është dukur që moti
Aktorja dhe modelja e famshme kanadeze-amerikane, Pamela Anderson, është kthyer përsëri në qendër të vëmendjes. Fillimisht, ikona 52-vjeçare bëri bujë me disa fotografi të reja joshëse, në të cilat është......
Te gjitha 31 | Zeri | para 28 min
Aktorja dhe modelja e famshme kanadeze-amerikane, Pamela Anderson, është kthyer përsëri në qendër të vëmendjes. Fillimisht, ikona 52-vjeçare bëri bujë me disa fotografi të reja joshëse, në të cilat është......
Elvana Gjata përfaqëson San Marinon në “Eurovizion”? Ja e vërteta
Elvana Gjata përfaqëson San Marinon në “Eurovizion”? Ja e vërteta
Një hipotezë mjaft interesante është ngritur nga fansat e Elvana Gjatës, të cilët thonë se këngëtarja do të përfaqësojë një tjetër shtet në festivalin “Eurovizionit”. Sipas tyre Elvana është e përzgjedhur nga shteti i ...
Te gjitha 23 | Lexo | para 60 min
Një hipotezë mjaft interesante është ngritur nga fansat e Elvana Gjatës, të cilët thonë se këngëtarja do të përfaqësojë një tjetër shtet në festivalin “Eurovizionit”. Sipas tyre Elvana është e përzgjedhur nga shteti i ...
Fustani i hedhur i Jennifer Aniston, fansat luten të ishte Brad Pitt me të
Fustani i hedhur i Jennifer Aniston, fansat luten të ishte Brad Pitt me të
Në ceremoninë e SAG Awards, afërsia mes tyre i entuziasmoi fansat që presin me padurim të shohin një ribashkim të Brad Pitt me Jennifer Aniston. Por ka qenë një foto e postuar prej kësaj të fundit në Instagram, ajo që i ...
Te gjitha 22 | Alsat-M | para 22 min
Në ceremoninë e SAG Awards, afërsia mes tyre i entuziasmoi fansat që presin me padurim të shohin një ribashkim të Brad Pitt me Jennifer Aniston. Por ka qenë një foto e postuar prej kësaj të fundit në Instagram, ajo që i ...
Ermal Mamaqi: Berisha e refuzoi ftesën për të qenë pjesë e filmit ‘I Love Tropoja’
Ermal Mamaqi: Berisha e refuzoi ftesën për të qenë pjesë e filmit ‘I Love Tropoja’
Këngëtarja, Linda Halimi ka publikuar një imazh me bashkëshortin dhe vajzën e saj. Në rrjetin e saj social, ‘ Instagram ‘, ka publikuar fotografinë, shkruan GazetaBlic . ‘Zyrtarisht një amerikan shqiptar ‘, ka shkruar ...
Te gjitha 39 | GazetaBlic | para 76 min
Këngëtarja, Linda Halimi ka publikuar një imazh me bashkëshortin dhe vajzën e saj. Në rrjetin e saj social, ‘ Instagram ‘, ka publikuar fotografinë, shkruan GazetaBlic . ‘Zyrtarisht një amerikan shqiptar ‘, ka shkruar ...
Loredana Zefi e sapo dalë nga dushi, shfaqet me robdishan
Loredana Zefi e sapo dalë nga dushi, shfaqet me robdishan
Loredana Zefi ka pozuar e sapo dalë nga dushi. Reperja shqiptare, Loredana Zefi është e afërt me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net. Ajo në rrjete sociale publikon imazhe të ndryshme e së fundmi ka vendosur të shfaqet e ...
Te gjitha 15 | InFokusi | para 95 min
Loredana Zefi ka pozuar e sapo dalë nga dushi. Reperja shqiptare, Loredana Zefi është e afërt me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net. Ajo në rrjete sociale publikon imazhe të ndryshme e së fundmi ka vendosur të shfaqet e ...
Horoskopi 23 janar 2020
Horoskopi 23 janar 2020
Dashi – Do ndiheni shume mire sot pranë atij qe dashuroni dhe nuk do keni çfarë te kërkoni me shume. Mosmarrëveshjet e se kaluarës i keni lënë pas krahëve. Beqaret do jene me te vendosur se kurrë te fillojnë një histori ...
Te gjitha 41 | Lexo | para 3 ore
Dashi – Do ndiheni shume mire sot pranë atij qe dashuroni dhe nuk do keni çfarë te kërkoni me shume. Mosmarrëveshjet e se kaluarës i keni lënë pas krahëve. Beqaret do jene me te vendosur se kurrë te fillojnë një histori ...
FOTO/ Ndërron jetë aktori i njohur
FOTO/ Ndërron jetë aktori i njohur
Ylli i “Monty Python”, Terry Jones, ka ndërruar jetë në moshën 77 vjeçare.Ylli i “Monty Python”, Terry Jones ka vdekur në moshën 77 vjeç, raporton agjencia e lajmeve PA, duke cituar agjentin e tij. Jones ishte anëtar i ...
Te gjitha 11 | Lexo | para 112 min
Ylli i “Monty Python”, Terry Jones, ka ndërruar jetë në moshën 77 vjeçare.Ylli i “Monty Python”, Terry Jones ka vdekur në moshën 77 vjeç, raporton agjencia e lajmeve PA, duke cituar agjentin e tij. Jones ishte anëtar i ...
Mësohet njëra nga arsyet që shtyri Harryn dhe Meghan të largohen nga familja mbretërore
Mësohet njëra nga arsyet që shtyri Harryn dhe Meghan të largohen nga familja mbretërore
Fëmija Archie është njëra nga arsyet që Duka dhe Dukesha e Sussexit u larguan nga familja mbretërore. Meghan Markle u acarua gjithnjë e më shumë me mediet dhe Pallatin, ndërsa luftoi për privatësinë e djalit të saj ...
Te gjitha 44 | Gazeta Observer | para 6 ore
Fëmija Archie është njëra nga arsyet që Duka dhe Dukesha e Sussexit u larguan nga familja mbretërore. Meghan Markle u acarua gjithnjë e më shumë me mediet dhe Pallatin, ndërsa luftoi për privatësinë e djalit të saj ...


Shefi i Google në Davos, Pichai: Duhen rregulla botërore për inteligjencën artificiale!
Shefi i Google në Davos, Pichai: Duhen rregulla botërore për inteligjencën artificiale!
Shefi ekzekutiv i Google, Sundar Pichai, i bëri thirrje rregullatorëve që të ndërtojnë një rrjet botëror për të trajtuar inteligjencën artificiale dhe sistemin e njohjes së fytyrës, duke paralajmëruar se teknologji të ...
Te gjitha 11 | Lexo | para 6 ore
Shefi ekzekutiv i Google, Sundar Pichai, i bëri thirrje rregullatorëve që të ndërtojnë një rrjet botëror për të trajtuar inteligjencën artificiale dhe sistemin e njohjes së fytyrës, duke paralajmëruar se teknologji të ...
Japonia përgatitet për fillimin e rrjetit 6G
Japonia përgatitet për fillimin e rrjetit 6G
Qeveria japoneze ka vendosur të fillojë përgatitjet për futjen e një rrjeti të gjeneratës së gjashtë (6G) të lëvizshme, me qëllimin për të filluar këtë rrjet ultra të shpejtë në vitin 2030. Për këtë qëllim, është ...
Te gjitha 9 | Aktuale.MK | para 3 ore
Qeveria japoneze ka vendosur të fillojë përgatitjet për futjen e një rrjeti të gjeneratës së gjashtë (6G) të lëvizshme, me qëllimin për të filluar këtë rrjet ultra të shpejtë në vitin 2030. Për këtë qëllim, është ...
Uplift Albania shpalli fituesit e programit parë në mbështetje të startupeve nga Shqipëria, Kosova dhe Rajoni
Uplift Albania shpalli fituesit e programit parë në mbështetje të startupeve nga Shqipëria, Kosova dhe Rajoni
Akseleratori i parë në Shqipëri Uplift Albania shpalli të Hënën në një aktivitet organizuar pranë Liceut Artistik “Jordan Misja” fituesit e programit të parë 6-javor të akselerimit pjesë e të cilit ishin 7 startupe nga ...
Te gjitha 6 | Medial | para 10 ore
Akseleratori i parë në Shqipëri Uplift Albania shpalli të Hënën në një aktivitet organizuar pranë Liceut Artistik “Jordan Misja” fituesit e programit të parë 6-javor të akselerimit pjesë e të cilit ishin 7 startupe nga ...

Horoskopi 23 janar 2020
Horoskopi 23 janar 2020
Dashi – Do ndiheni shume mire sot pranë atij qe dashuroni dhe nuk do keni çfarë te kërkoni me shume. Mosmarrëveshjet e se kaluarës i keni lënë pas krahëve. Beqaret do jene me te vendosur se kurrë te fillojnë një histori ...
Te gjitha 41 | Lexo | para 3 ore
Dashi – Do ndiheni shume mire sot pranë atij qe dashuroni dhe nuk do keni çfarë te kërkoni me shume. Mosmarrëveshjet e se kaluarës i keni lënë pas krahëve. Beqaret do jene me te vendosur se kurrë te fillojnë një histori ...
E TMER RSHME/ U këndonte më pas i mb yti, nëna monstër u merr jetën 3 fëmijëve të saj
E TMER RSHME/ U këndonte më pas i mb yti, nëna monstër u merr jetën 3 fëmijëve të saj
Nënat e papërgjegjshme rriten gjithnjë e më shumë. Një 22 vjeçare në Phoenix, Arizona, ka mb-ytur për vd-ekje tre të vegjlit e saj teksa i këndonte, përpara se t’ja vendoste trupat në divan, sikur të ishin duke fjetur. ...
Te gjitha 6 | Lexo | para 3 ore
Nënat e papërgjegjshme rriten gjithnjë e më shumë. Një 22 vjeçare në Phoenix, Arizona, ka mb-ytur për vd-ekje tre të vegjlit e saj teksa i këndonte, përpara se t’ja vendoste trupat në divan, sikur të ishin duke fjetur. ...
Coca-Cola nuk heq dorë nga shishet plastike
Coca-Cola nuk heq dorë nga shishet plastike
Kompania amerikane e pijeve Coca-Cola nuk do të largojë shishet plastike nga përdorimi dhe planifikon që deri në vitin 2030 gjysma e paketimit plastik do të riciklohet, pavarësisht se kohë më parë është shpallur ndotësi ...
Te gjitha 7 | Aktuale.MK | para 4 ore
Kompania amerikane e pijeve Coca-Cola nuk do të largojë shishet plastike nga përdorimi dhe planifikon që deri në vitin 2030 gjysma e paketimit plastik do të riciklohet, pavarësisht se kohë më parë është shpallur ndotësi ...

Gjenden në Malajzi sende prej guri, që datojnë para 17.000 vjetësh
Gjenden në Malajzi sende prej guri, që datojnë para 17.000 vjetësh
Në shtetin Kedah, në veri të Malajzisë, janë gjetur objekte prej guri për të cilët mendohet se datojnë para 17.000 vjetësh. Sipas mediave malajziane, në gërmimet arkeologjike në shpellat Kelambu, Tembus dhe Akar në ...
Te gjitha 9 | Gazeta Observer | para 8 ore
Në shtetin Kedah, në veri të Malajzisë, janë gjetur objekte prej guri për të cilët mendohet se datojnë para 17.000 vjetësh. Sipas mediave malajziane, në gërmimet arkeologjike në shpellat Kelambu, Tembus dhe Akar në ...
Video/ Momenti drithërues: Koala e etur pi ujë në rrugë nga reshjet e shiut
Video/ Momenti drithërues: Koala e etur pi ujë në rrugë nga reshjet e shiut
Zjarret australiane janë ngadalësuar, por me siguri po vihen nën kontroll. Por megjithatë, ne duhet të jemi të vetëdijshëm për faktin se zona të mëdha janë akoma nën zjarr dhe situata do të vazhdojë për ca kohë. Natyra ...
Te gjitha 4 | Telegraf | para 3 ore
Zjarret australiane janë ngadalësuar, por me siguri po vihen nën kontroll. Por megjithatë, ne duhet të jemi të vetëdijshëm për faktin se zona të mëdha janë akoma nën zjarr dhe situata do të vazhdojë për ca kohë. Natyra ...
Së shpejti E-Class i ridizajnuar, vjen me më shumë versione hibride
Së shpejti E-Class i ridizajnuar, vjen me më shumë versione hibride
Edicioni i rifreskuar i Mercedes E-Classës në sallonet evropiane të automjeteve pritet të arrijë kah mesi i këtij viti. Katër vjet pas debutimit të gjeneratës aktuale të E-Classës, Mercedesi po përgatitet të prezantojë ...
Te gjitha 6 | Koha.net | para 6 ore
Edicioni i rifreskuar i Mercedes E-Classës në sallonet evropiane të automjeteve pritet të arrijë kah mesi i këtij viti. Katër vjet pas debutimit të gjeneratës aktuale të E-Classës, Mercedesi po përgatitet të prezantojë ...

Mënyra natyrale e shërimit të kancerit për secilin pacient
Mënyra natyrale e shërimit të kancerit për secilin pacient
Kërkimet thonë që aksidentalisht kanë zbuluar një sistem imunitar që mund të shërojë kancerin tek të gjithë njerëzit e prekur, raporton “Daily Star”, transmeton . Ekipi i Universitetit të Cardiff-it kanë menagjuar një ...
Te gjitha 24 | Lajminet | para 6 ore
Kërkimet thonë që aksidentalisht kanë zbuluar një sistem imunitar që mund të shërojë kancerin tek të gjithë njerëzit e prekur, raporton “Daily Star”, transmeton . Ekipi i Universitetit të Cardiff-it kanë menagjuar një ...
A duhet të lejohen donacionet e spermës nga burrat pasi të kenë vdekur ?
A duhet të lejohen donacionet e spermës nga burrat pasi të kenë vdekur ?
Analiza, e cila është botuar në revistën Medical Ethics, pretendon se dhurimet e lejuara pas vdekjes mund të jenë një mënyrë “e lejueshme moralisht” e rritjes së stoqeve të disponueshme. Në vitin 2017 në Mbretërinë e ...
Te gjitha 5 | Indeks Online | para 3 ore
Analiza, e cila është botuar në revistën Medical Ethics, pretendon se dhurimet e lejuara pas vdekjes mund të jenë një mënyrë “e lejueshme moralisht” e rritjes së stoqeve të disponueshme. Në vitin 2017 në Mbretërinë e ...
Studimi: Shëndeti i dobët mendor në punë po u kushton shumë punëdhënësve
Studimi: Shëndeti i dobët mendor në punë po u kushton shumë punëdhënësve
Shëndeti i dobët mendor në vendin e punës po u kushton shumë punëdhënësve në Mbretërinë e Bashkuar, sipas një raporti të ri. Me punëtorët që shpesh frikësohen të flasin për ‘të qenurit i dobët’ dhe mungesa e fondeve në ...
Te gjitha 5 | Indeks Online | para 2 ore
Shëndeti i dobët mendor në vendin e punës po u kushton shumë punëdhënësve në Mbretërinë e Bashkuar, sipas një raporti të ri. Me punëtorët që shpesh frikësohen të flasin për ‘të qenurit i dobët’ dhe mungesa e fondeve në ...

Pak orë pas publikimit, kënga e Taynës dhe Mozzikut kap 1 milionëshin
Pak orë pas publikimit, kënga e Taynës dhe Mozzikut kap 1 milionëshin
Kënga ‘Edhe ti’ nga Tayna dhe Mozziku u publikua sot në orën 12:00. Ndërsa për më pak se 10 orë, kënga ka arritur të grumbullojë mbi 1 milion dëgjime në kanalin Youtube, shkruan Indeksonline. Kënga erdhi e shoqëruar ...
Te gjitha 74 | Indeks Online | para 22 min
Kënga ‘Edhe ti’ nga Tayna dhe Mozziku u publikua sot në orën 12:00. Ndërsa për më pak se 10 orë, kënga ka arritur të grumbullojë mbi 1 milion dëgjime në kanalin Youtube, shkruan Indeksonline. Kënga erdhi e shoqëruar ...
Zbulohet gjinia e bebes që do bëjë prindër Belkizen dhe Milot Rashicën
Zbulohet gjinia e bebes që do bëjë prindër Belkizen dhe Milot Rashicën
Meda ka zgjedhur Dubain për të pushuar. Këngëtari Meda së bashku me familjen e tij po shijojnë pushimet në Dubai, shkruan lajmi.net. Nga atje të dy kanë publikuar imazhe të ndryshme e para pak minutash Meda e publikoi ...
Te gjitha 112 | GazetaBlic | para 52 min
Meda ka zgjedhur Dubain për të pushuar. Këngëtari Meda së bashku me familjen e tij po shijojnë pushimet në Dubai, shkruan lajmi.net. Nga atje të dy kanë publikuar imazhe të ndryshme e para pak minutash Meda e publikoi ...
Pamela u martua për të pestën herë, më seksi se kaq 52-vjeçarja nuk është dukur që moti
Pamela u martua për të pestën herë, më seksi se kaq 52-vjeçarja nuk është dukur që moti
Aktorja dhe modelja e famshme kanadeze-amerikane, Pamela Anderson, është kthyer përsëri në qendër të vëmendjes. Fillimisht, ikona 52-vjeçare bëri bujë me disa fotografi të reja joshëse, në të cilat është......
Te gjitha 31 | Zeri | para 28 min
Aktorja dhe modelja e famshme kanadeze-amerikane, Pamela Anderson, është kthyer përsëri në qendër të vëmendjes. Fillimisht, ikona 52-vjeçare bëri bujë me disa fotografi të reja joshëse, në të cilat është......

Zogu-robot me pupla të vërteta fluturon me sukses   Shkencëtarët kanë krijuar një robot të quajtur PigeonBot, i cili është i përbërë nga 40 pendë dhe disa gjëra të tjera. Ndërsa avionët janë duke manovruar duke ndryshuar...
Zogu-robot me pupla të vërteta fluturon me sukses Shkencëtarët kanë krijuar një robot të quajtur PigeonBot, i cili është i përbërë nga 40 pendë dhe disa gjëra të tjera. Ndërsa avionët janë duke manovruar duke ndryshuar...
Shkencëtarët kanë krijuar një robot të quajtur PigeonBot, i cili është i përbërë nga 40 pendë dhe disa gjëra të tjera. Ndërsa avionët janë duke manovruar duke ndryshuar pozicionin e elementeve të krahut, zogjtë mund të ...
| Kosova Sot | 21-Jan-2020 14:43
Shkencëtarët kanë krijuar një robot të quajtur PigeonBot, i cili është i përbërë nga 40 pendë dhe disa gjëra të tjera. Ndërsa avionët janë duke manovruar duke ndryshuar pozicionin e elementeve të krahut, zogjtë mund të ...
Pamje +18: Shokohen udhëtarët, gruaja zhvishet në aeroport   Një grua është parë në ambientet e aeroportit të Majemit krejtësisht e zhveshur, teksa i hedh të brendshmet e saj në dysheme. Në pamjet e publikuara nga mediat e huaja shihet e reja duke ec
Pamje +18: Shokohen udhëtarët, gruaja zhvishet në aeroport Një grua është parë në ambientet e aeroportit të Majemit krejtësisht e zhveshur, teksa i hedh të brendshmet e saj në dysheme. Në pamjet e publikuara nga mediat e huaja shihet e reja duke ec
Një grua është parë në ambientet e aeroportit të Majemit krejtësisht e zhveshur, teksa i hedh të brendshmet e saj në dysheme. Në pamjet e publikuara nga mediat e huaja shihet e reja duke ecur zbathur në afërsi të zonës ...
| Kosova Sot | 21-Jan-2020 11:58
Një grua është parë në ambientet e aeroportit të Majemit krejtësisht e zhveshur, teksa i hedh të brendshmet e saj në dysheme. Në pamjet e publikuara nga mediat e huaja shihet e reja duke ecur zbathur në afërsi të zonës ...

Doni të bëni seks gjithë natën pa pushim? Ja çfarë duhet të dini   Për fat të keq, të bësh seks gjithë natën nuk është aq e thjeshtë. Kjo pasi periudha qetësuese pas seksit e një mashkulli tipik mund të ftohë të gjitha qëllimet e...
Doni të bëni seks gjithë natën pa pushim? Ja çfarë duhet të dini Për fat të keq, të bësh seks gjithë natën nuk është aq e thjeshtë. Kjo pasi periudha qetësuese pas seksit e një mashkulli tipik mund të ftohë të gjitha qëllimet e...
Për fat të keq, të bësh seks gjithë natën nuk është aq e thjeshtë. Kjo pasi periudha qetësuese pas seksit e një mashkulli tipik mund të ftohë të gjitha qëllimet e nxehta. Megjithatë kemi lajme të mira. Me shembujt në ...
| Kosova Sot | para 6 ore
Për fat të keq, të bësh seks gjithë natën nuk është aq e thjeshtë. Kjo pasi periudha qetësuese pas seksit e një mashkulli tipik mund të ftohë të gjitha qëllimet e nxehta. Megjithatë kemi lajme të mira. Me shembujt në ...
Ngjarje e vërtetë: Nga kthetrat e nënës më shpëtoi vajza e varfër (2)   Kjo është jeta jote dhe do ta jetosh ti, e jo nëna jote. Si mendon një ditë t'i përfaqësosh njerëzit dhe t'i mbrosh në gjykatë kur nuk ke vendosur me vullnet tëndin për atë...
Ngjarje e vërtetë: Nga kthetrat e nënës më shpëtoi vajza e varfër (2) Kjo është jeta jote dhe do ta jetosh ti, e jo nëna jote. Si mendon një ditë t'i përfaqësosh njerëzit dhe t'i mbrosh në gjykatë kur nuk ke vendosur me vullnet tëndin për atë...
Kjo është jeta jote dhe do ta jetosh ti, e jo nëna jote. Si mendon një ditë t'i përfaqësosh njerëzit dhe t'i mbrosh në gjykatë kur nuk ke vendosur me vullnet tëndin për atë profesion? E dëgjoja pa e kundërshtuar. Shumë ...
Te gjitha 2 | Kosova Sot | para 8 ore
Kjo është jeta jote dhe do ta jetosh ti, e jo nëna jote. Si mendon një ditë t'i përfaqësosh njerëzit dhe t'i mbrosh në gjykatë kur nuk ke vendosur me vullnet tëndin për atë profesion? E dëgjoja pa e kundërshtuar. Shumë ...
Roman dashurie: Punë fati (3)
Roman dashurie: Punë fati (3)
- Ku je ti? Pse nuk më lajmërohesh tërë ditën? - Më fal, nuk kam qenë në shtëpi. - Shpresoj të mos kesh qenë me atë kodoshin e pështirë, që në takimin e parë menjëherë heq dorë nga obligimet? Gona kishte nevojën që çdo ...
Te gjitha 2 | Kosova Sot | para 9 ore
- Ku je ti? Pse nuk më lajmërohesh tërë ditën? - Më fal, nuk kam qenë në shtëpi. - Shpresoj të mos kesh qenë me atë kodoshin e pështirë, që në takimin e parë menjëherë heq dorë nga obligimet? Gona kishte nevojën që çdo ...

Charlotte McKinney seksi në veshje sportive (Foto)
Charlotte McKinney seksi në veshje sportive (Foto)
harlotte McKinney ka pasur të veshur një veshje sportive derisa ka marrë pjesë në një ngjarje humanitare te jogas në Berverly Hills, ku ajo i është bashkuar organizatës joqeveritare Best Buddies. Charlotte McKinney ka ...
Te gjitha 16 | Zhurnal | 13-Mar-2019 08:55
harlotte McKinney ka pasur të veshur një veshje sportive derisa ka marrë pjesë në një ngjarje humanitare te jogas në Berverly Hills, ku ajo i është bashkuar organizatës joqeveritare Best Buddies. Charlotte McKinney ka ...

Emisari i Trump-it: Jam në Kosovë për të folur për zhvillimin e rajonit
Emisari i Trump-it: Jam në Kosovë për të folur për zhvillimin e rajonit
Emisari special i presidentit amerikan Donald Trump për dialogun në mes të Kosovës dhe Serbisë, ambasadori Richard Grenell, tha se ai ka ardhur në Prishtinë për të folur për zhvillimin rajonit. “Presidenti Trump ka qenë ...
Te gjitha 436 | Politiko | para 22 min
Emisari special i presidentit amerikan Donald Trump për dialogun në mes të Kosovës dhe Serbisë, ambasadori Richard Grenell, tha se ai ka ardhur në Prishtinë për të folur për zhvillimin rajonit. “Presidenti Trump ka qenë ...
Ndalohet transporti publik në qytetin kinez ku u përhap virusi i ri
Ndalohet transporti publik në qytetin kinez ku u përhap virusi i ri
Wuhan, një qytet kinez me afro nëntë milionë banorë, do të mbyllë përkohësisht transportin publik duke u përpjekur që të ndalojë shpërthimin e virusit të ri Coronavirus. Ata që jetojnë në qytet janë këshilluar që të mos ...
Te gjitha 208 | Klan Kosova | para 25 min
Wuhan, një qytet kinez me afro nëntë milionë banorë, do të mbyllë përkohësisht transportin publik duke u përpjekur që të ndalojë shpërthimin e virusit të ri Coronavirus. Ata që jetojnë në qytet janë këshilluar që të mos ...
Videoja e Lefter Allës u montua nga PD? Artan Hoxha i prerë: Asnjëherë mo burrë!
Videoja e Lefter Allës u montua nga PD? Artan Hoxha i prerë: Asnjëherë mo burrë!
Kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, reagoi për videon e publikuar, ku shfaqej se duke pirë kokainë, duke akuzuar për montazh Partinë Demokratike, që sipas tij, po e përdor për ta shantazhuar. Por, gazetari ...
Te gjitha 122 | BalkanWeb | para 50 min
Kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, reagoi për videon e publikuar, ku shfaqej se duke pirë kokainë, duke akuzuar për montazh Partinë Demokratike, që sipas tij, po e përdor për ta shantazhuar. Por, gazetari ...

Pas triumnfit në Copa del Rey deklarohet Zidane: Ishte një natë e vështirë, rëndësi ka kualifikimi tutje
Pas triumnfit në Copa del Rey deklarohet Zidane: Ishte një natë e vështirë, rëndësi ka kualifikimi tutje
Juventusi ka siguruar gjysmëfinalen e kupës së Italisë për edicionin 2019/2020. Djelmoshat e Sarrit ishin dukshëm më të mirë sesa ata të Fonsekas, për të vazhduar kështu në fazën finale të kompeticionit të dytë për nga ...
Te gjitha 85 | GazetaBlic | I sapobotuar
Juventusi ka siguruar gjysmëfinalen e kupës së Italisë për edicionin 2019/2020. Djelmoshat e Sarrit ishin dukshëm më të mirë sesa ata të Fonsekas, për të vazhduar kështu në fazën finale të kompeticionit të dytë për nga ...
Notat e lojtarëve, Manchester United 0-2 Burnley: Pope lojtar i ndeshjes, De Gea dështim
Notat e lojtarëve, Manchester United 0-2 Burnley: Pope lojtar i ndeshjes, De Gea dështim
Manchester United e ka pësuar humbjen e dytë me radhë dhe të tetën në këtë edicion të Ligës Premier, ndaj Burnley me rezultat 2-0. Burnleyu shënoi në çdo pjesë nga një gol për të dalë me pikë të plota nga “Old ...
Te gjitha 28 | Telegrafi | para 22 min
Manchester United e ka pësuar humbjen e dytë me radhë dhe të tetën në këtë edicion të Ligës Premier, ndaj Burnley me rezultat 2-0. Burnleyu shënoi në çdo pjesë nga një gol për të dalë me pikë të plota nga “Old ...
Real Madridi kualifikohet në Kupën e Mbretit
Real Madridi kualifikohet në Kupën e Mbretit
Real Madrid e ka mposhtur skuadrën e Ligës së tretë spanjolle, Unionistas de Salamanca, me rezultat 1-3.
Te gjitha 41 | Kosova Press | para 34 min
Real Madrid e ka mposhtur skuadrën e Ligës së tretë spanjolle, Unionistas de Salamanca, me rezultat 1-3.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved