ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 03:39


Thaçi: Vdekja e artistit Gëzim Kruja – humbje e madhe për kulturën shqiptare
Thaçi: Vdekja e artistit Gëzim Kruja – humbje e madhe për kulturën shqiptare
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka pritur me pikëllim vdekjen e artistit të talentuar Gëzim Kruja. Ai në një postim në Facebook shkruan se vdekja e mjeshtrit të madh të humorit shkodran është humbje e madhe për artin ...
Te gjitha 51 | Indeks Online | para 5 ore
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka pritur me pikëllim vdekjen e artistit të talentuar Gëzim Kruja. Ai në një postim në Facebook shkruan se vdekja e mjeshtrit të madh të humorit shkodran është humbje e madhe për artin ...
E pabesueshme: Sapo u shërua nga koronavirusi, francezi thyen rekordin e Ronaldos
E pabesueshme: Sapo u shërua nga koronavirusi, francezi thyen rekordin e Ronaldos
Cristiano Ronaldo mendon se është i pathyeshëm? E ka gabim, rekordi i tij qëndroi vetëm pak orë në fuqi . Edhe pse të bësh më shumë se 142 pompa për muskujt e barkut duket një sfidë përtej mundësive njerëzore, një shok ...
Te gjitha 207 | TetovaSot | para 3 ore
Cristiano Ronaldo mendon se është i pathyeshëm? E ka gabim, rekordi i tij qëndroi vetëm pak orë në fuqi . Edhe pse të bësh më shumë se 142 pompa për muskujt e barkut duket një sfidë përtej mundësive njerëzore, një shok ...
53 rastet e testuara në karantinë rezultojnë negativ – nesër lirohen për në shtëpi
53 rastet e testuara në karantinë rezultojnë negativ – nesër lirohen për në shtëpi
Zëvendësministri i Shëndetësisë, Izet Sadiku ka deklaruar se sot janë testuar edhe 53 raste të vendosur në Qendrën e Studentëve në Prishtinë (karantinë), fatmirësisht të gjitha rastet kanë rezultuar negativ. Sadiku, ...
Te gjitha 73 | Gazeta Monitor | para 7 ore
Zëvendësministri i Shëndetësisë, Izet Sadiku ka deklaruar se sot janë testuar edhe 53 raste të vendosur në Qendrën e Studentëve në Prishtinë (karantinë), fatmirësisht të gjitha rastet kanë rezultuar negativ. Sadiku, ...
“Dita e parë pas karantinës”, Tayna merr vëmendjen me pamjen e saj
“Dita e parë pas karantinës”, Tayna merr vëmendjen me pamjen e saj
Tayna si thuajse të gjithë artistët e tjerë ka qenë mjaft aktive gjatë këtij izolimi me postime në rrjete sociale. Reperja e cila është e ndjekur nga miliona persona në Instagram, ka ndarë një foto të re në këtë rrjet ...
Te gjitha 19 | Ina-Online | para 2 ore
Tayna si thuajse të gjithë artistët e tjerë ka qenë mjaft aktive gjatë këtij izolimi me postime në rrjete sociale. Reperja e cila është e ndjekur nga miliona persona në Instagram, ka ndarë një foto të re në këtë rrjet ...
U ndanë Jessie J dhe Channing Tatum
U ndanë Jessie J dhe Channing Tatum
Lidhja e tyre s’funksionoi Channing Tatum dhe Jessie J u munduan shumë që lidhja e tyre të funksionojë, por nuk ia dolën. E!News konfirmoi të shtunën se Channing dhe Jessie u ndanë për herën e dytë. Ata filluan lidhjen ...
Te gjitha 12 | Ina-Online | para 2 ore
Lidhja e tyre s’funksionoi Channing Tatum dhe Jessie J u munduan shumë që lidhja e tyre të funksionojë, por nuk ia dolën. E!News konfirmoi të shtunën se Channing dhe Jessie u ndanë për herën e dytë. Ata filluan lidhjen ...
Ermal Fejzullahu flet për jetën në karantinë
Ermal Fejzullahu flet për jetën në karantinë
Ermal Fejzullahu ka treguar të mirat e izolimit.Ermal Fejzullahu sot ishte në lidhje direkte me emisionin ‘E diell’ ku flet për jetën në karantinë dhe dobitë që kishte pas këtyre ditëve të izolimit.Këngëtari tha se edhe ...
Te gjitha 8 | Ina-Online | para 3 ore
Ermal Fejzullahu ka treguar të mirat e izolimit.Ermal Fejzullahu sot ishte në lidhje direkte me emisionin ‘E diell’ ku flet për jetën në karantinë dhe dobitë që kishte pas këtyre ditëve të izolimit.Këngëtari tha se edhe ...
Kur mund të dilni nga shtëpia juaj pasi të keni përjetuar simptoma të koronavirusit?
Kur mund të dilni nga shtëpia juaj pasi të keni përjetuar simptoma të koronavirusit?
QKPS ka udhëzime që varen nga fakti nëse keni bërë ose jo testin e COVID-19. Nëse nuk do të keni bërë testin, QKPS thotë se ju mund të largoheni nga shtëpia pasi t’ju ndodhin këto tri gjëra: Nuk keni pasur temperaturë ...
Te gjitha 14 | Koha.mk | para 6 ore
QKPS ka udhëzime që varen nga fakti nëse keni bërë ose jo testin e COVID-19. Nëse nuk do të keni bërë testin, QKPS thotë se ju mund të largoheni nga shtëpia pasi t’ju ndodhin këto tri gjëra: Nuk keni pasur temperaturë ...
Kush është femra që po përflitet se është e dashura e Shaqirit? Ja fotot më atraktive të saj
Kush është femra që po përflitet se është e dashura e Shaqirit? Ja fotot më atraktive të saj
Sot në mediat sportive dhe ato rozë, filloi të qarkulloi lajmë për lidhjen e re të mundshme të yllit kosovar të Liverpoolit, Xherdan Shaqiri. Sipas “prive.al”, 28-vjeçari nga Gjilani, është në një lidhje me ...
Te gjitha 12 | Zeri | para 6 ore
Sot në mediat sportive dhe ato rozë, filloi të qarkulloi lajmë për lidhjen e re të mundshme të yllit kosovar të Liverpoolit, Xherdan Shaqiri. Sipas “prive.al”, 28-vjeçari nga Gjilani, është në një lidhje me ...
Keni ethe dhe kollë? Gjashtë hapat që duhet të ndiqni kur jeni në shtëpi
Keni ethe dhe kollë? Gjashtë hapat që duhet të ndiqni kur jeni në shtëpi
Instituti i Shëndetit Publikon këshillon qytetarët që kanë ethe dhe kollë që të marrin një sërë masash kur ndodhen në shtëpi. Kujdesi në shtëpi për personat e infektuar ose që dyshohen të infektuar me COVID-19 Kujdesuni ...
Te gjitha 10 | IliriaNews | para 5 ore
Instituti i Shëndetit Publikon këshillon qytetarët që kanë ethe dhe kollë që të marrin një sërë masash kur ndodhen në shtëpi. Kujdesi në shtëpi për personat e infektuar ose që dyshohen të infektuar me COVID-19 Kujdesuni ...
Enca ia vë flakën: Publikon foto provokuese vetëm në bikini
Enca ia vë flakën: Publikon foto provokuese vetëm në bikini
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia po e shfrytëzon periudhën e vetë-izolimit, për të pasur sa më shumë çasje tek fansat përmes rrjeteve sociale. Ajo publikon thuajse çdo ditë fotografi apo video nga përditshmëria e saj, ...
Te gjitha 16 | Zeri | para 5 ore
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia po e shfrytëzon periudhën e vetë-izolimit, për të pasur sa më shumë çasje tek fansat përmes rrjeteve sociale. Ajo publikon thuajse çdo ditë fotografi apo video nga përditshmëria e saj, ...


Koronavirusi kërcënon gjeneratën e ardhshme të telefonave inteligjentë
Koronavirusi kërcënon gjeneratën e ardhshme të telefonave inteligjentë
Çfarë po ndodhë me gjeneratën e ardhshme të telefonave inteligjentë si pasojë e mbylljes nga koronavirusi? Sipas Z. Kourouche, i cili zhvillon softuer për sistemin operativ iPhone (iOS), thotë se shumë njerëz zakonisht ...
Te gjitha 6 | Ina-Online | para 2 ore
Çfarë po ndodhë me gjeneratën e ardhshme të telefonave inteligjentë si pasojë e mbylljes nga koronavirusi? Sipas Z. Kourouche, i cili zhvillon softuer për sistemin operativ iPhone (iOS), thotë se shumë njerëz zakonisht ...
Shpërthejnë teoritë konspirative në Britani, koronavirusi përhapet përmes valëve 5G
Shpërthejnë teoritë konspirative në Britani, koronavirusi përhapet përmes valëve 5G
Rrjeti social Facebook ka reaguar duke rrëzuar postimet që kanë të bëjnë me këtë konspiracion të pavend sipas autoriteteve Britanike. Shpërthejnë teoritë konspirative në Britani, koronavirusi përhapet përmes valëve 5G ...
Te gjitha 7 | Ina-Online | para 2 ore
Rrjeti social Facebook ka reaguar duke rrëzuar postimet që kanë të bëjnë me këtë konspiracion të pavend sipas autoriteteve Britanike. Shpërthejnë teoritë konspirative në Britani, koronavirusi përhapet përmes valëve 5G ...
”Hack the Crisis Albania”, komuniteti inovator shqiptar ofron zgjidhjet për situatën e koronavirusit
”Hack the Crisis Albania”, komuniteti inovator shqiptar ofron zgjidhjet për situatën e koronavirusit
Komuniteti inovator shqiptar nëpërmjet projektit ”Hack The Crisis Albania” të financuar nga BE ka ofruar propozime dhe zgjidhje për situatën e koronavirusit në Shqipëri. Arlind Haxhia dhe Valbona Koçi pjesë e projektit ...
Te gjitha 10 | BalkanWeb | para 7 ore
Komuniteti inovator shqiptar nëpërmjet projektit ”Hack The Crisis Albania” të financuar nga BE ka ofruar propozime dhe zgjidhje për situatën e koronavirusit në Shqipëri. Arlind Haxhia dhe Valbona Koçi pjesë e projektit ...

Kur mund të dilni nga shtëpia juaj pasi të keni përjetuar simptoma të koronavirusit?
Kur mund të dilni nga shtëpia juaj pasi të keni përjetuar simptoma të koronavirusit?
QKPS ka udhëzime që varen nga fakti nëse keni bërë ose jo testin e COVID-19. Nëse nuk do të keni bërë testin, QKPS thotë se ju mund të largoheni nga shtëpia pasi t’ju ndodhin këto tri gjëra: Nuk keni pasur temperaturë ...
Te gjitha 14 | Koha.mk | para 6 ore
QKPS ka udhëzime që varen nga fakti nëse keni bërë ose jo testin e COVID-19. Nëse nuk do të keni bërë testin, QKPS thotë se ju mund të largoheni nga shtëpia pasi t’ju ndodhin këto tri gjëra: Nuk keni pasur temperaturë ...
Keni ethe dhe kollë? Gjashtë hapat që duhet të ndiqni kur jeni në shtëpi
Keni ethe dhe kollë? Gjashtë hapat që duhet të ndiqni kur jeni në shtëpi
Instituti i Shëndetit Publikon këshillon qytetarët që kanë ethe dhe kollë që të marrin një sërë masash kur ndodhen në shtëpi. Kujdesi në shtëpi për personat e infektuar ose që dyshohen të infektuar me COVID-19 Kujdesuni ...
Te gjitha 10 | IliriaNews | para 5 ore
Instituti i Shëndetit Publikon këshillon qytetarët që kanë ethe dhe kollë që të marrin një sërë masash kur ndodhen në shtëpi. Kujdesi në shtëpi për personat e infektuar ose që dyshohen të infektuar me COVID-19 Kujdesuni ...
Dy mace dolën pozitive me koronavirus, por a infektojnë njerëzit? Ja çfarë thonë ekspertët
Dy mace dolën pozitive me koronavirus, por a infektojnë njerëzit? Ja çfarë thonë ekspertët
Shumë njerëz nëpër botë e kanë gjetur veten të izoluar në shtëpi me macen ose qenin e tyre, duke pyetur veten nëse ata mund të jenë gjithashtu në rrezik nga koronavirusi. Deri më tani, dy mace një në Belgjikë, tjetra në ...
Te gjitha 8 | Shprehja | para 72 min
Shumë njerëz nëpër botë e kanë gjetur veten të izoluar në shtëpi me macen ose qenin e tyre, duke pyetur veten nëse ata mund të jenë gjithashtu në rrezik nga koronavirusi. Deri më tani, dy mace një në Belgjikë, tjetra në ...

Tigri del pozitiv pas testit për koronavirus
Tigri del pozitiv pas testit për koronavirus
Një tigër në kopshtin zoologjik “Bronx” ka testuar pozitiv për koronavirus, në atë që besohet të jetë infeksioni i parë i njohur në një kafshë në SHBA, ose një tigër kudo në botë, thanë të dielën zyrtarët federale të ...
Te gjitha 6 | Arbresh | para 2 ore
Një tigër në kopshtin zoologjik “Bronx” ka testuar pozitiv për koronavirus, në atë që besohet të jetë infeksioni i parë i njohur në një kafshë në SHBA, ose një tigër kudo në botë, thanë të dielën zyrtarët federale të ...
Horoskopi ditor, e hënë 6 prill 2020
Horoskopi ditor, e hënë 6 prill 2020
Dashi Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni here pas here me personin qe keni ne krah dhe nuk do hapni rruge për asnjë çast. Beqaret do kenë një dite te bukur dhe te mbushur ...
Te gjitha 29 | IliriaNews | para 5 ore
Dashi Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni here pas here me personin qe keni ne krah dhe nuk do hapni rruge për asnjë çast. Beqaret do kenë një dite te bukur dhe te mbushur ...
Këto janë 10 ekonomitë më inovative në botë
Këto janë 10 ekonomitë më inovative në botë
Inovacioni nuk është më i kufizuar mes vendeve të pasura, siç dëshmohet nga Indeksi Global i Inovacionit për dekadën e kaluar. Inovatorët në vendet në zhvillim i kanë treguar botës se si të maksimizojnë prodhimin ...
Te gjitha 2 | Zeri | para 6 ore
Inovacioni nuk është më i kufizuar mes vendeve të pasura, siç dëshmohet nga Indeksi Global i Inovacionit për dekadën e kaluar. Inovatorët në vendet në zhvillim i kanë treguar botës se si të maksimizojnë prodhimin ...

Çrregullimet e ankthit dhe mënyra si të kalohet?
Çrregullimet e ankthit dhe mënyra si të kalohet?
Shkruan Msc: Doruntina Grulaj “ Mendimet janë të fuqishme, dhe në atë që përqendrohemi ajo edhe do të rritet ” Miliona njerëz në gjithë botën vuajnë nga ankthi derisa tek disa mund të jetë më lehtë i përballuar. ...
Te gjitha 4 | Indeks Online | para 7 ore
Shkruan Msc: Doruntina Grulaj “ Mendimet janë të fuqishme, dhe në atë që përqendrohemi ajo edhe do të rritet ” Miliona njerëz në gjithë botën vuajnë nga ankthi derisa tek disa mund të jetë më lehtë i përballuar. ...
Kur do të jetë gati vaksina kundër koronavirusit?
Kur do të jetë gati vaksina kundër koronavirusit?
Me Organizatën Botërore të Shëndetit që më në fund shpalli një pandemi, të gjithë sytë janë drejtuar nga perspektiva e një vaksine, pasi vetëm një vaksinë mund të parandalojë njerëzit të sëmuren. Rreth 35 ndërmarrje dhe ...
Te gjitha 3 | Lajminet | para 10 ore
Me Organizatën Botërore të Shëndetit që më në fund shpalli një pandemi, të gjithë sytë janë drejtuar nga perspektiva e një vaksine, pasi vetëm një vaksinë mund të parandalojë njerëzit të sëmuren. Rreth 35 ndërmarrje dhe ...
Shefi i doktorëve kinezë tregon se kur pritet vaksina: “Amerikanët e kanë tipin e tyre, ne tonin”
Shefi i doktorëve kinezë tregon se kur pritet vaksina: “Amerikanët e kanë tipin e tyre, ne tonin”
Dr. Jianxing He, nga Qendra e Kontrollit të Sëmundjeve Ngjitëse, lidhur me natyrën e këtij coronavirusi ka thënë që ky është tip i ri i coronavirusit dhe sipas njohurive të deritashme është i ngjashëm me SARS-in dhe ...
Te gjitha 3 | Telegrafi | para 11 ore
Dr. Jianxing He, nga Qendra e Kontrollit të Sëmundjeve Ngjitëse, lidhur me natyrën e këtij coronavirusi ka thënë që ky është tip i ri i coronavirusit dhe sipas njohurive të deritashme është i ngjashëm me SARS-in dhe ...

Thaçi: Vdekja e artistit Gëzim Kruja – humbje e madhe për kulturën shqiptare
Thaçi: Vdekja e artistit Gëzim Kruja – humbje e madhe për kulturën shqiptare
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka pritur me pikëllim vdekjen e artistit të talentuar Gëzim Kruja. Ai në një postim në Facebook shkruan se vdekja e mjeshtrit të madh të humorit shkodran është humbje e madhe për artin ...
Te gjitha 51 | Indeks Online | para 5 ore
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka pritur me pikëllim vdekjen e artistit të talentuar Gëzim Kruja. Ai në një postim në Facebook shkruan se vdekja e mjeshtrit të madh të humorit shkodran është humbje e madhe për artin ...
E pabesueshme: Sapo u shërua nga koronavirusi, francezi thyen rekordin e Ronaldos
E pabesueshme: Sapo u shërua nga koronavirusi, francezi thyen rekordin e Ronaldos
Cristiano Ronaldo mendon se është i pathyeshëm? E ka gabim, rekordi i tij qëndroi vetëm pak orë në fuqi . Edhe pse të bësh më shumë se 142 pompa për muskujt e barkut duket një sfidë përtej mundësive njerëzore, një shok ...
Te gjitha 207 | TetovaSot | para 3 ore
Cristiano Ronaldo mendon se është i pathyeshëm? E ka gabim, rekordi i tij qëndroi vetëm pak orë në fuqi . Edhe pse të bësh më shumë se 142 pompa për muskujt e barkut duket një sfidë përtej mundësive njerëzore, një shok ...
53 rastet e testuara në karantinë rezultojnë negativ – nesër lirohen për në shtëpi
53 rastet e testuara në karantinë rezultojnë negativ – nesër lirohen për në shtëpi
Zëvendësministri i Shëndetësisë, Izet Sadiku ka deklaruar se sot janë testuar edhe 53 raste të vendosur në Qendrën e Studentëve në Prishtinë (karantinë), fatmirësisht të gjitha rastet kanë rezultuar negativ. Sadiku, ...
Te gjitha 73 | Gazeta Monitor | para 7 ore
Zëvendësministri i Shëndetësisë, Izet Sadiku ka deklaruar se sot janë testuar edhe 53 raste të vendosur në Qendrën e Studentëve në Prishtinë (karantinë), fatmirësisht të gjitha rastet kanë rezultuar negativ. Sadiku, ...

Spanjollja 101-vjeçare mposht koronavirusin, del nga spitali me duartrokitje
Spanjollja 101-vjeçare mposht koronavirusin, del nga spitali me duartrokitje
Një grua 101-vjeçare, Encarnacion Buisan, ka arritur të mposhtë koronavirusin në spitalin e Huesca-s, në Spanjë, pasi u regjistrua si pacientja e parë në qytet. Ajo u nxor nga spitali dy javë pasi u shtrua, dhe mjekët e ...
Te gjitha 5 | Zeri | para 17 ore
Një grua 101-vjeçare, Encarnacion Buisan, ka arritur të mposhtë koronavirusin në spitalin e Huesca-s, në Spanjë, pasi u regjistrua si pacientja e parë në qytet. Ajo u nxor nga spitali dy javë pasi u shtrua, dhe mjekët e ...
Mjekja nga Wuhani tregon se çfarë i duhet të vesh për t’u mbrojtur nga koronavirusi (VIDEO)
Mjekja nga Wuhani tregon se çfarë i duhet të vesh për t’u mbrojtur nga koronavirusi (VIDEO)
Mjekja nga Wuhani tregon se çfarë duhet të vesh për t’u mbrojtur nga koronavirusi Më së shumti raste të reja janë regjistruar në Shangai, kurse provinca Hubei në të cilën jetojnë 60 milionë njerëz ka hapur kufijtë e ...
Te gjitha 4 | TetovaSot | 04-Apr-2020 19:44
Mjekja nga Wuhani tregon se çfarë duhet të vesh për t’u mbrojtur nga koronavirusi Më së shumti raste të reja janë regjistruar në Shangai, kurse provinca Hubei në të cilën jetojnë 60 milionë njerëz ka hapur kufijtë e ...
Frrok Çupi: Politikanët të dorëzojnë pasurinë 30-vjeçare, nga floriri tek paratë e vjedhura kudo që janë
Frrok Çupi: Politikanët të dorëzojnë pasurinë 30-vjeçare, nga floriri tek paratë e vjedhura kudo që janë
Në studion e emisionit “Top Talk” të drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja, ishte i ftuar me anë të një lidhje “Skype” ,analisti Frrok Çupi. Gjatë fjalës së tij analisti tha se roli i opozitës në këto kohë ku mbarë vendi ...
Te gjitha 4 | GazetaTema | 03-Apr-2020 20:28
Në studion e emisionit “Top Talk” të drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja, ishte i ftuar me anë të një lidhje “Skype” ,analisti Frrok Çupi. Gjatë fjalës së tij analisti tha se roli i opozitës në këto kohë ku mbarë vendi ...

Ngjarje e vërtetë: Si na e riktheu lumturinë djali i adoptuar (1)    Para se të vendoseshim në qytet, jetonim afër një lumi, skaj të cilit rriteshin drurë të ndryshëm. Kështu, shumë herët mësova se druri reagon ndaj të ftohtit dhe ndaj të nxehtit....
Ngjarje e vërtetë: Si na e riktheu lumturinë djali i adoptuar (1) Para se të vendoseshim në qytet, jetonim afër një lumi, skaj të cilit rriteshin drurë të ndryshëm. Kështu, shumë herët mësova se druri reagon ndaj të ftohtit dhe ndaj të nxehtit....
Para se të vendoseshim në qytet, jetonim afër një lumi, skaj të cilit rriteshin drurë të ndryshëm. Kështu, shumë herët mësova se druri reagon ndaj të ftohtit dhe ndaj të nxehtit. Nuk ishte njësoj të punoje verës, apo ...
| Kosova Sot | para 15 ore
Para se të vendoseshim në qytet, jetonim afër një lumi, skaj të cilit rriteshin drurë të ndryshëm. Kështu, shumë herët mësova se druri reagon ndaj të ftohtit dhe ndaj të nxehtit. Nuk ishte njësoj të punoje verës, apo ...
Roman dashurie: Kur dashurohesh në një mashkull më të ri (33)    Atëherë na i rezervo biletat, të themi... për të 24-tin! - E, për sa ditë? - Unë mund të rri 15 ditë, por mendova të rrimë në bjeshkë 10 ditë, e më pas, për...
Roman dashurie: Kur dashurohesh në një mashkull më të ri (33)  Atëherë na i rezervo biletat, të themi... për të 24-tin! - E, për sa ditë? - Unë mund të rri 15 ditë, por mendova të rrimë në bjeshkë 10 ditë, e më pas, për...
Atëherë na i rezervo biletat, të themi... për të 24-tin! - E, për sa ditë? - Unë mund të rri 15 ditë, por mendova të rrimë në bjeshkë 10 ditë, e më pas, për pesë ditë të rrimë te ti, në banesën tënde. Kështu do të mund ...
Te gjitha 2 | Kosova Sot | para 18 ore
Atëherë na i rezervo biletat, të themi... për të 24-tin! - E, për sa ditë? - Unë mund të rri 15 ditë, por mendova të rrimë në bjeshkë 10 ditë, e më pas, për pesë ditë të rrimë te ti, në banesën tënde. Kështu do të mund ...
Ngjarje e vërtetë: Alkoholi ishte ai që na shkatërroi familjen (3)   Gjatë asaj kohe, ne të tre biseduam gjerë e gjatë rreth babait. - Tërë këto vite i kam duruar ofendimet e tij, bile edhe dajakun, meqë për shkak të punës, shpesh ishte i shqetësuar
Ngjarje e vërtetë: Alkoholi ishte ai që na shkatërroi familjen (3) Gjatë asaj kohe, ne të tre biseduam gjerë e gjatë rreth babait. - Tërë këto vite i kam duruar ofendimet e tij, bile edhe dajakun, meqë për shkak të punës, shpesh ishte i shqetësuar
Gjatë asaj kohe, ne të tre biseduam gjerë e gjatë rreth babait. - Tërë këto vite i kam duruar ofendimet e tij, bile edhe dajakun, meqë për shkak të punës, shpesh ishte i shqetësuar dhe dehej. Përpos kësaj, me të ju kam ...
| Kosova Sot | 04-Apr-2020 17:52
Gjatë asaj kohe, ne të tre biseduam gjerë e gjatë rreth babait. - Tërë këto vite i kam duruar ofendimet e tij, bile edhe dajakun, meqë për shkak të punës, shpesh ishte i shqetësuar dhe dehej. Përpos kësaj, me të ju kam ...

Charlotte McKinney seksi në veshje sportive (Foto)
Charlotte McKinney seksi në veshje sportive (Foto)
harlotte McKinney ka pasur të veshur një veshje sportive derisa ka marrë pjesë në një ngjarje humanitare te jogas në Berverly Hills, ku ajo i është bashkuar organizatës joqeveritare Best Buddies. Charlotte McKinney ka ...
Te gjitha 16 | Zhurnal | 13-Mar-2019 08:55
harlotte McKinney ka pasur të veshur një veshje sportive derisa ka marrë pjesë në një ngjarje humanitare te jogas në Berverly Hills, ku ajo i është bashkuar organizatës joqeveritare Best Buddies. Charlotte McKinney ka ...

Haiti raporton vdekjen e saj të parë koronavirus
Haiti raporton vdekjen e saj të parë koronavirus
Haiti të dielën raportoi vdekjen e saj të parë në koronavirus, një burrë 55 vjeç, i cili kishte simptomat themelore shëndetësore, raporton France24. Ministria e shëndetësisë tha që burri vuante nga diabeti dhe ...
Te gjitha 204 | TetovaSot | para 4 ore
Haiti të dielën raportoi vdekjen e saj të parë në koronavirus, një burrë 55 vjeç, i cili kishte simptomat themelore shëndetësore, raporton France24. Ministria e shëndetësisë tha që burri vuante nga diabeti dhe ...
Bilanc në ulje edhe në Francë, 357 viktima në 24 orë, 8,078 persona në total
Bilanc në ulje edhe në Francë, 357 viktima në 24 orë, 8,078 persona në total
Edhe në Francë numri i viktimave si pasojë e COVID-19 ka pësuar ulje në krahasim me ditët e kaluara. Brenda 24 rëve në vend janë regjistruar 357 viktima duke regjistruar gjithsej 8,078 persona. Ndërkohë që ditën e ...
Te gjitha 225 | Medial | para 5 ore
Edhe në Francë numri i viktimave si pasojë e COVID-19 ka pësuar ulje në krahasim me ditët e kaluara. Brenda 24 rëve në vend janë regjistruar 357 viktima duke regjistruar gjithsej 8,078 persona. Ndërkohë që ditën e ...
Veriu, dhe mesazhet e rrezikshme për Kosovën?!
Veriu, dhe mesazhet e rrezikshme për Kosovën?!
Nga Skënder MULLIQI “Qeveria e Republikës së Kosovës nuk guxon të lejojë që komunat në pjesën veriore të Kosovës të funksionojnë jashtë kontrollit menaxhues të institucioneve dhe organeve kompetente për parandalimin e ...
Te gjitha 317 | TetovaSot | para 4 ore
Nga Skënder MULLIQI “Qeveria e Republikës së Kosovës nuk guxon të lejojë që komunat në pjesën veriore të Kosovës të funksionojnë jashtë kontrollit menaxhues të institucioneve dhe organeve kompetente për parandalimin e ...

Liga belge kërkon aprovimin e UEFA-s për anulimin e kampionatit
Liga belge kërkon aprovimin e UEFA-s për anulimin e kampionatit
Pro League e Belgjikës po përpiqet të anulojë ligën për sezonin 2019/20 për shkak të krizës koronavirus dhe janë në bisedime me UEFA për këtë çështje. Plani i tyre është që drejtuesit aktual Club Brugge të kurorëzohen ...
Te gjitha 85 | AlMaKos | para 101 min
Pro League e Belgjikës po përpiqet të anulojë ligën për sezonin 2019/20 për shkak të krizës koronavirus dhe janë në bisedime me UEFA për këtë çështje. Plani i tyre është që drejtuesit aktual Club Brugge të kurorëzohen ...
Zeneli për mjekun që kreu vetëvrasje: Ai më ndihmoi shumë
Zeneli për mjekun që kreu vetëvrasje: Ai më ndihmoi shumë
Doktori i Stade de Reims, Bernard Gonzalez, që kishte ndihmuar Arbër Zenelin në rikuperimin nga lëndimi. Zeneli ka zbuluar për mediat suedeze se si ai ishte ndihmuar nga doktori Gonzalez në këtë periudhë të vështirë për ...
Te gjitha 15 | Indeks Online | para 4 ore
Doktori i Stade de Reims, Bernard Gonzalez, që kishte ndihmuar Arbër Zenelin në rikuperimin nga lëndimi. Zeneli ka zbuluar për mediat suedeze se si ai ishte ndihmuar nga doktori Gonzalez në këtë periudhë të vështirë për ...
Milani rikthen interesimin për Carrascon
Milani rikthen interesimin për Carrascon
Milani nuk ka hequr dorë nga transferimi i anëtarit të Dalian Yifang, Yanick Carracos. Skuadra italiane e ka kërkuar anësori belg nga vera e kaluar, mirëpo që në afatin e janarit, ai u rikthye te Atletico Madridi në ...
Te gjitha 43 | E Dua Sportin | para 3 ore
Milani nuk ka hequr dorë nga transferimi i anëtarit të Dalian Yifang, Yanick Carracos. Skuadra italiane e ka kërkuar anësori belg nga vera e kaluar, mirëpo që në afatin e janarit, ai u rikthye te Atletico Madridi në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved